محکوم کردن توهین به پیامبر

مرگ بر شیاطین و حامیان فراماسون ها
مرگ بر شیاطین و حامیان فراماسون ها
سخن دانشجو
قالب وبلاگ
فروشگاه بزرگ مواد غذایی سوخت
۴۷ فقره آتش سوزی و رخداد ناگوار دیگر طی شبانه روز اخیر در پایتخت ایران ، یک قربانی ، دو زخمی و میلیونها توان خسارت مالی بر جا گذاشت.
۴۷ فقره آتش سوزی و رخداد ناگوار دیگر طی شبانه روز اخیر در پایتخت ایران ، یک قربانی ، دو زخمی و میلیونها توان خسارت مالی بر جا گذاشت.
بیش ترین آتش سوزی های ۲۴ ساعت اخیر تهران بزرگ در خانه ها و خودروها رقم خورد.
در نخستین ساعت بامداد امروز یک فروشگاه مواد غذایی در «سعادت آباد» شعله ور شد و آتش نشانان ایستگاه‌های ۲۵ و ۵۸ با حضور به موقع از گسترش دامنه آن جلوگیری کردند.
آتش و دود فراوان ناشی از آن ، فروشگاه بزرگ را محاصره کرده و ترکیدن پی در پی انواع اسپری و انفجار باک دو دستگاه موتو سیکلت که در داخل آنجا بود بر دشواری عملیات افزود.
کارشناسان در بررسی های مقدماتی ، علت اصلی بروز آتش‌سوزی را سیم‌کشی غیراستاندارد اطراف کنتور برق تشخیص دادند اما هنوز میزان دقیق خسارتها اعلام نشده است. طی شبانه روز اخیر ۶۱۴ آتش نشان با خودروهای ویژه ۶۵ ساعت عملیات کمکی و مهاری انجام و ۱۲ شهروند را نجات دادند که به آنان خسته نباشیدمی گوییم.
خبرگزاری ایسکانیوز (www.iscanews.com)
[ پنجشنبه هفتم آذر ۱۳۸۷ ] [ 7:41 ] [ حامی منجی ] [ ]
یك سال پس از آناپولیس؛ مرگ تدریجی رویای بوش
كنفرانس به اصطلاح صلح خاورمیانه در آناپولیس در حالی یك ساله می‌شود كه نه تنها مهمترین هدفش را مبنی بر امضای پیمان نهایی صلح میان رژیم صهیونیستی و فلسطینی‌ها تا كمتر از شش ماه از پایان این كنفرانس (تا قبل از پایان سال ۲۰۰۸) محقق نساخته است، بلكه اراضی اشغال شده‌ فلسطین طی این یكسال به ویژه در ماه آخر آن شاهد افزایش اقدامات خصمانه‌ رژیم صهیونیستی در نقض حقوق ملت مظلوم فلسطین بوده است.
كنفرانس به اصطلاح صلح خاورمیانه در آناپولیس در حالی یك ساله می‌شود كه نه تنها مهمترین هدفش را مبنی بر امضای پیمان نهایی صلح میان رژیم صهیونیستی و فلسطینی‌ها تا كمتر از شش ماه از پایان این كنفرانس (تا قبل از پایان سال ۲۰۰۸) محقق نساخته است، بلكه اراضی اشغال شده‌ فلسطین طی این یكسال به ویژه در ماه آخر آن شاهد افزایش اقدامات خصمانه‌ رژیم صهیونیستی در نقض حقوق ملت مظلوم فلسطین بوده است؛ به گونه‌ای كه تداوم تحریم سه هفته‌ای علیه نوار غزه زنگ خطر را مبنی بر وقوع یك فاجعه‌ی انسانی بزرگ در این منطقه به صدا درآورده است و علاوه بر آن تلاش رژیم صهیونیستی در تغییر ساختار جغرافیایی سرزمین‌های تحت اشغال از طریق شهرك‌سازی‌ها، یهودی‌سازی بیت المقدس و حملات شهرك‌نشینان تندروی یهودی علیه فلسطینیان همه و همه را باید مولود كنفرانس صلح آناپولیس دانست كه جورج بوش به عنوان سكان‌دار اصلی این كنفرانس به رغم وعده وعیدهایش، هدایت آن را به باراك اوباما سپرده است.
كنفرانس آناپولیس، ۲۷ نوامبر سال ۲۰۰۷ در آكادمی نیروی دریایی آمریكا در شهر آناپولیس واقع در ایالت مریلند و با حضور بیش از ۵۰ كشور و سازمان جهانی و حدود ۱۶ كشور عربی و نیز رهبران تشكیلات خودگردان فلسطین و رژیم صهیونیستی به میزبانی آمریكا برگزار شد كه به زعم برگزاركنندگان آن، نخستین مذاكرات همه جانبه در زمینه‌ی دست یافتن به صلحی جامع در خاورمیانه از سال ۲۰۰۰ تا كنون محسوب می‌شد.
محمود عباس رییس تشكیلات خودگردان فلسطین، با امید مبنی بر دستیابی به توافقنامه‌ی نهایی صلح با رژیم صهیونیستی تا پیش از پایان سال ۲۰۰۸ و با بیان این كه یك دستور كار روشن لازمه‌ی موفقیت كنفرانس خواهد بود، از ماه ژوئن ۲۰۰۷ تا كنون به طور هفتگی با ایهود المرت، نخست‌وزیر این رژیم مذاكره می‌كند كه برخلاف ادعای دو طرف مبنی بر دستیابی به برخی توافق‌ها، اختلافات در خصوص مسایل و راه‌كار‌های نهایی صلح به ویژه موضوع بیت‌المقدس، حق بازگشت آوارگان فلسطینی، مرزهای كشور مستقل فلسطین، شهرك‌های یهودی‌نشین و منابع آب همچنان به قوت خود باقی است.
جورج بوش رییس‌جمهور آمریكا كه باید وی را به واقع سكان‌دار اصلی این كنفرانس دانست، پس از وجهه‌ی خدشه‌دار شده‌اش در عرصه‌ی منطقه‌یی و بین‌المللی به دلیل حمله به عراق و افغانستان، تصمیم گرفت با برپایی نمایش سمبلیك آناپولیس، اذهان عمومی را به این موضوع جلب كند كه آ‌مریكا به بحران ۶۰ ساله‌ی فلسطین و اسراییل طی شش ماه پایان خواهد داد. هر چند كه مشخص بود این حربه‌ی ریاست جمهوری آمریكا از همان ابتدای برگزاری كنفرانس و آغاز مذاكرات بی‌نتیجه‌ی دو طرف فلسطینی و اسراییلی كارساز نیست زیرا فریبكاری را باید سنتی دیرینه در سیاست خارجی آمریكا دانست و این فریبكاری زمانی تبلور می‌یابد كه حقی وجود داشته باشد و كسی بخواهد از استراد این حق به صاحبان اصلی‌اش ممانعت كند. درباره‌ی بحران فلسطین و رژیم صهیونیستی نیز این گونه است؛ مبارزه‌ی گروه‌های مقاومت فلسطین علیه تجاوز و اشغالگری‌های رژیم صهیونیستی یك حق مسلم است و تجاوز، كشتار و اقدامات ظالمانه‌ی این رژیم در سرزمین‌های فلسطینی ناحقی آشكار و این جنگ بین حق و ناحق طی ۶۰ سال ادامه داشته است و آمریكا همواره در جبهه‌ی طرف ظالم و ستمگر و از مدافعان سرسخت آن بوده است.
آمریكا سلاح‌های رژیم صهیونیستی را تامین می‌كند و علاوه بر آن با قبضه كردن شورای امنیت، هر گونه قطعنامه در محكوم كردن تجاوزگری‌های این رژیم نژادپرست را وتو می‌كند همانطور كه هر طرح و پروژه‌ برای احقاق حقوق مردم مظلوم فلسطین را خنثی می‌نماید.
از زمان شكل‌گیری رژیم منفور صهیونیستی بنا بر این بود كه فلسطین به طور كامل تحت اشغال درآید و ساكنان آن تسلیم شوند یا این كه به خاك و خون كشیده و یا آواره گردند و به این ترتیب طرح تشكیل "كشور اسراییل" به عنوان حافظ منافع استراتژیك آمریكا و هم‌پیمانان غربی‌اش در مهمترین منطقه‌ی جهان (خاورمیانه) عملی شود، اما این طرح با شجاعانه‌ترین و طولانی‌ترین مبارزات تاریخ توسط ملت فلسطین و مقاومت آن ناكام ماند و مردم فلسطین ثابت كردند كه مبارزه‌شان حقیقتا یك مبارزه در راستای عدالتخواهی است، چیزی كه اكثر سازمان‌های حقوقی بین‌المللی بی‌طرف نیز آن را تایید كرده‌اند.
درچنین شرایطی بر اساس سنت دیرینه، آمریكا به سیاست فریب‌كاری روی آورد؛ همان كاری كه طی سه كنفرانس كمپ دیوید، اسلو و پس از آ‌ن آناپولیس عملی ساخت و برای این نمایش تصنعی تعدادی از هم‌پیمانان و آلت دست‌هایش در منطقه را در آناپولیس گردهم آورد تا به دیگران وانمود كند كه از صلح سخن می‌گوید در حالی كه همواره عملا از ظلم، تجاوزگری و اشغالگری‌های رژیم صهیونیستی حمایت كرده است.
محمود عباس و المرت در آناپولیس قول دادند كه به مذاكرات دو جانبه تا زمان دستیابی به توافق‌نامه‌ی صلح ادامه دهند و هیات‌های مذاكره كننده‌ی فلسطین نیز به مذاكرات تخصصی و كارشناسی بپردازند و آمریكا هم به عنوان ناظر، نظارت بر روند اجرای تعهدات دو طرف را در قبال طرح نقشه‌ی راه بر عهده بگیرد؛ اما در صحنه‌ی دیگر این نمایش رژیم صهیونیستی همچنان به بمباران غزه، ساخت دیوار حایل، ساخت شهرك‌های یهودی‌نشین و حفاری‌ها در اطراف مسجد‌الاقصی ادامه می‌دهد، غزه را محاصره می‌كند، گذرگاه‌های تجاری آن را می‌بندد و هر گونه مقاومت مردم فلسطین توسط نیروهای این رژیم و نیروهای امنیتی وابسته به تشكیلات خودگردان سركوب می‌شود و تمامی این اقدامات تحت حمایت‌های مالی و تسلیحاتی گسترده‌ی آمریكا صورت می‌گیرد.
اكنون در آستانه‌ یك سالگی آناپولیس، شاهد هستیم كه اكثر رهبران عرب از جمله عمرو موسی، دبیركل اتحادیه‌ی عرب از پایان بی‌نتیجه‌ی روند آ‌ناپولیس سخن می‌گویند.
وی اخیرا گفت كه معتقد است "رویای تشكیل كشور مستقل فلسطین به پایان رسیده، تمامی فرصت‌های تشكیل این كشور به دلیل شهرك‌سازی‌های اسراییل و تغییر ساختار جغرافیایی اراضی تحت اشغال از بین رفته و این رویا را به سرابی غیر قابل دسترس تبدیل كرده است".
گزارش‌های فلسطینی و بین‌المللی از افزایش شهرك‌سازی صهیونیست‌ها در كرانه‌ی باختری حكایت دارد به طوری كه گفته می‌شود سال ۲۰۰۸ بیشترین آمار در این زمینه را طی ۱۰ سال گذشته به خود اختصاص داده است.
یكی از دلایل اثبات بی‌نتیجه بودن كنفرانس آناپولیس از همان ابتدای برگزاری، عدم حضور حماس در این كنفرانس بود. غرب و در راس آن آمریكا حتی پس از آن‌كه ملت فلسطین با رای آزاد و دموكرات خود این جنبش را به عنوان نماینده‌ اكثریت پارلمان برگزیدند، از تعامل با این جنبش سرباز زد و آن را "تروریست" خواند و از این گروه كه آراء اكثریت مردم در انتخابات شورای قانون‌گذاری فلسطین در سال ۲۰۰۶ را به همراه دارد، برای مشاركت در این كنفرانس دعوت نكرد. علاوه بر آن نوار غزه به بهانه‌ی سیطره‌ی حماس بر این منطقه محاصره شد و مردم آن به دلیل انتخاب حماس مجازات می‌شوند، مجازاتی كه كودكان، زنان، افراد سالخورده و بیماران بی‌گناه تاوان آن را پرداخت می‌كنند و كسانی كه داعیه‌ی دموكراسی سر می‌دهند با این كار ثابت می‌كنند، انتخابات دموكراتیك از نظر آنها انتخاباتی است كه افراد مورد قبول آنها را روی كار آورد.
با گذشت یك سال از ادعاهای بوش مبنی بر تشكیل دو كشور فلسطین و اسراییل تا پیش از سال ۲۰۰۸، جهانیان شاهد افزایش و شدت بحران در اراضی فلسطینی هستند، به طوری كه همزمان با خروج بوش از كاخ سفید نه تنها بحران خاورمیانه بهتر نشده بلكه به وضعیتی بدتر از زمان پیش از برگزاری كنفرانس آناپولیس دچار شده است و بوش امروز در كمال وقاحت به عدم تشكیل كشور مستقل فلسطین معترف شده و مسوولیت آن را به باراك اوباما، رییس جمهور منتخب آمریكا واگذار می‌كند.
اما مردم مبارز فلسطین با كوله‌باری از تجربه‌های تلخ و شیرین كه به بهای خون هزاران جوان مقاومت به دست آمده است، به خوبی دریافته‌اند كه هدف صلح آمریكایی هرگز احقاق حقوق آنها نیست بلكه هدف اصلی آن به انزوا كشیدن مقاومت است. آنها به خوبی می‌دانند كه اوباما نیز به رغم ادعاهایش مبنی بر تغییر و تحول به دلیل سیطره‌ی لابی صهیونیست بر سیاست‌های كلی آمریكا، هرگز نمی‌تواند حقوق آنها را محقق سازد و آمریكا هرگز از سیاست جانبداری از اسراییل جدا نخواهد شد. در این میان تنها برخی از سیاستمداران كوته‌نظر منطقه در جهت حفظ منافع شخصی از آمریكا پیروی كرده و صلح را از رهبران امپریالیسم گدایی می‌كنند.
نهایتا می‌توان تنها مولود كنفرانس آناپولیس را مرگ تدریجی رویای بوش دانست؛ رویایی مبنی بر تحقق صلح در خاورمیانه تا پیش از پایان سال ۲۰۰۸.

منابع:
پایگاه اینترنتی عرب ۴۸
روزنامه‌ی الدستور اردن
تهیه و تنظیم از: شیوا بهروزه
تحلیل : خبرگزارى ايسنا (www.isna.ir)
[ پنجشنبه هفتم آذر ۱۳۸۷ ] [ 7:38 ] [ حامی منجی ] [ ]

هر اسمي يك رنگي دارد كه بر زندگي

شما تاثير مي گذارد

 

 همه ما به نحوي تحت تاثير رنگ ها هستيم براي اسم هر فرد رنگ مخصوصي وجود   دارد كه ميتواند بر زندگي او تاثير بگذارد رنگهاي   هماهنگ با ارقام و حروف عبارتند از :

 

 قرمز :         1    ش س ج الف

 نارنجي :     2   ت ث ك ب

 زرد  :       3  ي ل ص ض

 سبز :       4   و م د ژ

 آبي  :        5   چ ن ط ظ

 نيلي :       6   ح خ ف

 بنفش :      7  ع پ غ

 صورتي :   8   ز ق ه

طلايي :      9  ر  ذ  گ

 

براي اينكه با چگونگي قضيه آشنا شويد  يك مثال مي آوريم در اينجا خانم ليلا جلالي را نمونه قرار مي دهيم ابتدا اسم و فاميل او را مي نويسيم:

  ل     3

 ي     3

 ل           3

 ا            1

 ج     1

 ل     3

 ا      1

 ل     3

 ي    3

سپس اين اعداد را با هم جمع مي كنيم

331311333 =21  و  3 = 1 + 2 و باز هم 3= 0 + 3

عدد 3 مربوط به رنگ زرد است كه رابطه اي مستقيم با شخصيت او دارد به توضيحات مربوط به رنگ زرد مراجعه كنيد:

    

 

  صورتي

 

داراي قدرت جسمي بالايي هستيد  به خاطر اراده بالايي كه داريد   مي توانيد روياهايتان را به راحتي  به واقعيت تبديل كنيد با مسوليت ها به راحتي كنار مي اييد و مي توانيد ديگران را در مشكلاتشان راهنمايي كنيد از نظر عاطفي قوي و عميق هستيد براي رسيدن به هدفهايتان عشق به همنوع در شما آنچنان زياد است كه بجز خدمت   به بشريت مسوليت ديگري نداريد صميميت بيش از اندا زه با ديگران برايتان سخت است در مقام يك رهبر مي توانيد موفيتهاي بزرگي را در زندگيتان بدست بياوريد براي رسيدن به هدفهايتان حتي سلامتي خودتان را نيز به فراموشي خواهيد سپرد

 

 

  قرمز

بسيار جاه طلب هستيد و براي رسيدن به هدفهايتان مهم نيست كه بقيه را نيز فدا كنيد قرمز رنگ نيروي حياتي و جسارت است هميشه سعي مي كنيد كه روي صحنه به فعاليت بپردازيد و مورد توجه قرار بگيريد بسيار خونگرم هستيد و به سادگي تحريك مي شويد ممكن است در اوج شادي نيز به ناگهان و با كوچكترين بهانه اي اخم هايتان در هم برود و در لاك خود فرو برويد بايد سعي كنيد كه از انرژي فوق العاده تان به نحو و جهت مثبتي استفاده كنيد تا باعث افسردگي تان نشود گاهي نيز به سرعت صبر و حوصله خودتان را از دست مي دهيد و به ديگران زور مي گوييد يادتان نرود كه هر كسي روش بخصوصي برا ي پيشرفت در   زندگي دارد و انچه را كه فكر ميكنيد براي شما مناسب است ممكن است براي ديگران كاملا مضر باشيد

 

 

  زرد

 

بسيار تيزهوش هستيد. شخصيتي بسيار خوشبين و فعال داريد. هرگز در ابراز آنچه كه مي خواهيد بر زبان بياوريد، حرف كم مي آوريد. به خاطر زنده دلي ، ابتكار و مستعد بودن در روابط عمومي، هميشه دور و برتان پر از دوستان متنوع خواهد بود. با وجودي كه روحيه بسيار شادي داريد، هرگز احساس رضايت نخواهيد كرد، مگر اينكه شاد ي ها يتا ن را با ديگران تقسيم كنيد. تنها ايرادي كه مي توانيد داشته باشيد ،قدرت تخيل و تجسم بيش از اندازه تان است كه گاهي شما را در خود غرق مي كند، تا نتوانيد مسير زندگيتان را مشخص كنيد. از طرف ديگر اگر نتوانيد انرژي و توانتان را در مسير در ستي استفاده كنيد، در آخر خواهيد ديد كه بيشتر اهدافي را كه شروع نموده ايد ، ناتمام مانده اند. سعي كنيد بر قدرت تمركزتان بيافزاييد و در هر زمان فقط روي يك هدف فعاليت داشته باشيد.

 

 

    طلايي

 

در هر چيزي فقط حد بالاي آنرا مي تواند رضايت خاطر شما را بر آورده كند، از طرف ديگر رفتار و كلامتان چنان جذابيتي در خود دارد كه بندرت ممكن است كه كسي با شما آشنا شود، ولي شيفته تان نشود. دانش و آگاهي شما نسبت به زندگي غير قابل توصيف است. بندرت ممكن است چهره افسرده اي به خود بگيريد، زيرا كه به هر چيزي با خوشبيني زياد نگاه مي كنيد.مي توانيد معلم خوبي باشيد و تمام تجربياتتان را به ديگران هم ياد بدهيد. در هر فعاليت گروهي براحتي مورد توجه مي گيريد و مثل يك جادوگر افسانه اي مي توانيد تمام شرايط منفي را به بهترين  موقعيتها تبديل كند.

 

 

  نيلي

 

زندگي شما بيشتر به زندگي انسانهاي عارف شباهت دارد و مردمي كه با آنها سر و كار داريد، نزد شما به گنا هانشان اعتراف مي كنند. با عشق و علا قه اي كه به پاكي و زيباييهاي دنيا داريد، مي توانيد توان و شادي فوق العاده اي به افسردگان ببخشيد. بجز روحيه و شخصيت نوعدوستي كه داريد، از يك حس ششم بسيار قوي نيز بر خور دار هستيد كه اين خود باعث مي شود براحتي از مشكلات مردم با خبر شويد. بسيار سخاوتمند و با قدرت  هستيد. عاشق زندگي و خانواده هستيد و تنها وقتي از خودتان راضي مي شويد كه بتوانيد عشق و علا قه تان را به ديگران ببخشيد. بسيار عادل هستيد و با كمترين بي عدالتي در مورد ديگران آزرده خاطر مي شويد. اغلب افرادي را به خود جذب مي كنيد كه به نوعي گرفتار هستند و براي طلب كمك به شما روي مي آورند.

 

  سبز

 

برايتان خيلي مهم است كه براي خودتان بر نامه روزانه تعيين كنيد. نظم و انضباط برايتان اهميت زيادي دارد. بندرت ممكن است   زندگيتان  آشفته و بي هدف باشد. ديگران اغلب براي گرفتن راهنماييهاي جدي نزد شما مي آيند. حرص زيادي براي كمك به ديگران و حل مشكلاتشان داريد. تكامل شخصيت برايتان ارزش بسيار زيادي دارد و براي گسترده تر ساختن افق دانش خود، هرگز از آموختن باز نخواهيد ماند. تغيير و تحول برايتان چندان خوشايند نيست و بيشتر ترجيح مي دهيد كه بجاي پريدن از شاخه اي به شاخه ديگر، روي هدف ثابتي به فعاليت بپردازيد. براي اينكه كوتاه نظر نمانيد، بايد سعي كنيد همزمان با زندگي و زمان حركت كنيد و كهنه ها را دور بريزيد. احترام گذاشتن به آداب و رسوم و تشريفات گذشته بسيار با ارزش است، ولي با آنها زندگي كردن ركود ذهني را نتيجه مي دهد.

 

   

  بنفش

 

عاشق كندو كاو و جستجو در عمق هر پديده هستيد و شايد هم به همين دليل عشق به علوم غريبه در شما به حد كافي وجود دارد. همين مسئله باعث خواهد شد كه به رشته هايي چون تفكر روي بياوريد. هيچ اتفاقي را براحتي قبول نخواهيد كرد، مگر آنكه خودتان شخصأ آنرا تجربه كنيد. اعتقاد بر اين داريد كه به هر چه نيازمند هستيد در درون شما وجود دارد و در حل مشكلات سعي مي كنيد راه حل را در روح و درون خود بجوييد. در رابطه با شرايط زندگيتان بسيار حساس هستيد و در واقع ذهن شما مي تواند مثل يك گيرنده فعاليت كند. عاشق تنهايي هستيد و هماهنگ شدن و يا كنار آمدن با ديگران، يكي از مشكلات بزرگ شما بشمار مي رود.

 

 

 

  آبي

 

به احتمال قوي، ديگران شما را شخصيتي بدون تعارف و تشريفات مي دانند و شايد هم به همين دليل برايشان جالب توجه هستيد. آزادي برايتان ارزش بسياري دارد و هرگز نمي توانيد در محيطي كار كنيد كه به شما تحكم مي شود و يا زير نظر قرار داريد. اگر اين همه دنبال تنوع هستيد، به اين دليل است كه اعتقاد زيادي به حقيقت داريد و از اينكه در هر تجربه اي درسي بزرگ نهفته است، به همين دليل زندگي با تمام سختي ها و مشكلاتش برايتان لذ ت بخش است. روحيه سر كشتان باعث خواهد شد كه كمتر در هر زماني در يكجا بند شويد و در زندگي و اجتماع شهرتي براي خود فراهم كنيد، در هر محيط ي كه قدم بگذاريد، با استعداد مادر زادي كه داريد خواهيد توانست صلح و آرامش را در آنجا بر قرار كنيد. گاهي كه احساس منفي داريد ، بسيار تنبل مي شويد و دلتان نمي خواهد كه انرژي فراوانتان را در مسيري به مصرف برسانيد. در يك چنين زماني احتياج به مكاني خلوت داريد تا تعادل زندگي و روحي را در خانه بوجود بياوريد.

 

 

  نارنجي

 

شوخ طبعي و بذله گويي بخصوصي را كه به ارث برده ابد ،باعث شده كه محبوب اجتماعي شويد. نشاطي را كه از خود نشان مي دهيد، آرزوي قلبي خيلي ها ست.  اغلب تجربيات زندگيتان رنگ عاطفي به خود دارد. شخصيتي بسيار جذاب و دوست داشتني داريد. متأسفانه گاهي اوقات در مورد هر مسئله اي بيش از اندازه غلو و زياده روي مي كنيد، به حدي كه بين عاطفه و منطق سر گردان مي مانيد. به نفع خودتان خواهد بود كه بين عقل و احساس، تعادل بر قرار كنيد. برايتان مهم است كه خودتان باشيد، بنابراين سعي كنيد كمتر تحت تأثير ديگران قرار بگير يد. به هر كاري كه دست بزنيد، شايد نتوانيد ديگران را راضي و خشنود كنيد،  مگر اينكه دست از تقليد بر داريد و آنچه را كه از درونتان مي جوشد، ابراز كنيد. در چنين صورتي است كه بر قلبها خواهيد نشست .

[ شنبه بیست و پنجم آبان ۱۳۸۷ ] [ 8:35 ] [ حامی منجی ] [ ]

برگرفته از ::سايت كوچولو::بزرگترين سايت عاشقانه و تفريحي ايران <WwW.KoCHoLo.Org>

 

برگرفته از ::سايت كوچولو::بزرگترين سايت عاشقانه و تفريحي ايران <WwW.KoCHoLo.Org>

 

برگرفته از ::سايت كوچولو::بزرگترين سايت عاشقانه و تفريحي ايران <WwW.KoCHoLo.Org>

 

 

برگرفته از ::سايت كوچولو::بزرگترين سايت عاشقانه و تفريحي ايران <WwW.KoCHoLo.Org>

برگرفته از ::سايت كوچولو::بزرگترين سايت عاشقانه و تفريحي ايران <WwW.KoCHoLo.Org>

 

برگرفته از ::سايت كوچولو::بزرگترين سايت عاشقانه و تفريحي ايران <WwW.KoCHoLo.Org>

برگرفته از ::سايت كوچولو::بزرگترين سايت عاشقانه و تفريحي ايران <WwW.KoCHoLo.Org>

برگرفته از ::سايت كوچولو::بزرگترين سايت عاشقانه و تفريحي ايران <WwW.KoCHoLo.Org>

برگرفته از ::سايت كوچولو::بزرگترين سايت عاشقانه و تفريحي ايران <WwW.KoCHoLo.Org>

برگرفته از ::سايت كوچولو::بزرگترين سايت عاشقانه و تفريحي ايران <WwW.KoCHoLo.Org>

برگرفته از ::سايت كوچولو::بزرگترين سايت عاشقانه و تفريحي ايران <WwW.KoCHoLo.Org>

برگرفته از ::سايت كوچولو::بزرگترين سايت عاشقانه و تفريحي ايران <WwW.KoCHoLo.Org>

برگرفته از ::سايت كوچولو::بزرگترين سايت عاشقانه و تفريحي ايران <WwW.KoCHoLo.Org>

 

برگرفته از ::سايت كوچولو::بزرگترين سايت عاشقانه و تفريحي ايران <WwW.KoCHoLo.Org>

برگرفته از ::سايت كوچولو::بزرگترين سايت عاشقانه و تفريحي ايران <WwW.KoCHoLo.Org>

برگرفته از ::سايت كوچولو::بزرگترين سايت عاشقانه و تفريحي ايران <WwW.KoCHoLo.Org>

برگرفته از ::سايت كوچولو::بزرگترين سايت عاشقانه و تفريحي ايران <WwW.KoCHoLo.Org>

 

برگرفته از ::سايت كوچولو::بزرگترين سايت عاشقانه و تفريحي ايران <WwW.KoCHoLo.Org>

برگرفته از ::سايت كوچولو::بزرگترين سايت عاشقانه و تفريحي ايران <WwW.KoCHoLo.Org>

برگرفته از ::سايت كوچولو::بزرگترين سايت عاشقانه و تفريحي ايران <WwW.KoCHoLo.Org>

برگرفته از ::سايت كوچولو::بزرگترين سايت عاشقانه و تفريحي ايران <WwW.KoCHoLo.Org>

برگرفته از ::سايت كوچولو::بزرگترين سايت عاشقانه و تفريحي ايران <WwW.KoCHoLo.Org>

برگرفته از ::سايت كوچولو::بزرگترين سايت عاشقانه و تفريحي ايران <WwW.KoCHoLo.Org>

[ شنبه بیست و پنجم آبان ۱۳۸۷ ] [ 8:24 ] [ حامی منجی ] [ ]

 

بزرگترین درخت جهان

بزرگترین درخت جهان

بزرگترین درخت جهان

بزرگترین درخت جهان

بزرگترین درخت جهان

بزرگترین درخت جهان

بزرگترین درخت جهان

بزرگترین درخت جهان

[ پنجشنبه بیست و سوم آبان ۱۳۸۷ ] [ 11:37 ] [ حامی منجی ] [ ]
 

 اولین رز آبی جهان

[ پنجشنبه بیست و سوم آبان ۱۳۸۷ ] [ 11:36 ] [ حامی منجی ] [ ]

منتخب عکس های هنرمندانه از عکاسان حرفه ای جهان

منتخب عکس های هنرمندانه از عکاسان حرفه ای جهان

منتخب عکس های هنرمندانه از عکاسان حرفه ای جهان

منتخب عکس های هنرمندانه از عکاسان حرفه ای جهان

منتخب عکس های هنرمندانه از عکاسان حرفه ای جهان

منتخب عکس های هنرمندانه از عکاسان حرفه ای جهان

منتخب عکس های هنرمندانه از عکاسان حرفه ای جهان

منتخب عکس های هنرمندانه از عکاسان حرفه ای جهان

منتخب عکس های هنرمندانه از عکاسان حرفه ای جهان

(10)

[ پنجشنبه بیست و سوم آبان ۱۳۸۷ ] [ 11:29 ] [ حامی منجی ] [ ]

اين يک داستان واقعي است که در ژاپن اتفاق افتاده است.

 

شخصي ديوار خانه اش را براي نوسازي خراب مي کرد.خانه هاي ژاپني

داراي فضايي خالي بين ديوارهاي چوبي هستند. اين شخص در حين

خراب کردن ديوار  در  بين ان مارمولکي را ديد که ميخي از بيرون به پايش

کوفته شده است.

 

دلش سوخت و يک لحظه کنجکاو شد .وقتي ميخ را بررسي کرد تعجب

کرد اين ميخ ده سال پيش هنگام ساختن خانه کوبيده شده بود!!!

 

چه اتفاقي افتاده؟

 

مارمولک ده سال در چنين موقعيتي زنده مونده !!!در يک قسمت تاريک

بدون حرکت.

 

چنين چيزي امکان ندارد و غير قابل تصور است.

 

متحير از اين مساله کارش را تعطيل و مارمولک را مشاهده کرد.

 

تو اين مدت چکار مي کرده؟چگونه و چي مي خورده؟

 

همانطور که به مارمولک نگاه مي کرد يکدفعه مارمولکي ديگر با غذايي در

دهانش ظاهر شد .!!!

 

مرد شديدا منقلب شد.

 

ده سال مراقبت. چه عشقي ! چه عشق قشنگي!!!

اگر موجود به اين کوچکي بتواند عشق به اين بزرگي داشته باشد پس

 

تصور کنيد ما تا چه حدي ميتوانيم عاشق شويم اگر سعي کنيم.

 

[ یکشنبه نوزدهم آبان ۱۳۸۷ ] [ 15:39 ] [ حامی منجی ] [ ]
دوست دارین در این خونه ها زندگی كنید؟! چاپ ارسال به دوست
А ты бы хотел жить в таком доме?

А ты бы хотел жить в таком доме?

ادامه عكسها در ادامه مطلب


А ты бы хотел жить в таком доме?

А ты бы хотел жить в таком доме?

А ты бы хотел жить в таком доме?

А ты бы хотел жить в таком доме?

А ты бы хотел жить в таком доме?

А ты бы хотел жить в таком доме?

А ты бы хотел жить в таком доме?

А ты бы хотел жить в таком доме?

А ты бы хотел жить в таком доме?

А ты бы хотел жить в таком доме?

А ты бы хотел жить в таком доме?

А ты бы хотел жить в таком доме?

А ты бы хотел жить в таком доме?

А ты бы хотел жить в таком доме?

А ты бы хотел жить в таком доме?

А ты бы хотел жить в таком доме?

А ты бы хотел жить в таком доме?

[ پنجشنبه شانزدهم آبان ۱۳۸۷ ] [ 12:4 ] [ حامی منجی ] [ ]
احمقانه ترين قوانين جهان

 

1. جويدن آدامس در سنگاپور ممنوع است.
2. تقلب کردن در مدارس بنگلادش غير قانوني است و افراد بالاي 15 براي تقلب به
زندان فرستاده مي شوند.
4. مشاهده فيلم هاي کاراته اي تا سال 79 در عراق ممنوع بود.
5. در ايسلند زماني داشتن سگ خانگي ممنوع بود.
6. در آريزوناي آمريکا، کشتن و شکار شتر ممنوع است.
7. در تايلند همه سينما رو مجبورند هنگام پخش سرود ملي قبل از شروع فيلم قيام
 کنند.
8. در دانمارک روشن کردن ماشين قبل از چک مردن اينکه بچه اي زير آن خوابيده
است يا نه، ممنوع است.
9. در تايلند انداختن آدامس جويده شده تان 500 دلار جريمه دارد و قبل از خارج شدن

 ازخانه حتما بايد لباس زير پوشيده باشيد.
10. در سال 1888 در بريتانيا قانوني تصويب شده که دوچرخه سواران را موظف
مي کرد تا زمان رد شدن ماشين از کنارشان، زنگ دوچرخه هايشان را بطور پيوسته به
 صدا درآورند.
11. در قرن 16 و 17 ميلادي نوشيدن قهوه در ترکيه ممنوع بود و اگر کسي در حين
خوردن قهوه دستگير مي شدن، به اعدام محکوم مي شد.
12. در فنلاند زماني پخش کارتون دونالد داک به علت شلوار نپوشيدن شخصيت
اصليت سريال ممنوع بود.
13. تا سال 1984، بلژيکي ها مجبور بودند نام فرزندشان را از يک ليست 1500 نفري
در روزهاي ناپلئون بطور رندوم انتخاب کنند.
14. در برمه دسترسي به اينترنت غير قانوني است. اگر فردي با اتهام داشتن مودم
دستگير شود، به زندان محکوم مي شود.
15. اتريش اولين کشوري بود که مجازات مرگ را در سال 1787 حذف کرد.
16. صد ها سال پيش هر فردي که قصد داشت از کشور خارج شود، به سرعت اعدام
 مي شد.
17. در طول جنگ جهاني اول هر سربازي که به همجنس بازي متهم مي شد، اعدام
 مي شد.
18. در زمان حکومت طالبان در افعانستان، پوشيدن جوراب سفيد براي زنان به علت
تحريک آميز بودن آن براي مردان ممنوع بود. در ضمن ماموران پليس دستور داشتند
پنجره خانه ها را با رنگ سياه بپوشانند تا زنان حاضر در خانه ها ديده نشوند.
19. در 24 ايالت آمريکا صغف حنسي عامل اصلي طلاق است.
20. در ايالت ميسوري بخش سنت لوئيس، هنوز هم نجات دادن زنان با لباس خواب،
براي ماموران آتش نشاني ممنوع است.
21. در انگلستان، سر لاشه هر نهنگي که پيدا شود متعلق به پادشاه اشت و دم آن
 متعلق به ملکه.
22. در فرانسه صدا زدن خوک با نام ناپلئون ممنوع است.
23. در ويکتورياي استراليا پوشيدن شلوارک هاي صورتي تحريک آميز در غروب هاي
شنبه ممنوع است.
24. در ويکتورياي استراليا، تنها متخصصان برق اجازه تعويض لامپ برق را دارند.
25. در انگلستان چسباندن برعکس تمبر حاوي عکس ملکه، نشانگر خيانت و پيمان شکني با سلطنت است.
26. در ورمونت، زنان تنها با اجازه کتبي همسرانشان حق استفاده از دندان مصنوعي را دارند.
27. در واشنگتون، وانمود کردن به داشتن خانواده پولدار ممنوع است.
28. در منطقه کنورسويل ويسکانسين آمريکا، مردان در هنگام اوج لذت شهواني (ارگاسم) همسرانشان حق تيراندازي ندارند.
29. در اوهايو آمريکا, ماهيگيري در زمان مستي ممنوع است.
30. در اندونزي مجازات استمنا, مرگ است.

31. در بخش اروکاي ايالت نوادا، بوسيدن زنان توسط مردان سبيلو ممنوع است.
32. در ميامي آمريکا، تقليد کردن رفتار جانواران ممنوع است.
33. در لواي آمريکا، بوسيدن بيش از 5 دقيقه مجاز نيست.
34. زماني در کشور سوئيس، محکم بستن در خودرو جرم به حساب مي آمد.
35. در روآتاي ايتاليا، عبور افراد غير مسيحي از 20 متري کليسا ممنوع است. اما عبور بزرگراهي از فاصله 15 متري کليساي آن منطقه موجب دردسر پليس شده بود، زيرا امکان توقف حودرو ها در آن منطقه بزرگران براي چک کردن مسيحي بودن يا نبودن شان وجود نداشت.

36. در سوئيس داشتن يک پناهگاه براي شهروند الزامي است.
37. در بحرين پزشکان حق ندارند در هننگام معاينه به آلت تناسلي زنان مستقيم نگاه کنند، اما اجازه دارند تصوير آنرا در اينه ببينند.
38. در لينوئيس آمريکا دادن سيگار روشن به حيوانات ممنوع است.

 
[ پنجشنبه شانزدهم آبان ۱۳۸۷ ] [ 11:42 ] [ حامی منجی ] [ ]

انشرلی Close
تبلیغات در بلاگ اسکایجشن عروسی با حضور ۷۰۰ زوج جوان !

این جشن عروسی دسته جمعی با حضور 700 زوج جوان در Artsakh یا (Nagorno Karabakh) معروف به شوشا (منطقه ای در جنوب قفقاز) برگزار شد. این مراسم توسط یک تاجر بزرگ و نیکــو کــار سازماندهی و اجرا گردید. جالب توجه اینکه در پایان این مراسم با شکوه برای هر زوج مبلغ 1000 دلار و یک گاو نیز بعنوان هدیه در نظر گرفته شد.
 
گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

[ پنجشنبه شانزدهم آبان ۱۳۸۷ ] [ 11:34 ] [ حامی منجی ] [ ]

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

[ پنجشنبه شانزدهم آبان ۱۳۸۷ ] [ 10:51 ] [ حامی منجی ] [ ]

فاجعه رفتار تکان دهنده ماموران فرودگاه دبي با مسافران و گردشگران ايرانيماموران فرودگاه دبي به دليل انچه دريافت گزارشي مبني بر احتمال حمل مواد مخدر توسط يکي از مسافران ايراني پرواز تهران – دبي در ( پنجشنبه 14 شهريور )ضمن رفتاري بسيار شديد و وحشيانه اقدام به بازرسي و لخت کردن تمامي 152 نفر مسافران اين پرواز اعم از زن و مرد نمودنند  .
به گزارش شاهدان عيني که خود هم از مسافران اين پرواز نيز بوده اند پليس دبي پس از نگهداري 4 ساعته تمامي مسافران در فرودگاه دبي ( به صورت سرپا ) و سپس گنترول گذرنامه ها انها تمامي مسافران را اعم از زن و مرد و کودک را به سالن بازرسي ويژه هدايت کرده اند  .


در سالن ويژه بازرسي فرودگاه سالن شماره 2 فرودگاه دبي از همه خواستنند تمام لباسهاي خود و حتي لباسهاي زير خود را دراورند و اقدام به بازرسي مسافران اين پرواز که اکثرا خانواده ها هم بودنند نمودنند . همچنين در پي گستاخي پليس فرودگاه امارات تمامي زن ها و دختر ها را توسط پليس مرد کاملا برهنه کردنند و حتي از فرو بردن دست در درون اندام تناسلي بانوان و دختران هم کوتاهي نکردنند .

http://www.iranalive.org/

شاهدان عيني از فرياد و گريه و شيون زنان و دختران ايراني در سالن بازرسي 2 حکايت ميکنند که تمامي فضاي سالن شماره 2 فرودگاه دبي را پر کرده بود  .
يکي ديگر از شاهدان اين پرواز ميگوييد که زنان و دختران را پس از بازسي وحشيانه از سالن بازرسي به سوي سالن خروجي فرودگاه دبي هدايت ميکردند در حالي که به انها حتي اجازه نداده بودنن لباس هاي زير خود را هم به تن کنند و در حالي انها را يکي يکي ازسالن بازرسي ويژه خارج ميکردند که زن ها و دختران گريه کنان فقط لباسهاي خود را در دست داشتنند و نه بر تن !

يکي ديگر از مسافران زن اين پرواز ميگوييد که در اثر برخورد وحشيانه و خشن پليس دبي در حال بازرسي بدني از مسافران دختر بکارت يکي از دختران ايراني پاره شده است و فريادها و گريه هاي اين دختران و زنان در فرودگاه و متعاقب ان اعتراض شوهران و خانواده هاي ديگر ايراني بازرسي شده باعث شد که پليس فرودگاه با باتوم اقدام به ضرب و شتم وحشيانه تمامي مسافران دربند در سالن بازرسي را به همراه داشته باشد  .
از طرفي در نهايت بعد از 3 ساعت از بازرسي ويژه بدني تک تک مسافران ايراني مشخص شد که هيچ يکي از انها هيچ مورد خلافي به همراه نداشته اند و ماموران فرودگاه دبي عمدا و فقط به خاطر ارعاب و تحقير ايرانيان عازم دبي اين حرکت زشت و بدور از انسانيت را انجام داده اند .

http://www.iranalive.org/

 

واکنش سفارت جمهوري اسلامي در دبي :


پس از مراجعه حضوري چندي از مسافران ايراني به سرکنسولگري جمهوري اسلامي در دبي ابتدا از ورود اين افراد به ساختمان کنسولگري جلوگيري به عمل امد ولي پس از ورود چند نفر و باز گو کرد واقعيت ماجرا براي مسئولان جمهوري اسلامي در دبي به انها قول داده شد که پيگير ماجراي اتفاق افتاده شوند . همچنين يکي از 3 نفر از دختران که با جراحت ... مواجه شده بودنند براي اثبات موضوع به پزشکي قانوني ارسال شد که حقيقت ادعا اثبات شود  .
از طرفي بعضي از خبرنگاران رسانه هاي گروهي با معاون سرکنسولگري جمهوري اسلامي در دبي قرار مصاحبه گرفتنند که ايشان از پذيرفتن خبرنگاران خودداري کردنند و با تعجب فراوان ايشان خطاب به مراجعه کنندگان تمامي ماجراي اتفاق افتاده را تکذيب کردنند و گفتنند موضوع مهمي اتفاق نيفتاده و ماجراي گفته شده فقط شايعه است !
ولي يک روز بعد از تکذيب ماجرا توسط کنسولگري ايران در دبي - سفارت جمهوري اسلامي در ابوظبي با تاييد ضمني خبر برخورد وحشيانه ماموران فرودگاه دبي با مسافران ايراني و پاره شدن بکارت يکي از دختران 15 ساله اين ماجراي را يک اقدام عادي در فرودگاه دبي خوانند ولي گفتنند که در اين زمينه با فرمانده پليس فرودگاه دبي صحبت و موضوع پيش امده را پيگيري
 کنند !!!!!! 

[ پنجشنبه شانزدهم آبان ۱۳۸۷ ] [ 10:45 ] [ حامی منجی ] [ ]
مجموعه دروغ ها Body OF lieS
 
 

فيلم جنجال برانگيز گلشيفته فراهاني..... مجموعه دروغ ها با زيرنويس فارسي

 قيمت: 5000  تومان       CD/DVD
توضيحات خرید اينترنتي  

پاريس بريتني و لوهان موقعيت جديدي را تجربه مي كنند  http://www.iranalive.org/

پاريس ،بريتني و لوهان قرار است سه تايي در يك فيلم كمدي بازي كند. اين سه ستاره هاليوودي كه دوستان خوبي براي هم هستند و معمولا در مهماني ها با هم ديده مي شوند قرار است در يك فيلم كمدي در نقش سه همخانه بازي كنند كه مي خواهند در هاليوود براي خودشان كسي شوند.

منبع موثقي افزود : اين سه نفر كارشان را تقريبا همزمان شروع كردند و پستي و بلندي هاي زيادي در كارشان را تجربه كردند بنابراين آنها خيلي خوب مي توانند نقششان را در بياورند.

به گزارش پاريس نقش طراح مدي را بازي مي كند كه براي به چشم آمدن طرح هايش هر كاري مي كند. بريتني نقش يك خواننده جذاب را بازي مي كند كه آهنگهاي عجيبي كه مي خواند مانعي براي موفقيتش است.

ليندسي هم نقش دختري را بازي مي كند كه از غذا و مردان متنفر است.


آيشواريا بدترين بازيگر باليوود http://www.iranalive.org/

كمدين مشهور كانادايي - راسل پيترز - در جديدترين سخنانش باليوود را هدف قرار داده است. آقاي كمدين اصلا تحت تاثير صنعت رو به پيشرفت فيلمسازي در باليوود قرار نگرفته است.

او مي گويد من اگر حتي در سخت ترين شرايط زندگي ام باشم ، فيلم هندي نخواهم ديد. اصلا نمي فهمم چرا دقيقه به دقيقه در فيلمهايتان مي رقصيد يا آواز مي خوانيد . داريد قصه تعريف مي كنيد.

اين كارها براي چيست ؟ فيلمهاي هندي، نه فيلم نامه درست و حسابي دارند نه شاهد بازي خوبي هستيم.

به گزارش او مي گويد بهترين مثال براي حرفهايم آيشواريا است. او به تمام معني ثابت كرده چطور مي شود در باليوود ستاره شد؟ اگر چهره زيبا و جذابي داشته باشيد كافي است ولی به جرئت می توانم بگویم او بدترین بازیگر بالیوود است.

چيزي كه ما الان نمي توانيم حدس بزنيم واكنش باليوودي هاست به اين حرفها . آيا آنها واكنش نشان خواهند داد يا به حرفهايش بي اعتنايي مي كنند.


خانه گرم و صميمي جسيكا آلبا  http://www.iranalive.org/

جسيكا آلبا مي گويد در خانه جديدم - كه تازه باز سازي شده است - هيچ چيز غیرعادی و دست و پا گیری وجود ندارد. جسيكا آلبا كه به نامزدش كش وارن و دختر پنج ماهه اش ، همين تازگي ها خانه اش را بازسازي كرده بود مي گويد خانه مان خيلي عالي شده و اصلا هم غير طبيعي نيست.

او مي گويد : محيط خانه خيلي صميمانه و دوستانه شده است . مي شود راحت روي مبلها ورجه وورجه كرد (!) و اصلا هم نگران خراب شدن چيزي نبود.

به گزارش ‌، جسيكا - كه از سه سگ نگه داري مي كند - اصرار داشته رنگ ديوارها سمي نباشد تا سگ هايش مريض نشوند.

اين ستاره 27 ساله گفت از داشتن نامزدي مثل كش وارن - تهيه كننده - لذت مي برد . به گفته جسيكا او هرگز نمي توانسته فرد شايسته تري پيدا كند.


پاريس اين روزها ديوانه وار ورزش مي كند http://www.iranalive.org/

پاريس هيلتون اين روزها به خاطر برنامه هاي جديد عكاسي اش مجبور است ديوانه وار ورزش كند .

پاريس هيلتون كه قرار است به زودي تعدادي لباس شنا را در معرض نمايش بگذارد ،‌ از روزي كه فهميده رئيسش چه لباسهايي را برايش انتخاب كرده ،‌شديدا مضطرب است.

به گزارش ، پاريس از روزي كه از تصميم رئيسش مطلع شده ،‌وقت خودش را با انواع كلاسهاي ورزشي پر كرده تا قشنگي لباسي كه قرار است نمايش دهد، به چشم بيايد.

ضمنا عطر جديد پاريس هيلتون بسيار خوشبو است و هوش را مي برد. پاريس در اين باره گفته مي خواستم با اين كار خودم را در تاريخ عطر جاودانه سازم.


جنيفر آنيستون باردار است  http://www.iranalive.org/

بازيگر سابق فيلم " Friends " براي بهبود روابطش با خواننده ترانه " Gravity " تصميم گرفته بود بچه دار شود كه ظاهرا به گزارش مجله New Weekly استراليا آنها موفق شده اند.

يكي از دوستان جنيفر آنيستون مي گويد : او دوست ندارد يك مادر مجرد باشد بنابراين در تلاش است مزه پدر بودن را به جان بچشاند.

به گزارش اين دو نفر چند بار با هم ديده شدند و به گواه شاهدين ، شكم جنيفر كمي برجسته تر شده است.

جان مه ير شعر عاشقانه اي براي جنيفر سروده و قول داده عادت زشتش را كنار بگذارد. جنيفر هم قول داده آهنگ را با صداي بلند بخواند . جان ديگر نوشيدني الكلي نمي نوشد و سيگار كشيدنش را هم كنار گذاشته است. جنيفر 31 ساله ، تصميم گرفته جشن تولد مفصلي براي جان - 39 ساله - بگيرد.


جنیفر لوپز احساساتی شده است http://www.iranalive.org/

اين ستاره 39 ساله كه اخيرا با " ديدي " و " تام افلك " روابطي را آغاز كرده بود ، مي گويد خودش را گم كرده است. او مي گويد : به خودم شك كرده ام. نمي دانم كه هستم و چه توانايي هايي دارم و چه چيزي حقم است.

به گزارش ،‌ جنيفر كه از همسرش - مارك آنتوني - دوقلوهايي هشت ماهه به نام هاي " مكس " و " امي " دارد مي گويد : مادر شدن به من كمك كرده جنبه هايي ناشناخته از وجودم را كشف كنم.

من عشق ورزيدن به كودكانم را ياد گرفته ام . چشمانم به روي حقايق باز شده است.

گفتني است اين حرفها را جنيفر در كنفرانس بانوان در كاليفرنيا گفته بود . در اين كنفرانس ، همسر آرنولد شوارتزنگر هم حضور داشت

[ پنجشنبه شانزدهم آبان ۱۳۸۷ ] [ 10:38 ] [ حامی منجی ] [ ]
 

سرویس ایاب و ذهاب جدید کارمندان مایکروسافت !

 

از ۲۹ سپتامبر ۲۰۰۸ کمپانی مایکروسافت سرویس های ویژه ای برای ایاب و ذهاب کارمندان خود در نظر گرفته است. کارمندان در این اتوبوس های مجهز می توانند فعالیت کاری خود را به محض ورود به سرویس شروع کنند و ساعت کاری کارمندان از هنگام شروع کار در اتوبوس محاسبه خواهد شد. مایکروسافت این اتوبوس ها را برای جلوگیری کردن از تلف شدن وقت کارمندان در ترافیک و مسافت های طولانی طراحی کرده است.
شرکت مایکروسافت (به انگلیسی: Microsoft Corporation) یک شرکت آمریکایی چند ملیتی با ۸۹۰۰۰ کارمند در ۱۰۵ کشور دنیا است که در زمینه فناوری‌های رایانه‌ای فعالیت می‌کند. درآمد سالیانهٔ این شرکت در سال ۲۰۰۷ میلادی ۵۱٫۱۲ میلیارد دلار بود. مایکروسافت در زمینهٔ طراحی، توسعه، ساخت، صدور مجوز، پشتیبانی و ارائهٔ خدمات نرم افزاری برای وسایل کامپیوتری فعال است.دفتر مرکزی مایکروسافت در ردموند، واشنگتن در ایالات متحده آمریکا قرار دارد

 

 

 

[ پنجشنبه شانزدهم آبان ۱۳۸۷ ] [ 10:35 ] [ حامی منجی ] [ ]

گروه اينترنتي پرشين استار | www.Persian-Star.org

گروه اينترنتي پرشين استار | www.Persian-Star.org

گروه اينترنتي پرشين استار | www.Persian-Star.org

گروه اينترنتي پرشين استار | www.Persian-Star.org


گروه اينترنتي پرشين استار | www.Persian-Star.org

گروه اينترنتي پرشين استار | www.Persian-Star.org

گروه اينترنتي پرشين استار | www.Persian-Star.org

گروه اينترنتي پرشين استار | www.Persian-Star.org

گروه اينترنتي پرشين استار | www.Persian-Star.org

گروه اينترنتي پرشين استار | www.Persian-Star.org

گروه اينترنتي پرشين استار | www.Persian-Star.org

گروه اينترنتي پرشين استار | www.Persian-Star.org

 

[ پنجشنبه شانزدهم آبان ۱۳۸۷ ] [ 10:26 ] [ حامی منجی ] [ ]
 

گروه اينترنتي پرشين استار | www.Persian-Star.org

گروه اينترنتي پرشين استار | www.Persian-Star.org

گروه اينترنتي پرشين استار | www.Persian-Star.org

گروه اينترنتي پرشين استار | www.Persian-Star.org

گروه اينترنتي پرشين استار | www.Persian-Star.org

گروه اينترنتي پرشين استار | www.Persian-Star.org

گروه اينترنتي پرشين استار | www.Persian-Star.org

گروه اينترنتي پرشين استار | www.Persian-Star.org

گروه اينترنتي پرشين استار | www.Persian-Star.org

گروه اينترنتي پرشين استار | www.Persian-Star.org


گروه اينترنتي پرشين استار | www.Persian-Star.org

گروه اينترنتي پرشين استار | www.Persian-Star.org
[ پنجشنبه شانزدهم آبان ۱۳۸۷ ] [ 8:11 ] [ حامی منجی ] [ ]
خداحافظ مرد طلایی
هادی ساعی پرافتخارترین ورزشكار المپیكی ایران شنبه هفته آینده با انجام مسابقه ای نمادین، رسماً از دنیای قهرمانی تكواندو خداحافظی خواهد كرد. ساعی پس از كسب حدود ۱۰ مدال طلای جهانی، جام جهانی و آسیایی و همچنین دو مدال طلا و یك برنز بازیهای المپیك، پس از حدود دو دهه حضور در بالاترین سطح قهرمانی تكواندو ایران و جهان، شنبه ۱۸ آبان در مراسم افتتاحیه رقابتهای غرب آسیا به میزبانی ایران به طور رسمی با دنیای قهرمانی خداحافظی می كند.
هادی ساعی پرافتخارترین ورزشكار المپیكی ایران شنبه هفته آینده با انجام مسابقه ای نمادین، رسماً از دنیای قهرمانی تكواندو خداحافظی خواهد كرد. ساعی پس از كسب حدود ۱۰ مدال طلای جهانی، جام جهانی و آسیایی و همچنین دو مدال طلا و یك برنز بازیهای المپیك، پس از حدود دو دهه حضور در بالاترین سطح قهرمانی تكواندو ایران و جهان، شنبه ۱۸ آبان در مراسم افتتاحیه رقابتهای غرب آسیا به میزبانی ایران به طور رسمی با دنیای قهرمانی خداحافظی می كند.
هادی ساعی در گفتگوی كوتاهی با تشكر از زحمات و حمایتهای تمامی افرادی كه در سالهای حضورش در عرصه قهرمانی در كنار وی بودند و مربیانی كه در سطوح مختلف زمینه رشد فنی وی را فراهم كرده اند و همچنین اعضای خانواده اش، اعلام كرد: من تمامی افتخارات و مدالهایم را به ملت شریف ایران تقدیم می كنم، زیرا شریف تر از مردم ایران در دنیا وجود ندارد و امیدوارم تا شیرینی افتخارآفرینی در عرصه های مختلف ورزش برای ملت ایران تداوم یابد.
وی تصریح كرد: من از تكواندو خداحافظی نمی كنم و امیدوارم تا بتوانم همچنان خدمتگزار این ورزش باشم. ترمیم آسیب دیدگیهای چند سال حضور در عرصه قهرمانی بویژه عمل جراحی پای چپ باعث شد تا هادی ساعی روز شنبه از دنیای قهرمانی خداحافظی كند و تصمیم بگیرد تا در حوزه های دیگر به نقش آفرینی خود در عرصه تكواندو ایران ادامه دهد.
«دلاویز» مشاور هادی ساعی از تمام دست اندركاران تكواندو ایران شامل مربیان، ورزشكاران، داوران، بازیكنان و همچنین هنرمندان و دیگر اقشار مردم برای شركت در مراسم خداحافظی این قهرمان نام آور ورزش ایران دعوت كرد.
● رئیس فدراسیون تكواندو: شاید تا ۱۵ سال دیگر مثل ساعی نداشته باشیم
رئیس فدراسیون تكواندو گفت: هادی ساعی بهتر از هر كسی می داند كه در چه شرایطی قرار دارد و با توجه به هوش و ذكاوتی كه دارد، سنجیده عمل كرد.
سید محمد پولادگر افزود: با توجه به اینكه هادی ساعی پرافتخارترین ورزشكار المپیكی كشور و اسطوره تكواندو جهان است، شاید تا ۱۵ سال دیگر مثل او در ایران دیده نشود.
وی ادامه داد: قهرمانان عموماً در اوج خداحافظی می كنند تا افتخارات گذشته شان كمرنگ نشود و همیشه در اوج بمانند، بنابراین ساعی بهتر می داند كه چه زمانی تصمیم به خداحافظی از تكواندو را بگیرد.
وی در پاسخ به اینكه ازاین پس ساعی درچه زمینه هایی می تواند فعالیت كند، خاطرنشان كرد: ساعی با توجه به تواناییهایش در جایگاههای مختلفی می تواند فعالیت كند و موفق باشد، زیرا او گذشته از عناوین قهرمانی، دارای منش پهلوانی است. چنانچه در زلزله بم منش پهلوانان وی باعث شد میان مردم زلزله زده بم محبوبیت جاودانه ای پیدا كند، بنابراین، منشهای پهلوانانه یك قهرمان باعث می شود پس از این دوران، قهرمان نیز باقی بماند و به عنوان یك الگو و اسطوره همیشه زبانزد مردم باشد.
پولادگر اضافه كرد: حفظ منش قهرمانی ورزشی پس از خداحافطی از دنیای ورزش بسیار خوب است، زیرا بدین ترتیب همیشه بین مردم زنده می مانند.
● كرمی: ساعی برادر بزرگتر بود
تكواندوكار كشورمان در پی اطلاع از انتشار خبر خداحافظی هادی ساعی گفت: هادی ساعی بازیكنی نیست كه با خداحافظی فراموش شود.
یوسف كرمی، رفیق و رقیب هادی ساعی عنوان كرد: هادی ساعی همیشه در اردوهای تیم ملی علاوه بر اینكه خودش به تمرین می پرداخت، تجربیات خود را در اختیار جوانترها قرار می داد و همچون یك برادر بزرگتر برای همه بازیكنان تیم ملی تكواندو باعث قوت قلب بود. ضمن اینكه ساعی از ویژگیهای اخلاقی خوبی برخوردار بوده، به طوری كه حتی در میان دیگر رشته های ورزشی نیز قابل احترام است.
شاید نگاه مردمی او و رفتارهای پهلوانانه اش تأثیر بسزایی در محبوبیت او در بین آحاد مردم داشته است، اما در هر حال هم اكنون او در میان تمام رشته های ورزشی محبوب است.
كرمی همچنین گفت: پیش از شركت در رقابتهای المپیك ساعی تمام تمركز و توان خود را صرف آماده سازی خود می كرد تا بتواند پرچم كشور را در میادین بین المللی به اهتزاز در آورد و قطعاً تا سالهای سال، افتخارات ساعی در ورزش ایران و تكواندو دست نخورده باقی خواهد ماند.
● افتخارات هادی ساعی در میادین مختلف در طول ۱۳ سال حضور در تركیب ثابت تیم ملی:
▪ نقره - ارتشهای جهان ۱۹۹۵
▪ برنز- ارتشهای جهان كرواسی ۱۹۹۶
▪ طلا - بازیهای غرب آسیا ۱۹۹۷
▪ طلا - جام جهانی آلمان ۱۹۹۸
▪ طلا - مسابقات جهانی ادمونتون، كانادا ۱۹۹۹
▪ طلا- انتخابی المپیك سیدنی ۱۹۹۹
▪ نقره - جام جهانی فرانسه ۲۰۰۰
▪ برنز- المپیك سیدنی ۲۰۰۰
▪ طلا - جام جهانی ویتنام ۲۰۰۱
▪ طلا- قهرمانی آسیا و اقیانوسیه ۲۰۰۲
▪ طلا - جام جهانی ژاپن ۲۰۰۲
▪ طلا - بازیهای آسیایی بوسان ۲۰۰۲
▪ نقره - مسابقات جهانی گارمیش- پارتنكیرچن، آلمان ۲۰۰۳
▪ طلا - انتخابی المپیك آتن ۲۰۰۴
▪ طلا - المپیك آتن ۲۰۰۴
▪ طلا - مسابقات جهانی مادرید ۲۰۰۵
▪ طلا - قهرمانی آسیا تایلند ۲۰۰۶
▪ برنز - بازیهای آسیایی دوحه ۲۰۰۶
▪ برنز- مسابقات جهانی پكن ۲۰۰۷
▪ طلا - المپیك پكن ۲۰۰۸
گزارش : روزنامه قدس
[ پنجشنبه شانزدهم آبان ۱۳۸۷ ] [ 7:54 ] [ حامی منجی ] [ ]

قانون صف:

اگر شما از یک صف به صف دیگری رفتید، سرعت صف قبلی بیشتر از صف فعلی خواهد شد.

 

قانون تلفن:

اگر شما شماره‌ای را اشتباه گرفتید، آن شماره هیچگاه اشغال نخواهد بود.

 

قانون تعمیر:

بعد از این که دست‌تان حسابی گریسی شد، بینی شما شروع به خارش خواهد کرد.

 

قانون کارگاه:

اگر چیزی از دست‌تان افتاد، قطعاً به پرت‌ترین گوشه ممکن خواهد خزید.

 

قانون معذوریت:

اگر بهانه‌تان پیش رئیس برای دیر آمدن پنچر شدن ماشین‌تان باشد، روز بعد واقعاً به خاطر پنچر شدن ماشین‌تان، دیرتان خواهد شد.

 

قانون حمام:

وقتی که خوب زیر دوش خیس خوردید تلفن شما زنگ خواهد زد.

 

قانون روبرو شدن:

احتمال روبرو شدن با یک آشنا وقتی که با کسی هستید که مایل نیستید با او دیده شوید افزایش می‌یابد.

 

قانون نتیجه:

وقتی می‌خواهید به کسی ثابت کنید که یک ماشین کار نمی‌کند، کار خواهد کرد.

 

قانون بیومکانیک:

نسبت خارش هر نقطه از بدن با میزان دسترسی آن نقطه نسبت عکس دارد.

 

قانون تئاتر:

کسانی که صندلی آنها از راه‌روها دورتر است دیرتر می‌آیند.

 

قانون قهوه:

قبل از اولین جرعه از قهوه داغتان، رئیس‌تان از شما کاری خواهد خواست که تا سرد شدن قهوه طول خواهد کشید.

[ پنجشنبه شانزدهم آبان ۱۳۸۷ ] [ 7:52 ] [ حامی منجی ] [ ]
"شیطان بزرگ" زیر نقاب "اوباما"
آمریکا شیطان مجسم است.از این روامکان ندارددراین جولانگاه شیطان کسی جزبردگان شیطان به حکومت رسد...واگرامروزآبی ازدهان عده ای در داخل سرازیراست که؛"چه خوش است آمدن اوباما ! "یااز سرجهل ایشان است یاغفلت است یا خدای ناکرده نقشه ای در کاراست !
آمریکا شیطان مجسم است.از این روامکان ندارددراین جولانگاه شیطان کسی جزبردگان شیطان به حکومت رسد...واگرامروزآبی ازدهان عده ای در داخل سرازیراست که؛"چه خوش است آمدن اوباما ! "یااز سرجهل ایشان است یاغفلت است یا خدای ناکرده نقشه ای در کاراست !
مطابق آخرین نتایج اعلام از انتخابات پرسروصدای آمریکا گویا "باراک اوباما"، از حزب دموکرات بر رقیب جمهوری خواه خود پیروز شده است .
پیروزی اوباما بر مک کین حاوی نکات مهمی است که بدون مقدمه به طرح آنها خواهیم پرداخت .
۱- امروز که اوباما بر مک کین چیره شده ، عده ای آب از دهانشان سرازیر گشته؛ که گویا ناجیان بشر و دوستداران حقیقی صلح و برادری و برابری بر اریکه قدرت نشسته اند و به قول یکی از رفقای ظناز "دست خدا از آستین ملت غیورآمریکا(!)بیرون آمد و بر تعرفه های اخذ رای نام اوباما را نگاشت ".
برای تحلیل صحیح واقعه انتخاب اوباما باید دید که اصلا ما با چه کشوری مواجهیم ؟ آیا ایالات متحده آمریکا آنچنان فریفته شعار پرزرق و برق دموکراسی است که هر چهار سال یکبار مسیر خود را مطابق رای توده ها تغییر دهد؟ آیا چنین تحلیلی از آمریکا صحیح است ؟ هرگز!
بدون ذره ای تردید ملت آمریکا را باید تابعی از یک لابی مقتدر سیاسی پشت پرده تلقی کرد ، ملتی که آنچنان مسحور دستگاه پروپاگاندای سیاسی - اقتصادی - فرهنگی این لابی شده اند که توگویی اینان در وهم آزادی ، بردگان مدرن اند! و آن لابی پشت پرده چیزی جز "صهیونیزم " نیست .
این صهیونیستها هستند که در قالب هایی چون "اپیک " نبض سیاستگذاری در ایالات متحده را در چنگ خویش دارند. با هالیوود برای این ملت نگون بخت فرهنگ می سازند ؛ با کمپانی ها و تراستهای متشکل از کلان سرمایه داران یهودی برای این ملت نگون بخت اقتصاد می سازند و با لابی های مقتدر سیاسی برای این بیچارگان سرخوش (!) سنا و کنگره و وایت هاوس و ...می سازند!
مگر جزاین است ؟! امروز چه کسی می تواند باور کند که به اندازه رطوبت سرسوزنی امکان دارد فردی بدون دلبستگی به آرمانهای فاسد صهیونیسم رئیس جمهور آمریکا شود؟!
صهیونیزم ، اله و معبود کارگزاران سیاسی ایالات متحده آمریکا ست و اگر کسی فکر تمرد از منویات بتهای معبد صهیونیزم را به مخیله خویش راه دهد از هستی ساقط خواهد شد.
امروز سیاستمدار شدن در آمریکا مترادف با تا کمر خم شدن در برابر صهیونیسم است .
آمریکا شیطان بزرگ و شیطان مجسم است . لذا امکان ندارد دراین جولانگاه شیطان کسی جز بردگان شیطان به حکومت رسد...اگر آبی از دهان عده ای سرازیراست یا از سرجهل ایشان است یا غفلت است یا خدای ناکرده نقشه ای در کاراست.
۲- اما، ظاهرماجرا چیز دیگری را نشان می دهد . اوباما ، خود را اهل صلح و گفتگو و ...می خواند.طرفدار خروج نیروهای نظامی آمریکا از عراق است . دم از گفتگو با ایران اسلامی می زند. به ظاهرآدم آرامی است . راستی سیاهپوست هم هست - کنایه از اینکه سمبل قومی است که سالها در آمریکا مورد جفا قرار گرفته اند - در مقابل او، مک کین بود . فردی هوادار جنگ و چنگ و دندان نمایی برای ایران و هوادار جنگ عراق و افغانستان و ...
باتمام اوصاف فوق ، آیا مک کین به تمنیات صهیونیستها نزدیک تر بود یا اوباما ؟ به عبارت اٌخری آرزوهای صهیونیسم بین الملل با مک کین محقق می شد یا اوباما ؟
بسیاری از سر سادگی این روزها مک کین را مجسمه آرمانهای صهیونیستها تلقی می کنند و اتفاقا از همین روست که خرسندند از آنکه کسی در آمریکا رای آورده که حداقل مثل کاندیدای جمهوری خواه روش های وحشیانه صهیونیستها را در عرصه جهانی پیگیری نمی کند .
اما زهی خیال باطل ! که چنین باشد. حقیقت ماجرا به گونه ای دیگر است . در اینجا خوب است اشاره ای به بخشهایی از کتاب شهریار اثر نیکولو ماکیا ولی نمایم تا حقیقت ماجرا روشن تر شود.
همانگونه که مستحضرید، ماکیاول پدر سیاست در معانای مدرن است .سیاست در معنای مدرن آن امری زمینی تلقی شده و هدف از سیاست ورزی صرفا دستیابی به قدرت با هر وسیله ای ، برای نخستین بار در آرائ ماکیاول متجلی گشت . نظریه سیاسی ماکیاولیسم که در کتاب "شهریار" مندرج است ، قرنهاست که سرلوحه عمل کارگزاران صهیون واقع گشته است . حال ماکیاول چه می گوید؟
او فرمانروای ایده آل را فردی با درندگی شیرو ذکاوت روباه توصیف می کند. "پرنس " باید از سویی به وقت حفظ ارکان قدرت همچون شیر درنده توده های سرکش را پاره پاره کند و از سویی دگر به وقت تثبیت پایه های قدرت خویش درافکار عمومی روبه صفتانه مانور "مدارا" و "صلح طلبی" و "همرنگی با توده ها" دهد. که اگر به وقت درندگی شیر درنده باشد و به وقت نفاق روبه منافق باشد ، پایه های حکومتش- به زعم باطل ماکیاول - همواره مستدام خواهد بود!
و این همان نسخه ای است که لابی صهیونیستی حاکم بر ارکان سیاسی ایالات متحده بدون ذره ای دخل و تصرف در طول تاریخ کوتاه این کشور پرمدعا به کاربرده .
بیایید تاریخ را تورق کنیم . پیش از جرج بوش ، بیل کلینتون دموکرات ۸ سال بر کاخ سفید حاکم بود.
دموکراتها در بازی صهیونیستها جلوه روبه صفتنی پرنس هستند . کلینتون با دشمن شماره یک صهیونیزم چگونه برخورد کرد؟ آیا او ایران را تهدید به حمله نظامی کرد؟ هرگز! او شیر نبود، روباه بود! او باید با ژست صلح طلبی و دموکراسی به جنگ دشمنان اربابش می آمد.
ازهمین روبود که تحریم داماتو، ارتباط گیری جدی و آشکار با سیاسیون غرب زده داخل ایران ، تقویت کانالهای ماهواره ای ، تشدید فشارهای حقوق بشری و ... در دوره این روباه دموکرات ایجاد شد. اما به فضل پروردگار انقلاب اسلامی ایران و دنیای جدید اسلام خواهی جهانی که پایانی بوده بر نقشه های شوم صهیونیزم بین الملل ، بیدی نبود که از بادهایی چون روبه صفتان دموکرات بلرزد. از این رو ، حاکمان اصلی ایالات متحده روی دیگر خود که همان شیر درنده و خونریزجمهوریخواه بود را پس از خیمه شب بازی انتخابات ۲۰۰۰ در قالب مترسکی به نام جرج واکر بوش نمایان کردند.
او دو جنگ خونین به راه انداخت . ابتدا افغانستان و سپس عراق، و همه عالم می دانستند که هدف ازاین لشگرکشی صدها میلیارد دلاری ، نه افغانستان بود و نه عراق که حقیقت ماجرا نمایش چنگ ودندان شیر ماکیاول به ایران بود.
کار به جایی رسید که شیران احمق جمهوری خواه در طول این ۸ سال اخیر بارها ایران را تهدید به حمله مستقیم نظامی نمودند. اما بازهم به فضل پروردگار و عنایات صاحب اصلی این انقلاب ، شیری از پس روباهی ره به هزیمت سپرد و سرشکستی از این بالاتر برای او نبود که رسما نامه التماس آمیز برای گفتگو با ایران ارسال کند...اما امروز...
امروز، پس از گذشت۸ سال از حاکمیت شیرهای توخالی صهیونیسم و ناکامی سیاستهای وحشیانه و جنگ طلبانه جمهوری خواهان عقلای لابی مرکزی صیهونیستها بدون ذره ای تردید به این نتیجه رسیده اند که ، دوران یاغی گری و ژست وحشیگری به پایان رسیده است .
دستاورد لشگرکشی به عراق و افغانستان برای ایشان چیزی نبوده جز آنکه جهان امروز فهمیده که کشت خشخاش از ۲۰۰تن به ۸۲۰۰ تن در سال رسیده ! طالبان آمریکایی با اربابانش معامله می کند تا مردم بدبخت افغانستان را هم آمریکایی ها بکشند هم طالبان ! در عراق هم دروغ بزرگ وجود سلاح کشتار جمعی پس از سالها حضور نظامی آمریکایی ها در این کشور هر روز آشکارتر گشته ، صدامیان هم که هنوز از مردم بیچاره عراق قربانی می گیرند ، البته در کنار و حشیگری های خود آمریکایی ها! ثمره این دو جنگ نه تنها افزایش اقتدار آمریکا در خاورمیانه نبوده بلکه به اعتراف سردمداران دستگاه سیاست خارجی آمریکا تنها افزایش ضربه پذیری آمریکا از ایران وفزونی اقتدار جهانی ایران بوده است .
پس امروز، موعد اطوار شیر ریختن به سرآمده و گاه روبه صفتی است . دیگر قلدربازی معنا ندارد. امروز نوبت روبهان ماکیاول است که باردیگر همان استراتژی افزون خواهانه پیشین را در زرورق شعارهای عوامفریب پیچیده و به خورد حمقای عالم دهند! امروز روز "مدیریت" روباهان بر خونهای به نا حق ریخته شده به دست شیران که چه عرض کنم ، گرگهاست !
امروز، به رغم آنکه مک کین در ظاهر با استراتژی کلان صهیونیسم سازگارتر است ولی اوباما با اتخاذ تاکتیکهای دیکته شده از سوی اربابانش برای پروژه جهانی صهیونیسم "کارایی " بیشتری دارد. شاهد این ادعا آن است که ۶۰ درصد پولی که صهیونیستهای آمریکا صرف این انتخابات کرده اند در سبد اوباما ریخته شده . آیا این عجیب نیست ؟
صهیونیستها نا امیدانه آخرین تلاشهای خود را دراین انتخابات به کار بستند تا با رو کردن روباهی دیگرآرزوی حکومت برجهان که به برکت انقلاب اسلامی و به فضل پروردگار متعال ۳۰ سال است برباد فنا رفته را محقق کنند.
...اوباما، همان مک کین است ، همانطور که بوش همان الگور بود! اینها همه نوکران اربابانی دیگرند. دیروز ارباب خوش داشت بی پرده چهره حیوانی حقیقی خویش را عیان کند. امروز فهمیده که جفتک پرانی بی فایده است . باید نیش زد! باید روباه بود...باید اوباما بود!

سید حسین علوی
تفسیر : خبرگزارى جمهورى اسلامي (ايرنا)
[ پنجشنبه شانزدهم آبان ۱۳۸۷ ] [ 7:47 ] [ حامی منجی ] [ ]
 

 

           

باز دوباره یه حس  تکراری واسه خونده ها ونخونده های  کنکور!  چه اونایی که واقعآ کل تابستونا زحمت کشیدنو از خیلی چیزاشون گذشتنو مهمونیه خاله وعمو را به خودشون حروم کردن تا مثلآ بگن: بابا! ما هم هستیم! یا به قول معروف مامانشون پیش زن عموشون کلاس بذاره که آره دخترم کنکور فوق لیسانس داره. کلاس ارشد میره!کانون میره !پارسه میره! ماهان میره!استاد خصوصی داره وخلاصه ساعتی خدا تومن داره تو جیب استادای منتی میذاره!اونم به جای اینکه یه ذره اون مغز جلبکیشو به کار بندازه.یاشایدم دختره بخاد نظر پسرای فامیلو به خودش جذب بکنه یا اینکه از همین حالا آب پاکیو رو دستشون بریزه که من دیگه تحصیلاتم بالاتر رفته وشما درحد من نیستین. وحتی چه اونایی که فقط از چکیده کتاب های منبع چکیده هاشونا میخوننو تازه با کلی اعتماد به نفس کاذب ادعای قبولی ام دارن یا چه اونایی که از ترم یکی مونده به آخر لیسانس تمام کتابهای منبعو خریدن به قیمت خونشون ووحسابی جوییدنشون.اما باز نزدیک کنکور سرطان استرس میگیرنو فکر میکنن موقع کنکور سواد یادشون میره.حالا در هر صورت وجه مشترک همشون اینه که اگه خدایی نکرده قبول نشن آبروشون پیش کسو کارشون میره.اونوقت مجبورن هر روز روزنامه آگهی استخدام روزنامه همشهریو بخرن تا بلکه یه کار آبرومند واسه اینا اونم با مدرک نیمه مهندسو نیمه دکترو نیمه آخوند پیدا بشه. یا اینکه واسه اومدن خواستگار هرروز چشم به در باشن. تازه بماند که شبای قدر ومحرم تو زیارتا خودشونا دخیل میکنن تا حاجت بگیرن.کل مفاتیح الجنانو قورت میدن.تو شور ماه محرم دعای جوشن کبیر میخونن تا هر جور شده حتی شبانه شهر لب مرزی ام قبول شن که ما نگیم بهشون لیسانس.بگیم فوق لیسانس! اما خودمونیم از لیسانسش چه خیری دیدیم که ازفوقش ببینیم .اما نه اینو خدایی شوخی کردم.........!خوبه!مهم نفس کاره که خیلی خوبه.اما محض رضای خدا مدرک گرا نباشید. مثل دوست خودم که بهش گفتم برای چی درس میخونی؟گفت واسه اینکه بعدها نوه ام بگه مامان بزرگم لیسانس داره!!اخه اینم شد انگیزه؟ شد هدف؟  اما یه سری ام میگن به خاطر این هشتو هشتصدی که بالای دفترچه دادیم باید قبول شیم.شبا بیدار بمونیم.کلاس بریم.ببخشید!بی ادبیه خر بزنیم!اما نه عزیزانم!به این چیزا نیست .سعی کنین شبا خوب بخابین که واقعآاگه فرداش تا ۱۱صبح هم بخابید هیچی جای خواب شبو نمیگیره.با دقت بخونید.اگرم تاالان هنوز شروع نکردین دست به کار شین که داره وقت میگذره.ازبین انبوه کتابها یکی را برداریدو همونودرست وحسابی بخونید.استرس بقیه اش هم نداشته باشید.گهگداری فیلمم ببینید.استراحت کنید.خوراکتون خوب باشه. (یکی نیست اینارو به خودم بگه !)البته خوش به حال اونایی که ارشدو تو خونه خودشون میخونن که مامانشون نازشونم میکشه وکلی بهشون میرسه. نه واسه اونایی که خونه دانشجویی دارن یا تو خوابگاهن ومجبورن خودشون ناز همدیگر رو بکشن.کلی لاغر شن.حرص بخورن. کاراشونم خودشون انجام بدن. تازه معلوم نیست قبول بشن یانه!اما خداییش شمایی که کنکور تو خونه اید قدر ماماناتونا بدونید که اگه قبول شین به  خاطر راحتی اوناس که فراهم کردن براتون.واسه خوابگاهی هام دعا کنید تو این سیبری که هستن بتونن به وقت به همه کاراشون برسن.چون خداییش ما مستحق تریم.راستی دخترا! میدونین راجع به ما چی میگن؟میگن:دختر یا  خوشگله  یا میره دانشگاه!پس بیخیال ارشد شین که بهمون انگ زشتی نچسبونن.زود ازدواج کنید. حالا بعد خونه شوهر ارشد بگیرید. دکترا بگیرید . البته  ارشدو دکترای آشپزیو کهنه شوریو جوراب شوری..........!

خوب عزیزانم !جاهایی که جنبه مزاح داشت جدی نگیرینو بچسبید به درستون.انشاالله که همه کنکوریها اگه به صلاحشون باشه قبول بشن.چه سراسری چه روزانه  چه شبانه  چه آزاد چه پیام نور  چه فراگیر.چه تهران  چه لب مرز!با امید این آرزو که موقع اعلام نتایج چشمای قشنگ  ببخشید با عرض معذرت ذره بینیتونا  گریون نبینم!الهی!!

 

[ دوشنبه سیزدهم آبان ۱۳۸۷ ] [ 16:11 ] [ حامی منجی ] [ ]
برنامه‌ریزی برای كسب نوبل واعطای جایزه به دانشمندان جهان اسلام
امروز با حضور روسای دانشگاههای تهران و علوم پزشكی تهران، ضمن ارزیابی روند دستیابی به رتبه بین‌المللی زیر ۵۰۰ مشترك دانشگاههای تهران و علوم پزشكی تهران ، تفاهمنامه همكاریهای مشترك علمی آموزشی بین این دو دانشگاه منعقد شد.
امروز با حضور روسای دانشگاههای تهران و علوم پزشكی تهران، ضمن ارزیابی روند دستیابی به رتبه بین‌المللی زیر ۵۰۰ مشترك دانشگاههای تهران و علوم پزشكی تهران ، تفاهمنامه همكاریهای مشترك علمی آموزشی بین این دو دانشگاه منعقد شد.
دكتر فرهاد رهبر رییس دانشگاه تهران امروز در یك نشست خبری كه با حضور رییس دانشگاه علوم پزشكی تهران برگزار شد، با بیان اینكه دانشگاه تهران و علوم پزشكی تهران توانسته‌اند برای اولین بار در طول تاریخ دانشگاه‌های ایران رتبه زیر ۵۰۰ را در بین دانشگاه‌های جهان كسب كنند، گفت: كسب این رتبه در حالی اتفاق می‌افتد كه این دو دانشگاه هنوز همه توانمندیهای خود را به میدان نیاورده‌اند.
وی اظهار كرد: امید است در سالهای آتی بتوانیم با ارائه تمام توانمندی‌های خود در معرض دید بین‌الملل به هدف كسب رتبه زیر۱۰۰ نیز دست یابیم كه تحقق این مساله به اعتقاد بنده در آینده نزدیك نیز امكانپذیر است و حتما طی سالهای آتی در ابتدا می‌توانیم كسب رتبه زیر ۳۰۰ را هدف قرار دهیم.
● در حال رقابت با دانشگاه‌های معتبر اروپا و امریكا هستیم
وی افزود: دو دانشگاه تهران و علوم پزشكی تهران در حالی موفق به كسب رتبه زیر ۵۰۰ شده‌اند كه بسیاری از دانشگاه‌های معتبر دنیا، آسیا و حتی دانشگاه‌های معتبر هندوستان و تركیه نیز رتبه‌های بالاتری نسبت به این دو دانشگاه كسب كرده‌اند و این بدین معنی است كه نسبت به این دانشگاه‌ها در سطح بالاتری قرار گرفته‌ایم و در واقع در حال رقابت با دانشگاه‌های معتبر اروپا و امریكا هستیم.
● فارغ‌التحصیلان دانشگاه تهران در عرصه‌های بین‌المللی درخشیده‌اند
وی با بیان اینكه این موفقیت ناشی از تلاش اعضای هیات علمی، كاركنان و مهمتر از همه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان این دو دانشگاه است، عنوان كرد: فارغ‌التحصیلان این دو دانشگاه در عرصه‌های بین‌المللی درخشیده‌اند.
دكتر رهبر با اشاره به گسترش روابط بین‌الملل دو دانشگاه و امضای تفاهمنامه‌های مشترك، خاطر نشان كرد: تبادل استاد و دانشجو و پذیرش دانشجو از خارج از كشور از جمله مواردی است كه پیگیری می‌شود و قطعا در افزایش رتبه موثر خواهد بود.
رییس دانشگاه تهران با بیان اینكه موتور علم و دانش در ایران و به ویژه در دو دانشگاه تهران و علوم پزشكی تهران روشن شده و به سرعت حركت می‌كند، گفت: در این راستا می‌توانیم از بسیاری دانشگاه‌های معتبر دنیا جلوتر حركت كنیم.
وی افزود: یكی از اهداف اصلی این دو دانشگاه علاوه بر كسب جایگاه‌های بین‌المللی حل مسائل و مشكلات جامعه است و در صددیم تا علم و دانش را در خدمت مردم و جامعه درآوریم و تفاهمنامه مشترك دو دانشگاه نیز در همین راستاست تا با همكاری‌ مشترك در رشته‌هایی چون مهندسی پزشكی، نانوتكنولوژی، بیوتكنولوژی، مدیریت بیمارستان و غیره در حل مسائل جامعه نقش‌آفرین باشیم.
● ایجاد رشته‌های مشترك بین‌رشته‌ای با همكاری دانشگاه علوم پزشكی تهران
رییس دانشگاه تهران، خاطر نشان كرد: در ایجاد رشته‌های بین رشته‌ای و تدوین دوره‌های دكترایی كه طی آن بتوانیم برای پایان‌نامه از اساتید مشترك دو دانشگاه استفاده كنیم، از دیگر موارد مطرح در قالب این تفاهم‌نامه است.
● برنامه دانشگاه تهران برای كسب جایزه نوبل
فرهاد رهبر در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا مبنی بر برنامه دانشگاه برای كسب جوایز نوبل از سوی این دانشگاه در راستای ارتقای جایگاه بین‌المللی دانشگاه، عنوان كرد: كسب جوایز بین‌المللی از جمله جایزه نوبل شرایط خاصی دارد و قطعا اساتید و اعضای هیات علمی این دانشگاه این تمایل را دارند و مدارك و اسناد مورد نیاز را برای این مراكز ارسال می‌كنند، این هدف در دانشگاه تهران پیگیری می‌شود.
وی افزود: البته توجه به این نكته ضروری است كه رقابت‌های این صحنه سنگین است و باید شرایطی ایجاد كنیم تا بتوانیم در حوزه جوایز نوبل و بین‌المللی نیز حضور قابل توجهی داشته باشیم.
● دانشگاههای تهران وعلوم پزشكی تهران با بیش از۱۵۰ دانشگاه معتبر دنیا همكاری دارند
وی همچنین درباره تعاملات و همكاری‌ با دانشگاه‌های برتر جهان، عنوان كرد: در حال حاضر این دو دانشگاه با بیش از ۱۴۰ تا ۱۵۰ دانشگاه معتبر دنیا قرارداد و تفاهمنامه مشترك همكاری دارند كه در میان آنها دانشگاه‌های برتر نیز وجود دارند و قاعدتا این دو دانشگاه به دنبال گسترش این همكاریها بوده و هستند.
● برنامه دانشگاه برای تبدیل شدن به مرجع رتبه‌بندی دانشگاههای داخل
وی با اشاره به برگزاری جلساتی پیرامون تبادل استاد و دانشجو و انجام پروژه های مشترك علمی و تحقیقاتی دانشگاه‌ها، گفت: دو دانشگاه تهران و علوم پزشكی تهران در صدد انجام اقداماتی در عرصه‌های بین‌المللی هستند كه از آن جمله می‌توان به برنامه دو دانشگاه برای تبدیل شدن به مرجع رتبه‌بندی بین‌المللی اشاره كرد تا از این طریق بتوانیم مانند سایر دانشگاه‌ها برای دانشگاه‌های داخل كشور رتبه‌بندی را انجام داده و سپس این مساله را در عرصه بین‌الملل پیگیری كنیم.
● اعطای جایزه ویژه به دانشمندان برتر جهان اسلام
رییس دانشگاه تهران خاطر نشان كرد: برنامه‌ای نیز در راستای اعطای جایزه ویژه به دانشمندان برتر جهان اسلام تدوین شده كه امید است این طرح نیز به سرانجام برسد و در واقع از این طریق این دو دانشگاه به مرجعی برای اعطای جوایز بین‌المللی تبدیل شوند.
دكتر رهبر همچنین در پاسخ به سوال ایسنا درباره تاثیر تحریم‌های علمی اعمال شده نسبت به ایران در توسعه علمی دانشگاه‌های كشور، گفت: ممكن است تنها در حوزه تجهیزات از این تحریم‌ها تاثیرپذیری داشته‌ باشیم كه البته با تدابیری كه اندیشیده شده این مساله نیز مرتفع می‌شود.
وی افزود: با حضور دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های ایران و به ویژه این دو دانشگاه در عرصه‌های بین‌المللی دسترسی به اطلاعات و یافته‌های علمی بین‌المللی خیلی دشوار نیست و فقط ممكن است در حوزه تجهیزات با مشكلاتی مواجه باشیم.
● درصدد خارج كردن انحصار علم و دانش از دست ابرقدرتها هستیم
وی با بیان اینكه امید است این دو دانشگاه و به طور كلی دانشمندان ایرانی و محققان بتوانند در عرصه‌های بین‌المللی حضور پر رنگتری پیدا كنند، عنوان كرد: یكی از عرصه‌هایی كه به جد آن را دنبال می‌كنیم آن است كه انحصار علم و دانش را از دست ابر قدرتها خارج كنیم تا از این طریق علم و دانش در اختیار همه مردم جهان قرار گیرد.
دكتر رهبر در خصوص بودجه پژوهشی دانشگاه‌ها، عنوان كرد: یكی از موانع جدی پژوهش در كشور بودجه‌های پژوهشی است كه در این راستا اختصاص درصد معینی از كل تولید ناخالص ملی به پژوهش مدنظر قرار گرفت. در واقع بودجه عمومی دو وزارتخانه علوم و بهداشت، بودجه‌ای نیست كه بتواند نقشی در پژوهش كشور داشته باشد.
وی افزود: در این راستا مصوباتی در بودجه سال ۸۷ مدنظر قرار گرفت تا از این طریق یك درصد از درآمد عملیاتی شركت‌های دولتی به امر پژوهش اختصاص یابد كه بر این اساس با برآورد كلی این مبلغ حدود ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان می‌شود كه تحقق آن امكانپذیر نیست و مبلغ قابل دسترس از این طریق یك هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان است. البته در این میان در صددیم تا شرایطی ایجاد كنیم كه شركت‌های دولتی وارد امر پژوهش شوند.
● كل بودجه عمومی دانشگاه تهران ۷۰ میلیارد تومان است
رییس دانشگاه تهران با بیان اینكه كل بودجه عمومی دانشگاه تهران ۷۰ میلیارد تومان است، عنوان كرد: ۸۰ درصد از این بودجه صرف هزینه حقوق و دستمزد می‌شود و مابقی این بودجه باید به سایر هزینه‌های جاری این دانشگاه و بودجه مورد نیاز برای امر پژوهش اختصاص یابد.
وی افزود: دانشگاه تهران همچنین بودجه‌ای۴۰ میلیارد تومانی از محل درآمدهای اختصاصی خود دارد كه بخشی از آن را به امر پژوهش اختصاص می‌دهد.
● ثبت ۲۵۰۰مقاله ISI از طریق دانشگاههای تهران و علوم پزشكی تهران در سال۲۰۰۷
دكتر رهبر با بیان اینكه در سال ۲۰۰۷ میلادی حدود دو هزار و ۳۰۰ تا دو هزار و ۵۰۰ مقاله ISI از سوی دو دانشگاه تهران و علوم پزشكی تهران به ثبت رسیده است، عنوان كرد: این رقم نسبت به سالهای گذشته رشد چشمگیری داشته است.
● كسب رتبه ۳۵۰ در رشته‌های مهندسی و علوم از سوی دانشگاه تهران
وی افزود: دانشگاه تهران در رتبه بندی‌های بین‌المللی توانسته‌است در رشته‌های مهندسی و علوم رتبه ۳۵۰ را كسب كند، این در حالیست كه در سایر دانشگاه‌های كشور در این زمینه رتبه‌های بالای ۶۰۰ كسب شده است و در واقع رتبه دانشگاه تهران در رشته‌های مهندسی نسبت به سایر دانشگاه‌ها از فاصله‌ای جدی برخوردار است.
رییس دانشگاه تهران در خاتمه همچنین با بیان اینكه این دانشگاه در همایش اخیر نانو توانست رتبه اول كشور را كسب كند گفت: در حوزه نانو رتبه۲۰ دنیا را كسب كرده است و در رشته شیمی نیز نفر۹۰ شیمی در مقالات ISI از اعضای هیات علمی دانشگاه تهران است.
رییس دانشگاه علوم پزشكی تهران خبرداد:
تاسیس پردیس بین‌المللی دودانشگاه تهران وعلوم پزشكی تهران
تهیه منشوراخلاقی برای جلوگیری از سرقت‌ علمی
همچنین دكتر محمد باقر لاریجانی رییس دانشگاه علوم پزشكی تهران در این نشست با اشاره به امضای تفاهم‌نامه همكاری مشترك بین دو دانشگاه تهران و علوم پزشكی تهران از برنامه ایجاد پردیس بین‌المللی دو دانشگاه خبر داد.
وی گفت: در این تفاهم‌نامه به تمام معیارهای رتبه‌بندی بین‌المللی دانشگاهها در زمینه آموزش، پژوهش و فناوری‌های نوین توجه شده است.
● ایجاد شهرهای دانش با مشاركت دانشگاه تهران
وی افزود: بر اساس این تفاهم‌نامه درصددیم تا در ایجاد شهرهای دانش كه یك مرحله بالاتر از مراكز رشد پارك‌های علم و فناوری است باهم همكاری و مشاركت داشته باشیم و همچنین همكاریهای آموزشی و پژوهشی خود را افزایش دهیم. بر این اساس امیدواریم براساس این قرارداد بتوانیم مراكز رشد مشتركی را با یكدیگر راه اندازی كنیم.
● برگزاری نمایشگاه مشترك پژوهشی با دانشگاه تهران
وی افزود: همچنین براساس این تفاهم نامه امسال در هفته پژوهش با توجه به سال نوآوری و شكوفایی یك نمایشگاه مشترك پژوهشی از سوی دانشگاههای تهران و علوم پزشكی تهران برگزار خواهد شد.
وی در ادامه با اشاره به امضای تفاهمنامه مشترك دانشگاههای تهران و علوم پزشكی تهران در اسفند ماه سال گذشته، گفت: این دو دانشگاه در زمینه‌هایی همچون پژوهش‌های مشترك، ایجاد رشته‌های بین رشته‌ای، قطبهای مشترك، مجلات مشترك و پارك‌های علم و فناوری مشترك با یكدیگر تفاهمنامه‌ای امضا كرده‌اند و طی این تفاهم‌نامه مقرر شد تا ضمن حفظ استقلال خود، به صورت مشترك در رتبه‌بندیهای بین‌المللی شركت كنند كه عملا نیز نتیجه آن امسال نمایان شد.
● ایجاد سامانه‌ای برای استفاده از وب‌سایتهای دو دانشگاه
وی همچنین در این راستا از ایجاد سامانه‌ای برای استفاده از وب سایتهای دو دانشگاه ویژه اعضای هیأت علمی و محققان در جهت ارتقای رتبه‌بندی اعلام شده، خبر داد.
رییس دانشگاه علوم پزشكی تهران در ادامه با اشاره به رتبه‌بندیهای دانشگاهی در عرصه بین‌المللی، گفت: در این زمینه سیستم‌های مختلفی برای رتبه‌بندی دانشگاه‌ها وجود دارند كه هر كدام شاخص‌هایی را مدنظر قرار می دهند، در این راستا امسال دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشكی تهران از جمهوری اسلامی ایران توانستند رتبه زیر ۵۰۰ را در رتبه‌بندی موسسه تایمز به خود اختصاص دهند.
وی با اشاره به رتبه‌بندی موسسه شانگهای كه توسط یكی از دانشگاه‌های كشور چین با كمك دولت چین انجام می‌شود، گفت: ملاكهای ارزیابی دانشگاهها در این رتبه‌بندی شامل مقالات منتشر شده در نشریات، جوایز نوبل دانشگاه‌ها، توجه به كیفیت و كمیت آموزش و غیره می‌شود.
دكترلاریجانی همچنین با اشاره به مركز رتبه‌بندی وبومتریك كه مركزیت آن در اسپانیا قرار دارد، گفت: این موسسه رتبه‌بندی خود را بر اساس سایت دانشگاه‌ها انجام می‌دهد.
وی در ادامه با اشاره به رتبه‌بندی موسسه تایمز، گفت: اساس این رتبه‌بندی نیز بر روی مباحثی همچون كیفیت تحقیقات، اشتغال فارغ التحصیلان، نقش بین‌المللی دانشگاه‌ها و غیره است كه بر اساس این رتبه‌بندی دانشگاههای تهران و علوم پزشكی تهران توانستند با توجه به پتانسیلهای خود به عنوان تنها دانشگاه‌ ایرانی رتبه زیر ۵۰۰ را كسب كنند.
● دانشگاههای تهران و علوم پزشكی تهران توانمندی كسب رتبه بین‌المللی زیر ۱۰۰ را دارند
وی با بیان اینكه دانشگاههای تهران و علوم پزشكی تهران با توجه به پتانسیل‌های خود می تواند ظرف چند سال آینده در جهان رتبه زیر ۱۰۰ را كسب كنند، گفت: در این راستا باید شاخص‌هایی چون وجود عضو هیات علمی بین‌المللی، افزایش دانشجویان خارجی، برگزاری كنگره‌های بین المللی، ارتباطات مشترك با دانشگاه‌های برتر دنیا ارتقا پیدا كند. به عبارت دیگر اگر دانشگاه بخواهد در عرصه‌های بین‌المللی نقش موثرتری داشته باشد نیازمند سرمایه گذاری بیشتر است.
لاریجانی خاطرنشان كرد:‌ به دلیل سرعت رشد قابل توجه تولیدات علمی دو دانشگاه در سالهای اخیر كه هنوز نیز ادامه دارد انتظار می‌رود كه رتبه دانشگاه در رتبه بندی‌ها خصوصا با توجه با شاخصهای پژوهشی ارتقا پیدا كند، اما لازم است برای بحث ارتباطات بین‌المللی دانشگاه فكر اساسی شود و حمایت ویژه‌ای از دانشگاه‌های مادر و دارای پتانسیل به عمل آید تا با سرعت و طی چند سال آینده شاهد ارتقای رتبه دانشگاه باشیم.
● ۱۱ درصد تولیدات علمی كشور به دو دانشگاه تهران و علوم پزشكی تهران تعلق دارد
رییس دانشگاه علوم پزشكی تهران افزود: ۵ درصد تولیدات علمی كشور در سال ۲۰۰۱ به دانشگاههای تهران و علوم پزشكی تهران اختصاص داشت، این درحالیست كه در حال حاضر ۱۱ درصد تولیدات علمی كشور به این دو دانشگاه اختصاص دارد.
وی با اشاره به رشد پژوهش در این دو دانشگاه، گفت: تولیدات علمی ما از سال۲۰۰۱ تا كنون یك رشد ۳۵ درصدی داشته است، همچنین بیشترین رشد علمی در كشور نیز مربوط به این دو دانشگاه است.
وی سهم تولیدات دانشگاه تهران و علوم پزشكی تهران را ۲۲ درصد از سهم تولیدات ISI در كشور عنوان كرد.
● تهیه منشور اخلاقی برای جلوگیری از سرقتهای علمی
دكتر لاریجانی با توجه به سرقت‌های علمی موجود در همه جای دنیا، گفت: در این زمینه تهیه منشور اخلاقی برای انتشارات دانشگاه نهایی شده و در اختیار اساتید دانشگاه قرار داده شده است، همچنین در صورت وجود سرقت‌های علمی با اساتید برخورد می‌شود.
وی افزود:همچنین با توجه به اینكه گاهی اوقات در زمینه سرقت‌های علمی افراد نا آگاهی وجود دارد، بنابراین كارگاه‌های آموزشی برای اطلاع رسانی گسترده در این زمینه در حال برگزاری است.
رییس دانشگاه علوم پزشكی تهران در خاتمه با بیان اینكه دانشگاه علوم پزشكی تهران به دلیل كمبود اعتبارات تنها می‌تواند حدود ۵۰ درصد از پروژه‌های پژوهشی خود را حمایت كند، تصریح كرد: در این راستا به عنوان نمونه مجموعه علوم پزشكی دانشگاه تهران با حدود۳۰ میلیارد تومان كسری بودجه مواجه است.
گزارش : خبرگزارى ايسنا
[ دوشنبه سیزدهم آبان ۱۳۸۷ ] [ 8:8 ] [ حامی منجی ] [ ]
مبانی اعتقادی شفا خواستن از امام رضا علیه السلام
حرم مطهر علی بن موسی الرضا(ع) دارالشفای دردمندان و خانه امید ناامیدان است. هرگاه كه به این بارگاه ملكوتی مشرف می شویم، كسان زیادی را می بینیم كه به امید جلب عنایت حضرت و برای شفا یافتن دست نیاز به آسمان بلند كرده اند.
حرم مطهر علی بن موسی الرضا(ع) دارالشفای دردمندان و خانه امید ناامیدان است. هرگاه كه به این بارگاه ملكوتی مشرف می شویم، كسان زیادی را می بینیم كه به امید جلب عنایت حضرت و برای شفا یافتن دست نیاز به آسمان بلند كرده اند.
شمار كسانی كه در این مكان مقدس به مراد خویش رسیده و شفا یافته اند، بسیار زیاد است و این نشان دهنده لطف الهی است كه ائمه دین را واسطه فیض قرار داده است. با این حال باید میان امور موهوم (خرافه) و مسئله «استشفاء» تمایز قایل شد و به اشتباه این دو مقوله را با هم نیامیخت. به عبارت دیگر باید نسبت به این موضوع شناخت پیدا كرد و با آگاهی و صفای دل به سراغ آن رفت و نه براساس باوری كه چندان پایه و اساس درستی ندارد. در حرم مطهر رضوی زائرانی كه در طلب شفا هستند، نخست باید به بخش «شفایافتگان» مراجعه و فرم هایی را درباره بیماری خود پركنند. چون گاهی بیماری فرد قابل علاج است. در این صورت مسئولان این بخش با هماهنگی دارالشفای امام(ع) بیمار را به مراكز درمانی انتقال می دهند تا درمان مناسب بر روی وی صورت گیرد. بیمارانی هم كه شفا می یابند، فرم های دیگری را تنظیم می كنند و پس از ارائه مدارك به پزشك معالج، پرونده آن ها برای بررسی بیشتر و اقدام های بعدی در دستور كار قرار می گیرد.صفحه «پرسمان» برای روشن شدن برخی از ابعاد مسئله استشفا و برای بررسی شبهاتی كه دراین باره مطرح است، با حجت الاسلام محسن غرویان گفت وگویی انجام داده است كه در پی می آید.
● مسئله شفا دادن ائمه علیهم السلام و در این جا به ویژه شفا دادن امام رضا(ع)، از نظر كلام اسلامی و از دیدگاه عقلانی چگونه قابل توجیه است؟
▪ براساس مبانی فلسفه و كلام اسلامی، بعضی از «نفوس مستعده»، مثل نفوس معصومان علیهم السلام، می توانند واسطه فیض الهی باشند. یعنی از نظر كمالات وجودی این «نفوس مستعده» به درجه ای می رسند كه فیض الهی و رزق الهی از مجرا و كانال آن ها به سایر مخلوقات افاضه می شود و می رسد. ما معتقدیم كه ائمه اطهار، مثل علی بن موسی الرضا(ع) دارای چنین روح بلند و چنین نفس عالیه ای هستند و می توانند واسطه «شفا» قرار گیرند. بنابراین امكان عقلی «استشفا» منتفی نیست و از این طریق می توان آن را به اثبات رساند. همان طور كه از نظر كلامی و فلسفی در جای خود به اثبات رسیده است.
اما نكته دیگر در زمینه استشفا، این است كه ما به اولیای الهی و از جمله به امام رضا(ع) به عنوان یك منبع مستقل در موضوع شفا و استشفا نگاه نمی كنیم، بلكه فاعلیت آن ها و فیاضیت آنان را به نحو طولی بررسی می كنیم.
به این معنا كه این ویژگی آن ها در طول اراده خداوند است و نه در عرض آن. بنابراین، چنین نیست كه آن ها به طور مستقل عمل كنند و توانایی شفابخشی داشته باشند. این ها به نحو مستقل نمی توانند در خلقت و نظام هستی، مداخله كنند و چیزی را به تنهایی تغییر دهند. از این رو به عنوان مثال، وقتی ما از امام هشتم(ع) طلب شفا می كنیم، این گونه نیست كه از خود حضرت بی واسطه طلب شفا كنیم، بلكه ایشان را ما واسطه فیض قرار می دهیم و منبع و مبداء اصلی و مستقل و منشاء رحمت را خداوند می دانیم.
نكته سوم این است كه این «استشفاء» (طلب شفا) و استشفاع (طلب شفاعت) به اذن الله است: «من ذاالذی یشفع عنده الا باذنه» كیست كه در نزد او جز به فرمان او شفاعت كند؟ بنابراین این اذن از سوی خداوند به اولیای الهی و از جمله به امام رضا(ع) داده شده است. همان طور كه در منابع مختلف آمده است و من نیز در كتاب «بحثی مبسوط در آموزش عقاید» آورده ام، شفاعت به معنای جفت شدن است. چون اعمال و رفتار ما آن حد نصاب لازم را در درگاه الهی ندارد؛ ما برای جبران این كمبود، یكی از اولیا را به عنوان شفیع در كنار عمل ناقص خود قرار می دهیم كه به عنوان مكمل در درگاه الهی برای ما شفاعت كند.
در این حال تردیدی نیست كه مشمول شفاعت هم قرار گرفتن، خود دارای شرایطی است و باید ایمان و عمل صالح هم در حد لازم داشته باشیم تا مشمول شفاعت قرار گیریم؛ چون شفاعت هم یك قانون است كه مقررات و مقدماتی دارد و باید این مقررات و مقدمات به درستی رعایت شوند و مورد توجه باشند.
بنابراین هم در «استشفاء» و هم در «استشفاع» ما در جست وجوی واسطه هستیم و ائمه اطهار را كه دارای «نفوس عالیه و مستعده» هستند، واسطه قرار می دهیم؛ نه این كه آنان را دارای منشأ و تأثیر مستقل بدانیم. بنابراین ایراداتی هم كه وهابیون افراطی مطرح می كنند و با استناد به بحث «استشفاء» و «استشفاع» ما را مشرك می خوانند نادرست است. این اتهامات ناشی از بدفهمی این مسئله است؛ ولی اگر موضوع به درستی مطرح شود این شبهات و ایرادات هم مرتفع خواهد شد.
● آیا اگر كسی خواسته باشد واسطه شفا دادن یا شفاعت قرار بگیرد، نباید زنده باشد تا به یاری همان «نفس عالیه» و یا به دلیل جایگاه ویژه ای كه از نظر معنوی دارد شفیع قرار بگیرد؛ بنابراین به نظر شما اولیای الهی كه زنده نیستند تا سخن ما را بشنوند و سپس وارد عمل شوند؛ یعنی شفاعت كنند، چگونه می توانند منشاء اثر باشند و شفیع قرار گیرند؟
▪ ما معتقدیم كه نفوس اولیا و حتی نفوس انسان های عادی پس از مرگ جاری است و این مرگ، تنها مرگ جسم و جسد است. یعنی روح همچنان باقی است و در نشئه مثال و در نشئه تجرد تام و در عالم برزخ همچنان جاری است. كسانی مثل ملاصدرا و سایر فلاسفه، به طور مفصل به این موضوع پرداخته اند.ملاصدرا در «اسفار» و در «شواهد ربوبیه» در بحث «علم النفس فلسفی» ادله بقای روح و تجرد آن را مطرح كرده است.
او در آن جا اثبات می كند كه روح باقی است و فنا مختص جسد است. مرحوم علامه طباطبایی رضوان ا...علیه در «بدایهٔ الحكمه» و «نهایهٔ الحكمه»، مرگ را نوعی استكمال می داند و نه معدوم شدن و زوال. براساس این مفروضات، ما معتقدیم كه نفوس امامان معصوم(ع) در عالم تجرد باقی است و توسل های ما، توسل به آن نفوس مستعده است كه باقی هستند و می توانند شفیع شوند.
● آیا ویژگی هایی مثل معدوم نشدن و فانی نبودن و علاوه بر این سمیع و بصیر بودن آن هم همیشه و در همه حال خاص خداوند نیست و آیا وجودی غیر از خداوند می تواند دارای این ویژگی ها باشد و اگر ما بپذیریم كه روح هایی هستند كه اكنون هم خواسته های ما را می شنوند و هم برای اجابت آن ها به طریقی وارد عمل می شوند و به عبارتی واسطه قرار می گیرند، آیا آن چه را كه خاص خداوند بوده است به غیر خدا نسبت نداده ایم؛ همچنین آیا خداوندی خدا به خاطر داشتن برخی ویژگی های منحصر به فرد نیست؛ ویژگی هایی كه دیگر وجودها به هیچ عنوان نمی توانند آن ها را احراز كنند؟
▪ صفات الهی، طبق مراتب تفكیك وجود، مبداء اعلای وجود است و این صفات به نحو تنزل یافته در موجودات ظاهر می شود. مثلا صفت علم، از صفات الهی است و ما این را به انسان ها هم نسبت می دهیم. مثلا می گوییم فلان كس عالم است؛ در این حال نمی خواهیم او را خدا بدانیم و یا در امر خداوندی شریك كنیم. یا ما حیات را از صفات خداوند می دانیم و می گوییم «هوالحی القیوم» اگر این اشكال باشد در این جا هم باید مطرح شود.
درحالی كه می دانیم موجودات زیادی حیات دارند. اراده، علم و قدرت هم همین طور است. اما به طور كلی باید گفت؛ ما این صفات را به نحو استقلالی برای سایر موجودات قایل نیستیم و به صورت وابسته به آن ها نسبت می دهیم. مثل صفات بالغیر و صفات بالذات كه در علم كلام است. این جا هم می گوییم، «حی بالذات»، «حی بالغیر»، «مریدبالذات» یا «مرید بالغیر» در مورد شفا دادن هم همین را می گوییم و معتقدیم كه «شافی بالذات» خداست و «شافی بالغیر» اولیا هستند. از این رو مشكل كلامی پیش نمی آید.
● آیا این موضوع تضادی با سنت علت و معلول حاكم بر هستی ندارد؟
▪ نه تضادی پیدا نمی كند و آن سنت به جای خود برقرار است؛ چون این موضوع هم یك مجرای علیت خاص دارد كه در نظام آفرینش تعبیه شده و قرار داده شده است. در این مورد هم در كلام بحث می شود كه چه طور این موضوع با مبحث علیت تضاد و تعارض پیدا نمی كند و از طریق مجرای خاص خود ظهور و بروزمی یابد.
● نظر شما درباره رفتاری مثل دخیل شدن، نخ بستن، قفل زدن و كارهایی از این گونه چیست و این كارها را تا چه حد موجه می دانید؟
▪ این رفتار بستگی به نیت دارد؛ یعنی این كارها همه صورت مسئله است. باطن مسئله به نیت و خلوص درونی مربوط می شود. اگر خلوص نیت وجود داشته باشد بدون این كارها هم می توان طلب شفا كرد. كارهایی مثل همین نخ یا طناب بستن یا قفل زدن، پایه و اساس محكمی از نظر فلسفی و كلامی ندارد. این ها باورهایی است كه بسیاری از مردم دارند و فكر می كنند، این كارها تأثیر بیشتری دارد؛ ولی همان طور كه گفتم اصل در این موارد آن اعتقاد قلبی و نیت باطنی است كه می تواند موثر باشد و نه این رفتاری كه نمی توان برای آن دلایل عقلی ارائه كرد.
مصاحبه : آفتاب
[ دوشنبه سیزدهم آبان ۱۳۸۷ ] [ 8:7 ] [ حامی منجی ] [ ]
هتل های بانکوک(bangkok)          هتل های جزیره پوکت(phuket)

تور تایلند، تایلند، بانکوک، پاتایاتور تایلند، تور بانکوک، تور پاتایا         تور تایلند، تایلند، بانکوک، پاتایاتور تایلند، تور بانکوک، تور پاتایا

هتل های پاتایا(pattaya)               هتل های جزیره سامویی(samui)

تور تایلند، تایلند، بانکوک، پاتایاتور تایلند، تور بانکوک، تور پاتایا         تور تایلند، تایلند، بانکوک، پاتایاتور تایلند، تور بانکوک، تور پاتایا

                              جاذبه های بانکوک

تایلند، تور تایلند، تور بانکوکتایلند، تور تایلند، بانکوک، پاتایاتور تایند، تایلند، تور بانکوکعکس تایند، گالری عکس تایلند، تور تایلند، تور بانکوک

                      جاذبه های پاتایا

تایلند، تور تایلند، تور بانکوکتایلند، تور تایلند، بانکوک، پاتایاتور تایند، تایلند، تور بانکوکعکس تایند، گالری عکس تایلند، تور تایلند، تور بانکوک

هماتور

[ یکشنبه دوازدهم آبان ۱۳۸۷ ] [ 9:31 ] [ حامی منجی ] [ ]
كپسول‌های ترك اعتیاد، بلای جان معتادان‌
به نظر شما چه كسی ممكن است زنجبیل و فلفل قرمز و بابا آدم و استامینوفن كدئین و ترامادول و دیازپام و اگزازپام و آمی‌تریپتیلین و نورتریپتیلین و متادون و دیفنوكسیلات را بخورد و زنده بماند؟
به نظر شما چه كسی ممكن است زنجبیل و فلفل قرمز و بابا آدم و استامینوفن كدئین و ترامادول و دیازپام و اگزازپام و آمی‌تریپتیلین و نورتریپتیلین و متادون و دیفنوكسیلات را بخورد و زنده بماند؟ باور كنید بعضی از معتادان كه از دیگر روش‌های ترك ناامید شده‌اند یا پی راه‌های میانبر ترك می‌گردند، این راه را هم رفته‌اند و عجیب اینجاست كه پس از خوردن همه اینها و گر گرفتن‌ها و داغ شدن‌ها و خواب‌آلود شدن‌ها و رعشه‌ها و نشئه شدن‌ها، زنده مانده‌اند و همچنان معتاد!
اولین فروشنده كپسول‌های گیاهی را از طریق آگهی اینترنتی پیدا می‌كنم. مغازه جایی است در غرب تهران. خمیازه می‌كشم و نگاهم را روی شیشه‌های ریز و درشت و كپسول‌های از همه رنگ می‌گردانم، بوی تند نعنای خشك شده و رزماری و گیاهی دیگر كه نمی‌شناسم، خواب را از سرم می‌پراند. فروشنده عطاری، زیر چشمی نگاهم می‌كند و می‌پرسد: «برای خودت می‌خوای؟» سر تكان می‌دهم.
- چی می‌كشی؟/ هروئین.
- پس اول باید تریاك بكشی، یك هفته فقط تریاك بكش، بعد بیا كپسول اول را بگیر، اینها با هروئین اثر نمی‌كنه.
كپسول‌ها را نشانم می‌دهد، آبی، نارنجی، زرد. یكی را بین انگشت اشاره و شست می‌گیرد: «با این باید شروع كنی، بسته به مصرفت كم و زیادش می‌كنیم. دانه‌ای ۹۰۰ تومان. یكی دوماهه هم پاك پاك می‌شی، مثل بچه تازه متولد شده!»
می‌گوید، فرمول كپسول‌ها محرمانه است: «همه چیز هست، كوكونار و بذرام بنچ و بابا آدم و... ولی فرمول اصلی‌اش راز است.»
فروشنده دوم عكس اولی در شرق شهر است، با موبایلش تماس می‌گیرم. او مغازه‌ای ندارد و قرار است داروها را با پیك برایم بفرستد، كپسول‌هایش را ارزان‌تر می‌فروشد. «به همه ۱۰۰۰ تومان می‌فروشیم ولی به تو ۸۰۰ تومان، فقط به خاطر جوانیت.»
از تركیب كپسول‌ها كه می‌پرسم می‌گوید: «اگر می‌دانستم كه حالا مثل سازنده‌اش میلیاردر شده بودم. ما كپسول‌هایمان را صادر می‌كنیم خارج از كشور.»
- شما ترك كرده هم داشته‌اید؟ نمی‌دانم اعتماد كنم یا نه....
- ترك كرده؟ خیلی‌ها! آدم‌های مهم! مثلا یك مدیر می‌شناسم كه ۶ سال است از كپسول‌های ما مصرف می‌كند....
- این كه یعنی به كپسول‌های شما معتاد شده!
- خیلی دور برداشتی آبجی! اگر ما دلمان برای جوانیت نمی‌سوخت كپسول فلفلی می‌دادیم بهت واسه ترك!
فروشنده سومی فقط یك شماره ثابت است و دادن نشانی كامل را واگذار می‌كند به وقتی كه هزینه كپسول‌ها را بپردازم، كپسول‌های او فلفلی است. نسخه‌اش، روزی دو سه تا از كپسول‌هاست. با چند لیوان دوغ و شیر و آب پیش از خوردن آنها، تا به قول خودش «فلفل، معده را سوراخ نكند!» هر چند اقرار می‌كند كپسول‌ها به خیلی‌ها نمی‌سازند و همان دفعات اول مصرف، معده را می‌آزارند.
اما پخش‌كنندگان كپسول‌های ترك اعتیاد فقط عطاری‌ها یا فروشندگان سرگردان و موبایل به دست نیستند و این روزها، خیلی‌ها تبلیغ آنها را از شبكه‌های ماهواره‌ای دیده‌اند. این در حالی كه اداره سلامت اجتماعی، ‌روانی و اعتیاد وزارت بهداشت بارها نسبت به وجود مواد مخدر در كپسول‌های گیاهی ترك اعتیاد هشدار داده و حتی مدیركل آن نیز اعلام كرده است: «هیچ داروی گیاهی برای ترك اعتیاد وجود ندارد.»
● كپسول، مشاوره نمی‌كند
دكتر محمدصادق شیرازی، مدیر یكی از موسسات كاهش آسیب اعتیاد در اثبات بی‌خاصیت بودن كپسول‌های گیاهی، ابتدا به تقسیم‌بندی داروهای ترك اعتیاد استناد می‌كند و می‌گوید: «این دارو‌ها به دو گروه آگونیست (همخوان) و آنتاگونیست (ناهمخوان) قابل تقسیم هستند كه همخوان‌ها معمولا شبه‌مخدر محسوب می‌شوند و ناهمخوان‌ها در معتاد ایجاد تنفر می‌كنند.»
وی تاكید می‌كند: «هیچ پزشكی نمی‌تواند ترك را با تجویز داروهای تنفرزا آغاز كند مگر آن‌كه پیشتر فرآیند درمان را با انواع دیگری از داروها، مثلا شبه‌مخدرها آغاز كرده باشد، در غیر این صورت علائم سندرم محرومیت شدید، در معتاد ظاهر می‌شود كه بشدت غیرقابل تحمل است و بنابراین تبلیغاتی كه در آنها وعده تنفر پس از نخستین بار مصرف را می‌دهند، حقیقت ندارد.»
به گفته او، اشكال دیگر این داروها، عدم ارائه بسته درمانی همراه كپسول‌ها و ناآگاهی بیماران از محتویات آنهاست، ضمن آن كه نه تنها داروهای كذایی مورد بحث، بدون در نظر گرفتن طول مصرف مواد مخدر و دوز آن تجویز می‌شوند بلكه بسیاری از آنها حاوی انواعی از مواد مخدر هستند كه ممكن است از ماده مخدر مصرفی معتاد هم اعتیادآورتر باشند.شیرازی تركیب احتمالی این مسكن‌ها را مخدرهایی سبك، مانند دانه‌های خشخاش و برگ شقایق به همراه آرامبخش‌های قوی مانند اگزازپام، دیازپام، آمی‌تریپتیلین، نورتریپتیلین و دیفنوكسیلات می‌داند. همچنین دكتر محمد اسماعیل‌پور، مدیركل اداره درمان جمعیت تولد دوباره، نیز وجود چنین موادی را در كنار انواع دیگری از دارو‌های خواب‌آور تایید می‌كند.
اما اسماعیل‌پور با استناد به پژوهشی كه در سال ۱۳۸۵ انجام داده است، گیاهان را هم به فهرست محتویات داخل كپسول‌ها می‌افزاید و می‌گوید: «برخی از این كپسول‌ها، حاوی گیاهانی مانند زنجبیل، فلفل قرمز، زنیان و... هستند و زنجبیل و فلفل قرمز فقط باعث گرگرفتگی می‌شوند و هیچ تاثیری در ترك اعتیاد ندارند.»
او به جای خالی مشاوره در درمان اعتیاد نیز اشاره می‌كند و ادامه می‌دهد: «فقط ۵ درصد از فرآیند ترك اعتیاد، بر رفع علائم فیزیكی متمركز است و ۹۵ درصد آن شامل خانواده‌درمانی، روان‌درمانی و... است كه صرفا با خوردن برطرف نمی‌شوند.»
● با كدام مخدر ترك كرده‌اید؟
بحث كپسول‌های گیاهی ترك اعتیاد سال‌هاست كه از سوی رسانه‌ها مطرح می‌شود و حتی وزارت بهداشت نیز بارها اعلام كرده است كه آنها قابل اعتماد نیستند و اغلب دارای مواد مخدر هستند. با این حال، نه نیروی انتظامی و نه صنف عطاران برای جمع‌آوری آنها اقدام می‌كنند تا آنها كه واقعا می‌خواهند ترك كنند به بیراه نروند و نه حتی برای تجزیه محتویات آنها و شناسایی دقیقشان تلاشی می‌شود تا دست كم معتادانی كه مایلند مواد مخدر را به شكلی آبرومندانه و بدون مزاحمت قانون از عطاری‌ها تهیه كنند، بدانند چه جور مخدری را در قالب كپسول‌های ترك اعتیاد مصرف می‌كنند و دوز مصرفشان دقیقا چقدر است.

مریم یوشی‌زاده
[ پنجشنبه نهم آبان ۱۳۸۷ ] [ 9:59 ] [ حامی منجی ] [ ]
مثله كردن اجساد در قتل‌های پایتخت بسیار محدود است
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: بیشتر اجساد مثله شده در پایتخت با انگیزه شناسایی نشدن هویت مقتول بوده است.
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: بیشتر اجساد مثله شده در پایتخت با انگیزه شناسایی نشدن هویت مقتول بوده است.
سرهنگ سعید لیراوی با اشاره به این كه تعداد قتل‌هایی كه اجساد مقتول، مثله شده، در پایتخت بسیار محدود است، گفت: یكی از انگیزه‌های مجرمان از مثله كردن اجساد، كینه شدید است، به طوری كه قاتل، سلب حیات از مقتول را كافی نمی‌داند و حتی به جسد هم رحم نمی‌كند و موضوع انتقام‌جویی از جمله انگیزه‌هایی است كه در مسایل ناموسی، نزاع‌های طایفه‌ای و یا اوج نفرت از مقتول، به مثله كردن جسد توسط قاتل می‌انجامد.
وی ادامه داد: در پرونده‌هایی كه انگیزه قاتل شناسایی نشدن مقتول است، مجرمان با مثله كردن جسد و رها كردن قسمت‌های مختلف اعضای بدن در مناطق متفاوت، به دنبال كشف نشدن هویت مقتول هستند.گاهی نیز هدف مجرم از مثله كردن جسد، منحرف كردن تفكر افسر رسیدگی به پرونده‌ و تغییر مسیر تحقیقات است، به طور مثال، قاتل با مثله كردن جسد سعی دارد، یك قتل كه با انگیزه سرقت به وقوع پیوسته است، را ناموسی جلوه دهد.
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ درباره روند رسیدگی به پرونده‌ اجساد مثله شده در پایتخت نیز با یادآوری این موضوع كه دلایلی دال بر سریالی بودن پرونده‌های اجساد وجود ندارد، گفت: با توجه به كشف دو پرونده و تحقیقات به عمل آمده توسط پلیس، مشخص شد كه پنهان كردن هویت اجساد در دو پرونده‌ كشف شده انگیزه اصلی مجرمان بوده است.
به گفته معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، پرونده‌ كشف دو پا در ۲۰ مرداد ماه امسال كه به كلانتری ۱۴۸ انقلاب گزارش داده شده بود و همچنین‌ پیدا شدن قسمت‌هایی از یك جسد در محدوده شهریار كرج در ۱۹ مرداد ماه امسال، در دستور كار پلیس قرار گرفت و مشخص شد كه اعضای كشف شده در این دو منطقه مربوط به یك تن بوده اما تاكنون هویت مقتول شناسایی نشده است و تحقیقات بیشتر برای شناسایی قاتل یا قاتلان احتمالی این پرونده توسط پلیس آگاهی استان تهران و پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه دارد.
گزارش : خبرگزارى ايسنا
[ پنجشنبه نهم آبان ۱۳۸۷ ] [ 9:54 ] [ حامی منجی ] [ ]
 

The image “http://www.dukht.com/images/imagegallery/imageitem-big-071201000717-1.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.
 

اغــلـب افــراد در انــتــخـاب لـبـاسـي كـه مـنـاسـب جـثــه آنـها بوده و همچـنـيـن چـگـونـگي سـت كـردن آنـهـا دچـار سردرگمي مي باشنـد. در زيـر بـه اصـول كـلـي انتـخاب و هماهنگ كردن لباسها با يكديگر ميپردازيم:

اصول كلي

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
 

1- همواره لباسي را بپوشيد كه كاملا اندازه شما باشد.

2- پوشيدن لباسهاي بزرگ تنها اندام شما را اغـراق آمـيـز تـر جـلوه داده و آنـها را پنهان نميكند.

3- بيشتر سعي كنيد تنها در زماني كه كمر باريكي داريد از كمر بند استفاده كنيد.

4- پارچـه هـاي سـنگين مانـند پـشمـي، بافـتني و چرمي شما را سنگين وزن تر جلوه ميدهند.

5- پارچه هاي سبك وزن مانند كتان، نخي شما را لاغر تر جلوه ميدهند.

6- رنگهاي تيره شما را لاغر تر و كوچك تر ميكنند.

7- رنگهاي روشن شما را بزرگتر و حجيم تر ميكنند.

8- لباسهاي بالا تنه و پايين تنه يكرنگ شما را لاغر تر جلوه ميدهند.

9- لباسهاي بالا تنه و پايين تنه با رنگهاي متفاوت شما را بلند قد تر ميكند.

10- لباسهاي يقه بلند گردن را كوتاه تر ميكند.

11- گردن بند كوتاه نيز گردن را كوتاه تر ميكند.

12- روسـري كـه به سـمت پـايين آويزان شـده باشد، قـد شما را بلند تر جلوه ميدهد.

13- خالكوبي پـيـرامـون گـردن و روي شــانـه هـا سبـب چهار شانه تر شدن شما ميگردد.

14- لـبـاس بـا خطوط افقي شما را چاق تـر و بـا خـطـوط عمودي شما را لاغر تر جلوه ميدهـد.


 

بـراي لاغر تر و بلند قد تر بنظر رسيدن نكات زير را رعايت كنيد:
 

1- لباسهاي كاملا اندازه بپوشيد لباسهاي خيلي كوچـك و خيلي بزرگ تنها شما را چاق تر نشان ميدهند.

2- لباسهاي يكدشت يكرنگ بپوشيد. تـرجيـحا يـكرنـگ از سر تا نوك پا.

3- از پـوشيـده لبـاسـهاي با طرح برجسته و پارچـه هـاي زمخت خود داري كنيد.

4- لباسهاي تيره رنگ با پارچه هاي نازك و نرم بپوشيد.

5- شلوار را در ناحيه كمر بالا بياوريد نه پايين تر.

6- كراوات با پهناي متوسط پوشيده و حتما طول آن تا كمر برسد.

7- از پوشيدن لباسهاي با نقش و نگار شلوغ خودداري ورزيد.

8- لباس با طرح راه راه عمودي بپوشيد.

9- از داشتن ملزومات بيش از حد خود داري كنيد.

10- كفش پاشنه بلند به پا كنيد.
 

براي كوتاه تر و چاق تر بنظر رسيدن نكات زير را رعايت كنيد:
 

1- لباسهاي با رنگ متفاوت بپوشيد.

2- رنگهاي روشن و پر رنگ بپوشيد.

3- كراوات پهن تر بپوشيد.

4- لباسهاي چند لايه به تن كنيد.

5- كفش بدون پاشنه و ظريف بپوشيد.

6- شلوار تمام قد بپوشيد.

7- از پوشيدن لباسهاي سرتاسر يكرنگ بپرهيزيد.

8- لباس با طرح راه راه عمودي و كراوات باريك نپوشيد.
 

چگونه ست كنيم

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

1- رنگ جوراب بايد همرنگ و يا تيره تر از شلوار باشد.

2- رنگ كمربند با رنگ كفش بايد يكسان باشد.

3- كـت و شلـوار خــاكستـري و سرمه اي با كفش مشكي، و كـت و شـلـوار قـهـوه اي و زيتوني با كفش قهوه اي ست است.
 

نكات ست كردن لباس براي زنان…
 

زنان قد بلند

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
 

1- از كمر بند پهن استفاده كنيد.

2- از دامن خيلي كوتاه و خيلي بلند پرهيز كنيد.

3- بهتر اسـت پـيـراهن خـود را داخـل شـلـوار و دامـن تــو بگزاريد تا خط عمودي كمرتان نمايانتر گردد.

4- لباس نقش دار و طرح خطوط افقي بپوشيد.

5- دامن بلند و يا دمپا گشاد بپوشيد.

6- لباسهاي سر تا پا يكرنگ نپوشيد.

7- از گردنبند و گوشواره كوچك استفاده نكنيد.

8- كيف دستي كوچك حمل نكنيد.

9- شلوار راسته بپوشيد.

10- تاپ نپوشيد.

11- كـفش پاشنه بلند نپوشيد و از كفـش انـدكـي لـژ دار استفاده كنيد.
 

زنان قد كوتاه و ريز نقش

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

1- لباس با طرح راه راه افقي نپوشيد.

2- از لباس هـاي رنگارنـگ، ملزومات بــزرگ و شلوار دمـپا گشاد و يا پاچه هاي تا شده استفاده كنيد.

3- دامن كوتاه با نقش و نگار بزرگ نپوشيد.

4- لبـاس هـاي يـكرنـگ و شـلوار راســته و لباس تــنـگ و ملزومات كوچك استفاده كنيد.

5- خطوط عمودي و لباسهاي يقه هفت بدن را كشيده تر ميكنند.

6- كفش كمي نوك تيز بپوشيد.

7- كفش پاشنه بلند بپوشيد.

8- از كمر بند باريك استفاده كنيد.
 

زنان چاق

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

1- لباسهاي يكدست يكرنگ بپوشيد.

2- از كت و ژاكت بلند با دكمه هاي باز استفاده كنيد.

3- از روسري شالي استفاده كنيد.

4- گردنبند دراز شما را لاغر تر ميكند.

5- كفش پاشنه بلند بپوشيد.

6- لـبـاس يقه هفت و قلبي شكل، گـردن را كشـيـده تـر ميكند.

7- ژاكت بلند بدون اپل بپوشيد.

8- لباسهاي تيره رنگ بپوشيد.
 

نكات ست كردن لباس براي مردان…

مردان قد بلند

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

1- لباسهاي يكدست يكرنگ نپوشيد.

2- لباسها و شلوارهاي زيپدار نپوشيد.

3- كـت و شـلوار بـا خـطـوط راه راه بـا خـطـوط عـمــودي و كراوات باريك و ژاكت كه طولش تا روي كمر است نپوشيد.

 

مردان قد كوتاه

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

1- كفش بوت و ساق بلند نپوشيد آنها شما را قد بلندتر نميكنند.

2- شلوار پاچه كوتاه و يا پاچه تا شده نپوشيد.

3- لباس آستين دار به تن كنيد.

4- از نقش و نگار عمودي راه راه عمودي و شلوار راسته و كراوات باريك استفاده كنيد.

 

مردان لاغر

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
 

1- كراوات باريك و پيراهن و يا تيشرت يقه هفت نپوشيد.

2- لباسهاي براق و با خطوط عمودي و چسبان نپوشيد.

3- كت و شلوار اپل دار بپوشيد.

4- شلوار بگي بپوشيد.

5- پلوور حجيم و يقه اسكي بپوشيد.
 

مردان چاق

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

1- ژاكت اپل دار نپوشيد.

2- كراوات زرق و برق دار نزنيد.

3- دكمه پيراهن را تا انتها و بالا نبنديد.

4- ساعت باريك به دست نكنيد.

5- پلوور حجيم و يقه اسكي نپوشيد.

6- بلوز و پيراهن يقه هفت نپوشيد.

7- شلوار تنگ نپوشيد.

8- لباس با خطوط عمودي و كراوات يكرنگ استفاده كنيد.

9- از لباسهاي تيره رنگ استفاده كنيد.
 

مردان شكم بزرگ

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

1- جليقه و يا هر چيزي كه روي شكم بيافتد و به آن فشار بياورد را نپوشيد.

2- شلوار را روي شكم خود نياوريد.

3- لباسهاي براق و يا روشن نپوشيد.

4- لباسهاي گشاد و تيره رنگ بپوشيد.

5- كراوات پهن بزنيد كه تا خط كمر بلند باشد.

6- ژاكت و شلوار يكرنگ بپوشيد.

The image “http://www.dukht.com/images/papercut/papercut-080904022456-men%20suit21.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

[ پنجشنبه دوم آبان ۱۳۸۷ ] [ 11:26 ] [ حامی منجی ] [ ]

 

   --- ู�ู�ุชุจุงู� ู�ู…ุง��ุด��

    --- ู�ู�ุชุจุงู� ู�ู…ุง��ุด��

   --- ู�ู�ุชุจุงู� ู�ู…ุง��ุด��

   --- ู�ู�ุชุจุงู� ู�ู…ุง��ุด��

 

   --- ู�ู�ุชุจุงู� ู�ู…ุง��ุด��

 

[ پنجشنبه دوم آبان ۱۳۸۷ ] [ 10:39 ] [ حامی منجی ] [ ]


عکس لورول و هاردی درکنار هم

http://lh3.ggpht.com/imanabidi/R7FJBR3EyPI/AAAAAAAAARc/1pz1kF9KPf0/s400/Last%20picture%25

 

   

http://www.iranalive.org/join

تصویر کامپیوتری یک آسمانخراش چرخان با 80 طبقه طراحی یک معمار ایتالیایی که قرار است ساخت آن به زودی در دبی آغاز شود، طبقات این آسمانخراش چرخان بوده و شکل های متفاوتی به ساختمان می بخشد.

 

http://www.iranalive.org/join

 نمایش یک اثر هنری «دی فیس» یک هنرمند انگلیسی در گالری آندیپا، لندن

 

http://www.iranalive.org/join

تار عنکبوت بستن مجسمه «فرد پری» تنیسور مشهور انگلیس در دهه 90 – باشگاه تنیس آل انگلند، ویمبلدون

 

http://www.iranalive.org/join

صف کشیدن تاکسی ها برای مسافران در فرودگاه بین المللی – پکن، چین

 

http://www.iranalive.org/join

یک کروکودیل که بخشی از آرواره بالائی خود را بر اثر نبرد با کروکودیل دیگری از دست داده در حال خوردن غذا – مزرعه ای در کاستاریکا

 

http://www.iranalive.org/join

دامادهای سعودی شرکت کننده در یک مراسم ازدواج دسته جمعی – ریاض، عربستان

 

http://www.iranalive.org/join

مجسمه بروس لی - بندر هنگ کنگ

 

http://www.iranalive.org/join

نمایش ماکت استادیوم ملی پکن در طول نمایشگاه فرهنگ جهانی المپیک – استان شنیانگ، چین

 

http://www.iranalive.org/join

زن انگلیسی و استراحت بر روی اسباب باقیمانده از سیل – پیکرینگ، انگلیس

 

http://www.iranalive.org/join

شرکت دیمیتری مدودف (راست) رییس جمهور روسیه و الکساندر لوکاشنکو همتای بلاروسی وی در مراسم بزرگداشت سالگرد تهاجم آلمان نازی در سال 1941 به شوروی سابق -  برست، بلاروس

 

http://www.iranalive.org/join

یک دستگاه اتوماتیک مخصوص طبخ غذا – نمایشگاهی در ملبورن، استرالیا

 

http://www.iranalive.org/join

درست کردن تاج های گل برای جشن گرفتن روز موسوم به انقلاب تابستانی (آغاز تابستان) – راکوف، بلاروس

 

http://www.iranalive.org/join

پلیس های اسکیت سوار اندونزیایی در حال کنترل ترافیک – یک خیابان اصلی در جاکارتا، اندونزی
 
http://www.iranalive.org/join
شنا کردن یک چوپان با بزش در دریا در طول آیین های مربوط به جشن سنتی «سنت جان» - جزایر قناری، اسپانیا
 
http://www.iranalive.org/join
 مسابقه نهایی فوتبال سنتی کالچیو فیورنتیو – فلورانس، ایتالیا
 
http://www.iranalive.org/join
کماندوهای عضو نیروهای ویژه در حال حمل پرچم های «متفقین» در طول مراسم بزرگداشت جنگ کره (1953-1950) – مقابل ساختمان شهرداری سئول، کره جنوبی
 
 
 
 

 
 
 
 
[ پنجشنبه دوم آبان ۱۳۸۷ ] [ 10:15 ] [ حامی منجی ] [ ]
 

براد پیت دوباره افسانه ای می شود  براد پیت دوباره افسانه ای می شود

برد پيت در فيلم «اوديسه» بر اساس شاهكار شاعر يوناني ساخته «برادران وارنر» بازي خواهد كرد. به نقل از ورايتي، برد پيت در فيلم «اوديسه» بر اساس شاهكار هومر شاعر يوناني ساخته شركت فيلم‌سازي «برادران وارنر» بازي خواهد كرد.

پيش از اين «برادران وارنر» شاهكار «ايلياد» هومر را در سال 2004 فيلم كرده بود. در آن فيلم كه «تروي» نام داشت، برد پيت نقش آشيل را بازي كرده بود.
«برادران وارنر» قصد دارد اين فيلم را به كارگرداني «ميلر» بسازد.
دومین خبر اینکه به نقل از ورايتي، «برد پيت» در پروژه بعدي «استيو زيلان» كه فيلمي به نام «ماني‌بال» است، بازي خواهد كرد.
بنا بر اين گزارش، استيو زيلان اين فيلم را بر اساس كتاب غيرداستاني «ماني‌بال: هنر بردن بازي ناجوانمردانه» نوشته «مايكل لوئيس» خواهد ساخت. «كلمبيا پيكچرز» نيز تهيه‌كنندگي آن را برعهده خواهد داشت.
كتاب «ماني‌بال: هنر بردن بازي ناجوانمردانه» نوشته «مايكل لوئيس» در سال 2003 در آمريكا منتشر شد و با فروش خوبي در فروشگاه‌هاي آمريكا روبرو شد.
اين كتاب درباره مديري به نام «بيلي بين» است كه بر اساس يك بازي كامپيوتري سر شركت‌كنندگان كلاه مي‌گذارد و به اصطلاح ناجوانمردانه بازي را مي‌برد


چهارمین بورن در راه است  چهارمین بورن در راه است

«جورج نولفي» فيلم‌نامه چهارمين فيلم مجموعه فيلم‌هاي «جيسن بورن» با نام «اولتيماتوم بورن 4» را مي‌نويسد.به نقل از ورايتي، «جورج نولفي» كه پيش از اين دستيار نويسنده سه فيلم پيشين «اولتيماتوم بورن» بوده، چهارمين فيلم مجموعه «جيسن بورن» را با نام «اولتيماتوم بورن 4» خواهد نوشت.

بنا بر اين گزارش، «توني گيلروي» نويسنده سه فيلم پيشين مجموعه فيلم‌هاي «جيسن بورن» بوده است و نولفي دستيار او در نگارش اين سه فيلم‌نامه بوده است.

سه فيلم اوليه «جيسن بورن» بر اساس كتاب‌هايي از «رابرت لودلام» ساخته شده است اما «اولتيماتوم بورن 4» را «نولفي» خود خواهد نوشت اما از قهرمان داستان‌هاي «لودلام» بهره خواهد برد.

«مت ديمون» و «پل گرين‌گرس» از بازيگران اصلي «اولتيماتوم بورن 4» خواهند بود اما تهيه‌كنندگان اين فيلم هنوز مشخص نشده است


جذاب ترين مرد جهان را بشناسيد جذاب ترين مرد جهان را بشناسيد

جاني دپ با پشت سر گذاشتن جرج كلوني 47 ساله و جيك گيلنهال 27 ساله،‌ به عنوان جذابترين فرد اين ليست 100 نفري انتخاب شده و جرج و جيك به ترتيب در رده دوم و سوم قرار گرفتند. سردبير مجله " كازموپوليتن‌ " ، مي گويد جاني دپ و جرج كلوني انسانهاي خوشبختي هستند، چون هر چقدر سنشان بيشتر مي شود، جذابتر مي شوند. بين ده نفر اول اين ليست ، تنها سه ستاره زير سي سال وجود دارند، گيلنهال ، جاستين تيمبرليك و جيمز مك اووي .

مسن ترين فرد اين ليست ،پيرس برسنان 55 ساله - بازيگر جيمز باند - است.
25 فرد اول اين ليست بازيگر هستند به جز ديويد بكام كه همه مي دانيم فوتباليست است.

به گزارش ، دنيل گريگ (40) ، براد پيت (44)‌، جيمز مك آووي (29) ،‌جاستين تيمبرليك (27) ، ويل اسميت (40)،‌ديويد بكام(33) ، وينورث ميلر(36) ،‌كريستين بيل (34)،‌جاناتان ميرز(31)، اشتون كوچر(30)،‌درمونت اليري (35)،ديويد تنت (37)،‌پاتري دمپسي (42) ،‌كلايو اون (44‌) ،‌پيرس برسنان (55) ،‌مارك رانسون (33‌) ،‌گوردون رامسي ( 41) ،‌راسل برند ( 33 ) ،‌فارل ويليامز(35) ،‌رايان رينولدز(31) و اليور مارتينز( 42) به ترتيب در رده چهارم تا بيست و پنجم جاي مي گيرند. ضمن اينكه اعداد داخل پرانتز، سن شركت كنندگان را نشان مي دهد


كارينا هم به شبكه جهانی پيوست كارينا هم به شبكه جهانی پيوست

کارينا وب سايت اختصاصي اش را راه اندازي مي كند.

كارينا كاپور تصميم گرفته وب سايت اختصاصي اش را با نگاهي به " مد و فشن " راه اندازي كند. به گزارش سخنگوي كارينا كاپور، اين بازيگر خيلي به مد و لباس تمايل داشته و دارد ، تا جايي كه لباس خيلي از كاراكترهايي كه بازي مي كند خودش طراحي مي كند.

اين بازيگر تصميم گرفته در وب سايتش كه به زودي افتتاح مي شود جديدترين مدلهاي هند و جهان را معرفي كند.

به گزارش ، كارينا هميشه دوست داشته مارك لباس مخصوص خودش را داشته باشد و اين وب سايت ، اولين گام در رسيدن به اين آرزو است.

او هميشه نسبت
از اخرين اخبار مد با خبر بوده و است و مي خواهد با راه اندازي وب سايت ، اطلاعاتش را در اختيار علاقه مندان قرار دهد


جولي به مايكروسافت مي پيوندد  جولي به مايكروسافت مي پيوندد

آنجلينا جولي به سازماني پيوسته كه قصد دارد به كودكان مهاجراني كه در امريكا زندگي مي كنند، كمك كند.

اين ستاره هاليوودي قصد دارد با همراهي كمپاني معروف مايكروسافت به كودكان بي پناه كمك كرده و زندگي انها را سر و سامان دهد. اين برنامه قرار است كودكاني را پشتيباني كند كه تا سال 2010 بي پناه مي مانند و احتمالا كسي از آنها حمايت نخواهد كرد. شهرهاي " لس انجلس ، سياتل و هاستون " اولين شهرهايي هستند كه در ليست اين سازمان قرار گرفته اند ، اما اميد اين مي رود كه بتوانند بقيه ايالات آمريكا را پوشش دهند.

امريكا يكي از معدود كشورهايي است كه براي كودكان مهاجر، حقوق قانوني قائل نمي شود. بيشترين كودكان مهاجريني كه از اين طريق وارد امريكا مي شوند، نه انگليسي بلدند و نه آشنايي در كشور دارند . اكثر انها قربانيان قاچاق بوده يا به اميد زندگي بهتر وارد امريكا شده اند.

به گزارش ، كاري كه اين سازمان قصد دارد انجام دهد ،‌ اعطاي حق قانوني به اين كودكان است.

جولي يكي از انسان دوست ترين هاليوودي هاست و تا به حال جوايز متعددي براي فعاليتهاي بشردوستانه اش دريافت كرده است


 

پریتی زینتا تسلیم شدپریتی زینتا تسلیم شد

پريتي زينتا كه در تازه ترين پروژه اش با سلمان خان همبازي شده است ، اعتراف كرد كه نمي تواند در برابر نگاه هاي سلمان خان دوام بياورد. در اين فيلم كه " سمير كارنيك " كارگرداني اش مي كند، سلمان خان گريم متفاوتي دارد و پريتي هم نقش دختري روستايي از اهالي پنجاب را بازي مي كند.

پريتي كه قبلا هم با سلمان خان همبازي بوده : مي گويد تا به حال پيش نيامده بوده كه بازيگر مرد نقش مقابلم اينطوري مرا جادو كند.

سلمان خان واقعا چشمگير شده استو نمي توانم دربرابرش مقاومت كنم. هربار او را مي بينيم مي گويم : واي ! سلمان ،‌چقدر خوشگل شده اي .

به گزارش ، دراين فيلم كه Heroes نام دارد ، سهيل خان و واتسال ست نقش دو دوچرخه سوار را بازي مي كنند كه براي هدفي به جاده زده اند و در سفرشان داستان دلاوري هاي كساني را مي شنوند كه براي كشورشان خيلي فداكاري كرده اند.

در اين فيلم سلمان ، پريتي ، ساني دال ، بابي دال ، ميتان چاكرابورتي ،‌دينو مورئو ، ريا سن و آمريتا آرورا بازي مي كنند

[ پنجشنبه دوم آبان ۱۳۸۷ ] [ 10:6 ] [ حامی منجی ] [ ]

مصاحبه با یک مرد تن فروش تهرانی

 

http://www.iranalive.org/join

 

عرفان را در یکی از پارک‌های شمال شهر تهران می‌بینم. پسر 28 ساله‌ای که کتابی از "کافکا" به دست گرفته و مشغول نت برداری از کتاب است. عرفان 5 سال است که به زنانی که مشتری او هستند خدمات جنسی ارائه می‌دهد. عاشق فلسفه، زن و شغل خود است. به زعم خودش تن فروش حرفه ای و متخصصی است و تفاوت زیادی با نامزد خود دارد که همکار اوست. به نظر او مردی که خدمات جنسی ارائه می‌دهد خوشبخت‌تر است و مثل زنان روسپی افسرده نمی شود.
گفت و گو با عرفان سلسله مراتب فرودستی و فرادستی زنان و مردان را به خوبی نشان می‌دهد. عرفان شغل خود را تخصص بی نظیری می داند و درآمدی بسیار بالاتراز همکاران زن خود دارد. خود را تحقیر شده نمی‌یابد و زندگی خود را مدرن و توام با خوشبختی می‌داند.
وقتی می خواهم از 5 سال پیش بگوید و اینکه چرا چنین فکری به سرش زد، خیلی ساده می‌گوید: درست مثل همه زنان فاحشه. من از زمان نوجوانی مثل اکثر پسرهای جوان متوجه بودم که برای زنان میانسال جذابیت هایی دارم. آن زمان که شروع به کار حرفه‌ای (به این معنی که بخواهم پولی بابت خدماتم بگیرم)کردم، دانشجوی دانشگاه تهران بودم. چند بار از طرف همکلاسی‌های مسن تر و حتی یکی از اساتید به من پیشنهاد شد که فقط با آنها سکس داشته باشم. و بعد یکی از همان ها بود که به من پول خوبی داد و گفت حاضر است این رابطه را به همین شیوه ادامه دهد. شروع کار از همین روابط جسته گریخته بود.
شیوه جذب مشتری عرفان کم کم روشمند می‌شود. او می‌گوید: دو سال بعد از آن که چند مشتری ثابت پیدا کرده بودم خانه ای در شمال شهر اجاره کردم و تردد در شمال شهر من را نسبت به بوق ماشین زنان حساس کرد. با زنها می رفتم و تمام مدت از اینکه مثل بچه نوازشم می کنند و تا 600 هزار تومان برای یک شب به من می دهند احساس غرور می کردم.
او احساس خود را نسبت به زنان اینطور توصیف می کند: اوایل چندان از زنها خوشم نمی‌آمد یعنی فقط به سکس و جنبه های جنسی زنان فکر می‌کردم. ولی بعد از اینکه این کار را شروع کردم عاشق زنها شدم. موجوداتی بسیار ظریف هستند و پیچیدگی هایی دارند که از کشف آنها در هر زنی لذت می‌برم. زنان میانسالی که مشتری من هستند واقعا ترسناک هستند. وقتی با من حرف می‌زنند از درک آنها و از پیچیدگی دنیای ذهنی آنها وحشت می کنم. ساده ترینشان از بزرگترین مردهایی که می‌شناسم پیچیده تر هستند. من با تک تک مشتریانم عاشقانه می خوابم.
عرفان با وجود اینکه سال‌ها کنار خیابان ایستاده و امروز هم همه مخارج سنگین خود را از همین طریق تامین می کند اما هیچ‌گاه احساس حقارت را در مقابل مشتریانش حس نکرده. وقتی در این مورد خاص صحبت می‌کند نشانی از افسردگی و تحقیر شدگی یک زن روسپی در حرف‌هایش نیست. همانطور که نشانی از آن نگاه اومانیستی و عاشقانه نسبت به زن. می‌گوید: این زنها هستند که به من نیاز دارند. زنانی که می دانم حاضرند به خاطر خدمات من پول زیادی بدهند. بارها در رختخواب امتحانشان کردم. آنها تا 10 برابر توافق اولیه را با کمال میل می‌پذیرند.
در حاشیه همین حرف‌ها همکاران زن خود را سرزنش می‌کند و می‌گوید: زنها بیخود موضوع را برای خودشان نکبت‌بار می‌کنند. البته جامعه هم به این موضوع دامن می‌زند. این یک شغل است مثل همه شغل‌ها. وقتی اینطور به موضوع نگاه کنیم قضیه حل می‌شود. من یک تخصص دارم. بدن و قیافه خوبی دارم، پس از آن استفاده می کنم تا خوب زندگی کنم. هیچ چیز هم نمی‌تواند این کار را برای من قبیح و زشت جلوه دهد. زنان زیادی به خدمات من نیاز دارند و من هم به پول زیادی نیازمندم. پس قضیه ایرادی ندارد. یک معامله عادلانه!
عرفان می گوید زنان روسپی همه زندگی خود را وقف شغل خود و دردسرهایش می کنند در حالی که او به تفریح، موسیقی و مطالعه خود هم می رسد. البته او به این نکته توجه نمی کند که درآمد او قابل مقایسه با زنان روسپی نیست. امنیت او تا این حد در خطر نیست و حس خرسندی او را هیچ یک از زنان همکارش تجربه نمی‌کنند.
در منطقه‌ای که مشتریان عرفان زندگی می کنند، قیمت یک روسپی زن بین 50-150 هزار تومان است در حالی که او برای هر سرویسی که ارائه می‌کند بین 300 تا 600 هزار تومان پول می‌گیرد. این رقم باورنکردنی را می توان با دیدن لباس های مارکدار، ماشین گران‌قیمت و منزل شخصی‌اش حدس زد.
عرفان می گوید تا وقتی که توان این کار را دارد بی‌هیچ شرمساری این کار را ادامه خواهد داد و :" خدا را چه دیدی شاید با یکی از مشتریانم ازدواج کردم. آنها دوست داشتنی و عاشق شدنی هستند".
این جمله خداحافظی عرفان است: حالا باور کردی من خوشبخت‌ترین تن‌فروش جهانم!
[ پنجشنبه دوم آبان ۱۳۸۷ ] [ 10:1 ] [ حامی منجی ] [ ]

ฺฏุฑู�ู� ุงู�ู�ุชุฑู�ุชู� ูพุฑุดู�ู� ุงุณุชุงุฑ | www.Persian-Star.org

ฺฏุฑู�ู� ุงู�ู�ุชุฑู�ุชู� ูพุฑุดู�ู� ุงุณุชุงุฑ | www.Persian-Star.org

ฺฏุฑู�ู� ุงู�ู�ุชุฑู�ุชู� ูพุฑุดู�ู� ุงุณุชุงุฑ | www.Persian-Star.org

ฺฏุฑู�ู� ุงู�ู�ุชุฑู�ุชู� ูพุฑุดู�ู� ุงุณุชุงุฑ | www.Persian-Star.org

ฺฏุฑู�ู� ุงู�ู�ุชุฑู�ุชู� ูพุฑุดู�ู� ุงุณุชุงุฑ | www.Persian-Star.org

ฺฏุฑู�ู� ุงู�ู�ุชุฑู�ุชู� ูพุฑุดู�ู� ุงุณุชุงุฑ | www.Persian-Star.org

ฺฏุฑู�ู� ุงู�ู�ุชุฑู�ุชู� ูพุฑุดู�ู� ุงุณุชุงุฑ | www.Persian-Star.org

ฺฏุฑู�ู� ุงู�ู�ุชุฑู�ุชู� ูพุฑุดู�ู� ุงุณุชุงุฑ | www.Persian-Star.org

ฺฏุฑู�ู� ุงู�ู�ุชุฑู�ุชู� ูพุฑุดู�ู� ุงุณุชุงุฑ | www.Persian-Star.org

ฺฏุฑู�ู� ุงู�ู�ุชุฑู�ุชู� ูพุฑุดู�ู� ุงุณุชุงุฑ | www.Persian-Star.org

ฺฏุฑู�ู� ุงู�ู�ุชุฑู�ุชู� ูพุฑุดู�ู� ุงุณุชุงุฑ | www.Persian-Star.org

ฺฏุฑู�ู� ุงู�ู�ุชุฑู�ุชู� ูพุฑุดู�ู� ุงุณุชุงุฑ | www.Persian-Star.org

[ چهارشنبه یکم آبان ۱۳۸۷ ] [ 16:9 ] [ حامی منجی ] [ ]
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

[ چهارشنبه یکم آبان ۱۳۸۷ ] [ 15:56 ] [ حامی منجی ] [ ]

خانه ای استثنایی از جنس فولاد http://avaxtm.com/Pics%20Gallery001/Group/Sambol/22.gif

ابهام لینك جذابترین لینكدونی

ابهام لینك جذابترین لینكدونی

ابهام لینك جذابترین لینكدونی

ابهام لینك جذابترین لینكدونی

ابهام لینك جذابترین لینكدونی

قضیه کل کل هست یا جلو گیری از حمله هوایی؟! 18.gif


61v9oo7.jpg

عجب !! 04.gif

4lxdmi1.jpg 


1

 

ای سربازای شیطون ! 09.gif


62h2bux.jpg 

 

1

 

عجب ازدحامی مدل تویلتی (TOILET) !! 18.gif

5061ee1.jpg 

دست نزنی برقصی بابایی !! 18.gif


68gvkh2.jpg 

 

 1

ماشاالله... چه بیابونی که این همه صدقه باز داره !! 35.gif


53q41lk.jpg

[ چهارشنبه یکم آبان ۱۳۸۷ ] [ 15:45 ] [ حامی منجی ] [ ]

ارتباط عطسه با شخصیت افراد

 

 

عطسه يكي از معمولترين اصواتي است كه در فصل بهار و در زمان گرده افشاني درختان به گوش مي رسد. اما متخصصين رشته زبان اشاره (body language) معتقدند نوع عطسه كردن نشانگر شخصيت افراد است.
بر اساس گفته پتي وود (Patti A. Wood) يكي از اين متخصصين بيشتر افراد در طول عمرشان روش عطسه كردن مختص به خود را دارند كه با شخصيت آنها مطابقت دارد. اين متخصص بر اساس تحقيقي كه انجام داده عطسه كنندگان را به چهار دسته كلي تقسيم كرده است:
1- افراد خوب و مهربان
2- افراد درست و قابل اعتماد
3- افراد كاري
4- افراد مشتاق و موثر
افرادي كه فقط يك عطسه ميكنند در زمره افراد خوب و مهربان هستند اين افراد خون گرم، مفيد و حامي ديگران مي باشند.
افرادي كه با صداي بلند عطسه ميكنند در زمره افراد كاري به شمار مي آيند ، اين اشخاص سريع العمل ، قاطع و در نهايت رهبران خوبي هستند.
اشخاصي كه هميشه به هنگام عطسه كردن با دستمال جلوي بيني خود را ميگيرند افراد درست و قابل اعتمادي هستند اين افراد معمولا با دقت، درستكار ، و بسيار منطقي ميباشند.
آخرين گروه افرادي هستند كه با صداي بسيار بلند و خشن و به دفعات عطسه مي كنند در زمره افراد مشتاق به شمار مي آيند كه اين اشخاص داراي جذابيت اجتماعي مي باشند و توانائي ايجاد انگيزه و تاثير گذاري بر ديگران را دارند.
بنا به گفته دكتر فردريك ليتل (Frederic Little) پرفسور دانشگاه بوستون يك الگوي ذاتي براي روش عطسه كردن انسانها وجود دارد كه به احتمال زياد ژنتيكي و موروثي ميباشد
 
ارتبـــاط بیــن تـــولد، فصــل هــا و رنــگ هــا
 
بهــــار
پوست افرادی که در بهار به دنیا آمده اند، دارای رنگ های طلایی است. بعضی از متولدین این فصل چهره ای عاجی رنگ همراه با لک و کک و مک دارند و بقیه دارای پوستی شفاف و گندمگون می باشند. حتی با وجود کک و مک نیز پوست چهره ی آنها شفاف و درخشان بوده و در برابر نور آفتاب قهوه ای رنگ و برنزه می گردد. رنگ چشمهای این افراد معمولاً روشن با رگه هایی طلایی است
رنگ های بهاری :
نارنجی های روشن، هلویی، انواع رنگ قرمز، زنگاری روشن، صورتی های مایل به هلویی، قرمزهای روشن و درخشان متمایل به نارنجی، طلایی روشن و درخشان، زرد طلایی، خاکستری سایه روشن، قهوه ای متمایل به طلایی، قهوه ای مسی، آبی روشن و درخشان، آبی فیروزه ای، آبی دریایی، و آبی لاجوردی روشن تا سبزهای روشن و درخشان متمایل به زرد رنگ های متولدین فصل بهار است. مشکی و شرابی رنگ متولدین این فصل نیست.
تـــابستان
پوست متولدین تابستان دارای زمینه ی رنگ های آبی متمایل به صورتی است.. و معمولاً پوست صورت اینگونه افراد صاف و شفاف و مهتابی بوده و رنگ موها نیز از بور بسیار تند یا خاکستری یا قهوه ای با زمینه رنگ قهوه ای متمایل به قرمز یا خاکستری متغیر است. رنگ چشمهای متولدین این فصل روشن یا خاکستری ملایم می باشد
رنگ های تابستانی :
انواع صورتی های کمرنگ و صورتی های متمایل به شرابی، تمشکی، قرمزهای متمایل به آبی، آبی، بلوطی، زرد لیموی کمرنگ، بنفش تیره و کمرنگ، بنفش مایل به ارغونی سیر، سفید ملایم، بژ متمایل به آبی، قهوه ای گوزنی، آبی تیره متمایل به خاکستری، آبی روشن متمایل به خاکستری، سبزهای متمایل به آبی رنگ های متولدین فصل تابستان است. نارنجی، طلایی، مشکی از رنگ های این فصل نمی باشد
پـــاییــز
پوست افرادی که در فصل پاییز به دنیا آمده اند، دارای زمینه ی رنگ های طلایی است و رنگ موهایشان قرمز یا قهوه ای متمایل به قرمز بوده و پوست چهره ی آنها لطیف و شفاف، گلگون رنگ یا طلایی تیره می باشد.. افراد متعلق به این فصل، با چشمهایی روشن و کمرنگ، در رنگ های تیره ی پاییزی بهتر به نظر خواهند رسید
رنگ های پاییزی :
انواع نارنجی، هلویی تیره، زنگاری، قرمز متمایل به قهوه ای، قرمزهای تیره و متمایل به نارنجی، طلایی، طلایی متمایل به زرد، طلایی متمایل به کرم، بژ متمایل به طلایی، انواع قهوه ای، آبی، فیروزه ای، انواع سبز رنگ های متولدین فصل پاییز است. صورتی، شرابی، ارغوانی، خاکستری و مشکی جزء رنگ های این فصل به حساب نمی آید
زمستـــان
پوست زمستانی ها دارای زمینه ی رنگ های آبی متمایل به صورتی است. رنگ موهای اغلب افراد متولد در این فصل تیره بوده و رنگ چهره ی آنها بژ متمایل به خاکستری یا زرد رنگ می باشد. تضاد بین سفیدی چشم و عنبیه در چشمهای این افراد بیشتر از افراد متولد فصل تابستان است
رنگ های زمستانی :
اکثر رنگ های روشن و درخشان، صورتی های متمایل به آبی روشن و تیره، قرمزهای روشن و درخشان، قرمزهای متمایل به آبی، زردهای روشن، ارغوانی متمایل به قرمز تیره، سفید، بنفش مات، خاکستری متمایل به قهوه ای، خاکستری، مشکی، آبی تیره، آبی روشن، آبی مات، فیروزه ای روشن، سبزهای روشن از رگ ها متعلق به متولدین فصل زمستان است. نارنجی و طلایی از رنگ های زمستانی نمی باشند
[ دوشنبه بیست و نهم مهر ۱۳۸۷ ] [ 15:8 ] [ حامی منجی ] [ ]


 
پرده بکارت یک غشا نازک ، همراه با سوراخ یا سوراخهایی برای عبور جریان خونریزی عادت ماهیانه از درون آن ، و چیزی که بطور مشخص ورودی واژن زنان رو مسدود کرده است. اینکه موجودیت و مفهوم پرده بکارت چیست یکی از اسرار جاودانه و نهفته در بدن زنان است. اگرچه که بنظر نمیرسد این بخش وظیفه خاصی داشته باشد، و چیز مشهود اینستکه بافت پرده تنها باقی مانده از پروسه رشد و شکل گیری واژن باشد.از نظر روان شناسی بنظر می آید که این بخش باعث می شود که جرم و چرک نتوانند وارد سطح داخلی واژن گردند. حتی می توان گفت که در بچه ها و اطفال ، پرده میتونه تا حدی یک نقش محافظتی رو در برابر وارد شدن اشیا بداخل واژن رو بازی نماید. در بعضی مواقع مشاهده میزان آسیب به پرده میتونه دلیل بر وجود رابطه نامشروع و یا حتی دال بر مورد آزار واذیت قرار گرفتن نیز تلقی گردد. در طول تاریخ فرهنگهای بسیاری رو می توان دید که دراونها داشتن روابط جنسی خارج از چهارچوب ازدواج ، غیر قانونی می باشد. در این فرهنگها دست نخورده بودن پرده دال بر نداشتن رابطه جنسی برای فرد تلقی میگردد. ارتباط یاد شده امروزه دلیل برخورد بین فرهنگ و روان گردیده است.

اما از نظرعلمی مفهوم دست نخورده بودن پرده بیشتر به یک افسانه غیر واقعی می ماند. دلیل آن هم این است که پرده دارای انواع گوناگونی از نظر شکل ، ضخامت و اندازه می باشد. حتی ازانواع آن میتوان به نوع حلقوی آن اشاره کرد که پرده تمامی ورودی داخل واژن را مسدود میکند و تنها یک سوراخ در میان آن قرار دارد. یا میتوان به پرده جداره دار اشاره کرد که دارای شکافهای باریکی در قسمت مرکز به پایین آن میباشد. اکثر پرده ها تمامی بخش ورودی واژن را پوشش نمیدهند و همواره دارای منافذی برای خروج خون و مواد زائد در طول مدت عادت ماهیانه هستند.اما در بعضی موارد نادر پرده می تواند قطور باشد و یا بدون سوراخ بوده و یا تمامی بخش ورودی واژن را پوشش دهد. اینگونه پرده ها احتمالاٌ اجازه قائدگی و یا نفوذ آلت جنسی مرد در زمان آمیزش جنسی و یاهر چیزی که بخواهد وارد واژن گردد را نخواهند داد. در اینصورت در زمان سیکل ماهیانه خونریزی صورت نخواهد گرفت و نتیجه آن پر شدن واژن از خون خواهد بود که این خون میتواند به سمت رحم حرکت کرده و موجبات دردسر را برای فرد فراهم آورد. اگرچه که پزشکان این مانع را با یک جراحی ساده و ایجاد شکاف برطرف خواهند کرد.
از آنجا که پرده بکارت میتواند دارای اشکال مختلف باشد ، باید دریافت که بازبینی آن نمیتواند دلیلی محکمی برای اثبات این مورد باشد که فرد دارای رابطه جنسی بوده است یا خیر. این قضاوت نادرست میتواند برای افرادی هم که پرده آنها در اثر فعالیتهای ورزشی ، خودارضایی ، استفاده از تامپسون ، کشیدگی بیش از حد ، نبود مادر زادی ، تستهای پزشکی و غیره باشد نیز بیجهت منظور گردد و آنها را دچار دردسر گرداند. حتی بسیاری از مدارک از این حکایت میکند که پاردگی پرده در اثر کشیدگی بیش از حد در فعالیتهایی مانند رقص ، ژیمناستیک و یا اسب سواری نیز شایع است. حتی گونه ای پرده نیز وجود دارد که بسیار انعطاف پذیر بوده و در اثز ورود آلت جنسی یا جسم خارچی به واژن ، آن بکناری زده خواهد شد و ممانعتی ایجاد نخواهد کرد. در ادامه باید یاد آور شد که پارگی پرده ممکن است با مقداری درد و مدتی خونریزی همراه باشد ولی موارد بسیاری نیز وجود دارد که پرده بدون درد و خونریزی پاره گردیده است.

Hymen یا همان پرده بکارت غشایی ا ست که تمام یا قسمتی ازدهانه واژن را می پوشاند. Hymen لغتی یونانی ست به معنای پوست یا پرده که از نام الهه ازدواج و عروسی یونانیان God Hymen وام گرفته شده. یونانیان باستان از این لغت برای انواع پرده ها از جمله پرده ای که قلب را احاطه می کند(پریکارد)، استفاده می کردند، اما با گذشت زمان، کاربرد آن به پرده بکارت محدود شد.
در طول نخستین مراحل رشد جنینی، به طور کلی هیچ بخش ورودی به واژن وجود ندارد. لایه باریک بافتی که در این مرحله واژن را می پوشاند، قبل از تولد به طور ناقص تقسیم می شود، این لایه بعدها پرده بکارت را به وجود می آورد. در صورتیکه در مرحله قبل از تولد، تقسیم لایه به طور کامل صورت گیرد، موجب می شود بعضی زنان به طور مادرزاد، پرده بکارت نداشته باشند.
بسیاری تصور می کنند که پرده بکارت، داخل واژن قرار دارد. در صورتیکه اینطور نیست. پرده بکارت، بخش خارجی اندام جنسی است و دقیقا در ورودی دهانه واژن قرار دارد.

انداممان را چقدر می شناسیم؟

بسیار مهم است که بدانید بدنتان به چه شکلی است. البته در مورد شکل یا رنگ اندام جنسی تان نگران نباشید. بعضی ها تیره اند، بعضی روشن، بعضی کوچکند، بعضی بزرگ. اما غیر عادی نیستند. در نظر داشته باشید که هیچ واژنی دقیقا شبیه آن دیگری نیست.اندازه و شکل این سوراخ از فردی به فرد دیگر بسیار متفاوت است. انواع رایج پرده بکارت عبارتند از:

حلقوی: در این نوع، پرده به صورت حلقه ای دور ورودی واژن را می پوشاند.

ارتجاعی: پرده ای که به اندازه کافی انعطاف پذیر و قابل ارتجاع ا ست و به هنگام ورود آلت تناسلی مرد، پاره نمی شود یا به طور جزئی پاره می شود و هیچ خونریزی ندارد.

دو سوراخی یا تیغه ای: پرده ای که یک تیغه ممتد در طول ورودی واژن دارد.

غربالی (سوراخ سوراخ): این پرده به طور کامل در عرض مهبل کشیده شده اما سطح آن سوراخ سوراخ است.بعضی ها مادرزاد پرده بکارت ندارند، بعضی دیگر پرده بکارتشان بدون سوراخ است، درحالیکه برخی دیگر پرده های بسیار ضخیمی دارند که ممکن است برای پاره کردن آن، کمک پزشک مورد نیاز باشد تا از بروز درد در هنگام ارتباط جنسی جلوگیری شود، این شیوه را بریدن پرده می نامند.طی اولین دخول، پرده بکارت در چند جا پاره شده و به چند قطعه تقسیم می شود، غالبا تا زمانی که زن، نوزادی به دنیا بیاورد باقیمانده پرده در دهانه واژن وجود خواهد داشت.

پرده بدون سوراخ یا بسته چیست؟ پرده ای که تنها با خروج نوزاد پاره می شود، اما به صورت خطوط نامنظم گوشتی پیرامون ورودی واژن باقی می ماند. در دخترانی که به سن بلوغ می رسند، در صورتیکه دارای پرده بسته باشند، خون قاعدگی پشت آن جمع شده و نمی تواند خارج شود در نتیجه باعث بروز درد می شود، اینگونه افراد باید به دکتر مراجعه کرده تا طی عمل جراحی و ایجاد برشی در سطح پرده، خون قاعدگی از آن خارج شود.

چرا بعضی زنان در اولین ارتباط جنسی خونریزی ندارند و برخی دارند؟

گذشته از فقدان مادرزادی پرده بکارت در بعضی زنان، در صورتیکه زن در هنگام سکس، آرام و بدون تنش بوده ، زمان کافی برای عشق ورزی داشته باشد، با طرف مقابل خود احساس راحتی کند و دهانه واژنش به اندازه کافی مرطوب باشد، آلت تناسلی مرد به نرمی وارد واژن او می شود و به این ترتیب در اولین ارتباط خونریزی نخواهد داشت. اما اگر زن مضطرب باشد یا بترسد و پاهایش را جمع کند دهانه واژن تنگ خواهد شد و هنگام دخول خونریزی و درد خواهد داشت.

بعضی مردها ادعا می کنند که می توانند در حین سکس تشخیص بدهند زن قبلا سکس داشته یا نه، چنین نیست. تنها چیزی که مردان می توانند حس کنند، مضطرب و نگران بودن زن است که به همین دلیل خودشان را منقبض کرده و دهانه واژن به نظر تنگ تر می آید.

از آنجائیکه در نظر مردم پرده بکارت، پرده ای بسیار سفت و محکم است که تنها با فشار پاره می شود، برخی مردها در هنگام سکس فشار زیادی به دهانه واژن آورده و موجب پارگی دهانه واژن، درد و خونریزی می شوند. در صورتیکه، اگر زن هنگام سکس آمادگی کافی داشته و به دور از احساس اضطراب باشد هیچ نیازی به فشار از جانب مرد نیست.

نکات قابل توجه در مورد پرده بکارت:

رشته های عصبی در پرده کم هستند و به همین دلیل در صورت آرامش جسمی و روانی، پارگی آن معمولا بدون درد است.
عمل دخول و پاره شدن پرده بهتر است در زمانی که بدن آرام است و هیچ اضطراب و خستگی وجود ندارد انجام شود. بنابراین نزدیکی در اولین شب ازدواج و پس از مراسم طولانی عروسی توصیه نمی شود.

زنان بهتر است قبل از نزدیکی، نه به منظور گرفتن گواهی سلامت پرده بکارت بلکه به دلیل آگاهی از نوع پرده به پزشک متخصص زنان مراجعه کرده و توضیحات لازم را درخواست کنند. زیرا در موارد نادری که پرده از نوع ضخیم است، احتیاج به عمل جراحی دارد.

در صورت تنگی دهانه واژن، بهتر است از کرم و ژلهای تسهیل کننده یا اسپری بی حس کننده استفاده کرد. ضمن اینکه تحریک زن وخروج ترشحات از دهانه واژن موجب روان شدن دهانه واژن و سهولت ارتباط جنسی می شود.

گاهی پرده بکارت با یک یا دو بار نزدیکی کاملا پاره نمی شود وهر دفعه قسمتی از آن پاره شده و کمی خونریزی می کند. بدون پارگی پرده، مایع اسپرم ریخته شده بر روی آن می تواند موجب حاملگی شود، زیرا اسپرماتوزوئید موجود در اسپرم می تواند از سوراخ پرده حرکت کرده و به طرف تخمک زن برود و حاملکی ایجاد گردد. در این موارد زن با پرده سالم حامله می شود.

ورزشهایی مانند سوارکاری، دو، پرش، شنا، رقص، باله، هرگز باعث پاره شدن پرده دختر نمی شوند مگر اینکه وی طی حادثه ای و در هنگام بازی، سقوط کرده و در همان زمان جسمی نوک تیز به پرده اصابت کند و موجب پارگی آن شود.

اهمیت پرده بکارت:

در بعضی فرهنگها این مسئله خیلی اهمیت دارد که دختر به هنگام ازدواج باکره بوده و پرده بکارت داشته باشد. دراین جوامع، پرده بدین معنی ست که وی قبل از ازدواج ارتباط جنسی نداشته است. هر چند که، پرده بکارت نشانه ضیعفی برای بکارت واقعی است، زیرا بیشتر زنان، این پرده را قبل از داشتن ارتباط جنسی بر اثر خودارضائی، استفاده از تامپکس (نوعی نوار بهداشتی)، یا فعالیتهای غیر جنسی (مثل برخی حوادث ) از دست می دهند.

اما سوال اینجاست که حتی با وجود پرده بکارت چه کسی می تواند نعیین کند که آیا دختر قبل از ازدواج رابطه جنسی داشته است یا خیر؟ غالبا خونریزی در شب عروسی می تواند دلیلی بر باکره بودن فرد باشد در صورتیکه این نظریه توسط اطلاعات پزشکی رد شده زیرا همانطور که گفته شد یا به دلیل آرامش زن، یا عدم وجود پرده بکارت به طور مادرزاد، این خونریزی می تواند وجود نداشته باشد.

علاوه بر این، راههای برقراری ارتباط جنسی فقط دخول نیست، دختر می تواند با حفظ پرده بکارت از راههای مختلف ارتباط جنسی داشته باشد و یا حتی با وجود پاره شدن پرده بکارت برای تظاهر به باکره بودن، با عمل جراحی ، آن را دوباره به حالت اول برگرداند. به همین دلیل وجود یا عدم وجود پرده بکارت، همیشه نمی تواند مدرک معتبری برای تعیین باکرگی شخص باشد. البته، اینکه نگرش باکره پسند مردان به خصوص در ایران، در حالیکه غالبا خود، پیش از اردواج، ارتباط جنسی دارند، اساسا درست است یا ناشی از نظامی مردسالارانه، بحثی دیگر است که در این مقاله نمی گنجد.

پارگي پرده بکارت چگونه اتفاق می افتد؟

پارگي پرده بکارت هيچ گونه قاعده و قانوني ندارد و ممکن است به هر شکل و اندازه و در هر جهتي از پرده بکارت ايجاد شود. در پرده بکارت نوع حلقوي معمولا 4 تا 5 پارگي شعاعي شکل بوجود مي آيد و انواع هلالي دو پارگي در طرفين پيدا مي کنند.پارگي ها معمولا از کناره آزاد پرده بکارت شروع شده و تا جدار واژن کشيده مي شوند. در مواردي که سن دختر کم بوده و دستگاه تناسلي زنانه رشد کافي نداشته باشد ممکن است پارگي در واژن و ساير نواحي تناسلي نيز ايجاد شود.معمولا پس از پارگي پرده بکارت خونريزي کم و بيش شديدي ايجاد مي شود.لازم است اين خون را از خون قاعدگي تميز دهيم.خون قاعدگي داراي فيبرينوژن کمتر است، لذا ديرترلخته شده و سلول هاي واژينال در آن بسيار زياد است در حالي که خون حاصل از پرده بکارت سريعتر لخته شده و حاوي مقادير کمي سلول واژينال است.لبه هاي پارگي جديد در پرده بکارت معمولا زخمي و قرمز رنگ بوده و آثار خون لخته شده در آن مشاهده مي شود.بعد از حدود يک هفته لبه هاي بريدگي از مخاطي مشابه مخاط پرده پوشيده شده و بعد از حدود دو هفته لبه هاي زخم نسبتا گرفته مي شوند. نکته مهم اين است که لبه هاي پارگي چون آزاد هستند و به هم اتصال ندارند هيچ وقت به هم جوش نمي خورند و  اگر دو تکه پارگي به هم دوخته شوند محل ترميم به صورت يک اسکار برجسته روشن مشخص خواهد شد.

 

معاينه پرده بکارت:

خانمها به دليل خصوصيات رواني مايل نيستند براي معاينه ي پرده خود به پزشک مراجعه کنند و اين در بسياري از موارد موجب افسردگي و ناراحتي هاي روحي در آنها مي گردد.پرده ي بکارت به شکلي است که خود شخص به تنهايي قادر به معاينه نيست و در مواردي که ناشيانه اين عمل انجام گيرد موجب صدمه زدن به پرده خواهد شد.توصيه مي شود که براي معاينه ي پرده بکارت خود به ماما و پزشک زنان مراجعه نماييد .18 سالگي سني است که دختر جوان اولين چک آپ خودش را بايد پيش يک پزشک يا ماما انجام بدهد.براي معاينه پرده بکارت بايد لب هاي خارجي فرج را کاملا با انگشت شست و اشاره باز کنيد و با استفاده از آينه پرده را معاينه کنيد.اگر دوست يا آشنايي باشد راحتتر مي شود پرده را معاينه کرد بدين ترتيب که شما با استفاده از انگشت هاي مياني و اشاره يک دست و انگشت شست و اشاره دست ديگرتان دو لب فرج را کاملا باز مي کنيد و دوست شما با استفاده از يک چراغ قوه نور را به آينه مي تاباند تا نور به داخل مهبل منعکس شود.(عواقب ناشي از اين معاينه شخصي توسط خود افراد متوجه ما نخواهد بود)

[ دوشنبه بیست و نهم مهر ۱۳۸۷ ] [ 11:38 ] [ حامی منجی ] [ ]

 

 
 
 
 

حركت خنده دار حاتمي كيا جلوي مهناز افشار

The image “http://www.fardanews.com/files/fa/news/1387/7/17/23911_612.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

شاهرخ خان در حال دريافت جايزه

The image “http://i33.tinypic.com/2cd7hna.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

تصویری از همایون و رایان شجریان به همراه همسر همایون و کتایون خوانساری، همسر دوم محمدرضا شجریان (که هردو با هم خواهراند)

The image “http://media.farsnews.com/Media/8707/ImageReports/8707190859/6_8707190859_L600.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

ماهی های دوقلوی تایلندی

دختربچه 17 ساله صاحب 7 فرزند

 

The image “http://www.takteams.com/images/box-pic/348lwtk.jpg” cannot be displayed, because it contains errors. 

بزرگترین موتور سیکلت دنیا

The image “http://i.i.ua/prikol/pic/9/0/169409_169812.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

عکس جالبی از حضور یک خانم فشنی در نماز عید فطر

تنها کسی که می تواند به شما کمک کند خود شما هستید

تبلیغ جالب

الفبای انگلیسی

The image “http://reubenmiller.typepad.com/my_weblog/images/2008/09/13/actionaryalphabet_2.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

زنی با حجاب کامل در کشتی کج صاحب کمربند ش

اختراع جدید برای خانمهای مجرد !

The image “http://prfco.com/ax/weird_inventions1.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

اینم عکسی یادگاری از کله پزی با کله هاش !

http://i34.tinypic.com/2cqxrfp.jpg

ميگم اگه خانوم گل شيفته فراهاني اينطوري رفته بود روي فرش قرمز ديگه صدا و سيما هم آرم اخبارش ميشد همين عكس و گل شيفته هم ميشد قهرمان ملي كه پوزه استكبار جهاني و آمريكاي جنايتكار و اسرائيل غاصب رو به زمين زده.

http://i33.tinypic.com/2lveqza.jpg

اين عكس از رزمايش عاشقان شهادت ويژه بانوان در ارتفاعات شرق تهران هست .

http://i35.tinypic.com/drbcrt.jpg

عکسی که موی بدن را سیخ میکند

http://tinypic.info/files/wb3lyxbh36qfb9mm5vm4.jpg

 

 
[ دوشنبه بیست و نهم مهر ۱۳۸۷ ] [ 8:23 ] [ حامی منجی ] [ ]

ارتباط سرطان سينه و پوشيدن سوتین

 
 
 

بسياري از زنان جامعه ما نمي دانند كه بستن سوتين به مدت طولاني ارمغاني به جز سرطان براي آنها ندارد.

The image “http://irteleshop.com/images/%DB%8C%D8%B3%D8%B4%D8%A8%20(25).jpg” cannot be displayed, because it contains errors.


به گزارش سلامت نيوز، براي سالهاي طولاني، اغلب مقالات به دلايلي از عوامل ايجاد كننده سرطان سينه مثل نا مناسب بودن تغذيه ، ورزش نكردن و..... به عنوان عوامل اصلي زمينه ساز اين بيماري كه بيشترين ميزان مرگ ومير زنان را در 2 دهه اخيرداشته ،اشاره مي كردند.

اين مطالعات قاعدتا بايد قابل قبول باشند ولي خانمهايي كه در طرح Linda Mccarthey شركت كردند، زناني مذهبي ،گياهخوارو ورزشكار بودند كه شانسي دردوري از سرطان سينه نداشتند. شايد اغلب مقالات متقاعد كننده اي كه تا كنون در ارتباط با سرطان سينه ديده شده مربوط به پوشيدن سوتين باشد.

درمطالعاتي كه در مورد سرطان سينه و ارتباطش با سوتين در آمريكا انجام شده، متوجه شده اند كه زنان مبتلا به سرطان سينه سابقه اي در پوشيدن سوتين هاي تنگ ورزشي وطولاني مدت آنها داشته اند.

درحقيقت تقريبا تمام افرادي كه سرطان سينه داشته اند بيش از 12 ساعت در روز سوتين پوشيده اند.

وقتي يك خانم سوتين تنگ ومحكم مي پوشد، سينه هايش تحت فشار قرار مي گير، در نتيجه راههاي لنفاوي سينه بسته مي شود ونهايتا در آن ايجاد برجستگي مي كند. اين عامل باعث مي شود مايعي كه به تدريج انباشته شده است، متورم وحساس شده وبه شكل كيست در بيايد. ضمن اين كه سموم نيز بايد از طريق عروق لنفاوي به بيرون رانده شوند.

 
به هر حال در يك سينه با سوتين محكم وتنگ اين مراحل به خوبي انجام نمي شود ودرنتيجه سموم درسينه ها تجمع مي يابند. در واقع سوتين ها عامل ايجاد سينه هاي بيمار هستند.سوتين ها حمايت ساختگي وغيرواقعي از سينه ها به عمل مي آورند ودر واقع بدن انسان قدرت نگهداري ازسينه ها توسط خودشان راازدست مي دهند و به همين دليل اغلب خانمها بدون سوتين احساس نا خوشايندي دارند.

پس براي پيشگيري از سرطان سينه نبايد سوتين هاي تنگ پوشيد و حتي در صورت امكان بدون آن بخوابيد.

يك نكته قابل توجه آن است كه ميزان موفقيت براي بازگشت از سينه فيبروتيك حتي براي افرادي كه 15-10 روز بدون سوتين بوده اند بسيار بالا بوده است. ثابت شده است بسياري از خانمهايي كه بدون سوتين بوده اند به طور معجزه آسايي بيماري آنها بهبودي يافته است
[ دوشنبه بیست و نهم مهر ۱۳۸۷ ] [ 8:12 ] [ حامی منجی ] [ ]
سلام.

ممنون که به من هم سری زدی....

از شما دوست عزیز ممنونم..........................

[ دوشنبه بیست و نهم مهر ۱۳۸۷ ] [ 8:2 ] [ حامی منجی ] [ ]

جشنواره بالن های زیبا

 

 

کمی شکیبا باشید تا همه عکس ها لود شود

اگر عکسی باز نشد روی آن راست کلیک کنید و Show Picture را انتخاب کنید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[ شنبه بیست و هفتم مهر ۱۳۸۷ ] [ 16:30 ] [ حامی منجی ] [ ]
 
نام: حدیث فولادوند
تاریخ تولد: 1356 - تهران
مدرک تحصیلی: فوق دیپلم معماری.
............ ......... ......... ......... ........
حدیث فولادوند (متولد ۲۰ دیماه ۱۳۵۶ تهران) دانشجوی انصرافی رشتهٔ معماری فعالیت هنری را از کودکی آغاز کرد ؛در دوازده سالگی زیر نظر گلاب آدینه آموزش دید و در نمایش «گل‌های دوستی» روی صحنه رفت. وی برای اولین بار نقش کوتاهی را در فیلم سینمایی دستهای آلوده به کارگردانی سیروس الوند بازی کرد وبدین ترتیب اولین حضورش را در سینما در سال ۱۳۷۸ اعلام نمود.
او که پس از گرایش به هنر های مختلف از جمله موسیقی و نقاشی اکنون خود را در بازیگری موفق می دید یک سال بعد از اولین تجربه خود, در فیلم سینمایی مارال به کارگردانی مهدی صباغ‌زاده هنرنمایی کرد. همچنین درخشش او در تلویزیون با بازی در سریال گم‌گشته اغاز شد. او هم‌چنین در مجموعه‌های تلویزیونی سال‌های خاکستری، دیوار شیشه‌ای، معصومیت از دست رفته بازی کرده‌است. وی علاوه بر آن در نمایش مده آ نیز نقش آفرینی نموده‌است. او مدرک فوق دیپلم معماری دارد
............ ......... ......... ......... .
با بازی در نقش عروس جوان در فیلم دستهای آلوده (1378) به سینما آمد و یک سال بعد در فیلم مارال (1379) بود که فرصت خودنمایی پیدا کرد اما در تلویزیون با مجموعه تلویزیونی گمگشته (1380) معروف شد.
دستهای آلوده (سیروس الوند، 1378)
سالهای خاکستری (مجموعه تلویزیونی، 1378)
مارال (مهدی صباغزاده، 1379)
غزل (محمدرضا زهتابی، 1379)
مسافر ری (داود میرباقری، 1379)
همکلاس (سعید خورشیدیان، 1380)
دیوار شیشه ای (مجموعه تلویزیونی، 1380)
گمگشته (مجموعه تلویزیونی، 1380)
رز زرد (داریوش فرهنگ، 1381)
سر نیستی (1381)
کما (آرش معیریان، 1382)
بیشترین همکاری های حدیث فولادوند با:
>> امین حیایی (بازیگران،موسیقی،) (در 4 فیلم ) ==>
>> عبدالله اسکندری (تهیه و تولید،فیلمنامه،چهره پردازی،) (در 4 فیلم ) ==>
>> زهره حمیدی (بازیگران،) (در 4 فیلم ) ==>
>> بابک اخوان (صدا،) (در 3 فیلم ) ==>
>> احمد احمدی (بازیگران،صدا،عکس،موسیقی،) (در 3 فیلم ) ==>
>> جهانگیر میرشکاری (بازیگران،صدا،) (در 3 فیلم ) ==>
>> عبدالله علیخانی (تهیه و تولید،) (در 2 فیلم ) ==>
>> فرهاد ارجمندی (صدا،) (در 2 فیلم ) ==>
>> داریوش ارجمند (بازیگران،صحنه و لباس،) (در 2 فیلم ) ==>
>> علی قربان زاده (بازیگران،) (در 2 فیلم ) ==>
>> ساسان باقرپور (صدا،) (در 2 فیلم ) ==>
>> رضا بانکی (تهیه و تولید،عکس،فیلمبرداری،) (در 2 فیلم ) ==>
>> حسن توکل نیا (بازیگران،تهیه و تولید،کارگردانی،) (در 2 فیلم ) ==>
>> مهرداد جنابی (موسیقی،) (در 2 فیلم ) ==>
>> مهتاج نجومی (بازیگران،) (در 2 فیلم ) ==>
>> نیلوفر دوستی (بازیگران،) (در 2 فیلم ) ==>
>> عظیم محمدی (جلوه های ویژه،صحنه و لباس،) (در 2 فیلم ) ==>
>> نیما فلاح (بازیگران،کارگردانی،) (در 2 فیلم ) ==>
>> حسین مجد (صحنه و لباس،) (در 2 فیلم ) ==>
>> فرهاد خان محمدی (بازیگران،) (در 2 فیلم ) ==>
>> فریدون خوشابافرد (صدا،) (در 2 فیلم ) ==>
>> مجتبی رحیمی (صحنه و لباس،فیلمبرداری،) (در 2 فیلم ) ==>
>> غلامرضا طباطبایی (بازیگران،) (در 2 فیلم ) ==>
>> حسین فرح بخش (تهیه و تولید،صحنه و لباس،عکس،فیلمنامه،کارگردانی،) (در 2 فیلم )
>> آرش معیریان (تدوین،کارگردانی،موسیقی،) (در 2 فیلم ) ==>

 

عکس های حدیث فولادوند

حدیث فولادوندحدیث فولادوند

حدیث فولادوند

حدیث فولادوندحدیث فولادوند
حدیث فولادوند,عکس بازیگر سینما

[ شنبه بیست و هفتم مهر ۱۳۸۷ ] [ 16:16 ] [ حامی منجی ] [ ]

چرا دوچرخه خریدن از زن گرفتن بهتره؟!!

 

ا- دوچرخه ها حامله نميشن!
2- شما هر موقع از ماه مي تونين با دوچرخه تون سواري کنين!
3- دوچرخه ها پدر و مادر ندارن!
4- دوچرخه ها نمي نالند ، مگه اينکه واقعا'' يه مشکلي وجود داشته باشه!
5- شما مي تونين دوچرخه تون رو با دوستاتون شريک بشين!
6- دوچرخه ها اهميت نميدن که شما سوار چند تا دوچرخه ء ديگه شدين!
7- موقع سواري ، شما و دوچرخه تون مي تونين هر دو در يک زمان به پايان کار برسين!
8- دوچرخه ها اهميت نميدن که شما به دوچرخه هاي ديگه زل بزنين!
9- شما هيچوقت نمي شنوين که: ''مژده! شما دارين صاحب يه دوچرخه ء کوچيک ميشين''!
10- اگه دوچرخه تون مشکلي براي سواري پيدا کنه مي تونين تعميرش کنين!
11- دوچرخه ها اهميت نميدن که شما مجله ء دوچرخه بخرين!
12- اگه دوچرخه تون شل باشه مي تونين سفتش کنين!
13- اگه دوچرخه تون رديف نباشه مجبور نيستين با بحث و گفتگو سياست به خرج بدين!
14- شما به کسي که روي دوچرخه تون کار مي کنه احساس حسادت نمي کنين!
15- اگه حرف بدي به دوچرخه تون بزنين مجبور نيستين براي سواري بعدي ، کلي عذرخواهي کنين!
16- شما تا هر موقعي که دلتون مي خواد مي تونين روي دوچرخه تون سواري کنين ، بدون اينکه جراحتي برداره!
17- شما مي تونين هر موقعي که مي خواين سواري رو متوقف کنين ، بدون اينکه دوچرخه تون ديوونه بشه!
18- دوچرخه ها بهتون توهين نمي کنن اگه سوارکار خوبي نباشين!
19- دوچرخه ء شما نمي خواد با بقيه ء دوچرخه ها بره بيرون!
20- دوچرخه ها اهميتي نميدن اگه شما دير به پايان برسين!
21- شما مجبور نيستين قبل و بعد از سواري برين حمام!
22- اگه دوچرخه تون قشنگ به نظر نمي رسه مي تونين رنگش کنين يا قطعاتش رو عوض کنين!
23- شما مي تونين اولين باري که دوچرخه رو مي بينين باهاش سواري کنين ، بدون اينکه مجبور باشين براي شام ببرينش بيرون يا ببرينش سينما يا ...!
24- تنها وسيله ء محافظتي که موقع سواري با دوچرخه مجبورين بپوشين ، يه کلاهه!
25- توي مهموني ها راحت مي تونين تعريف کنين که چه سواري خوبي با دوچرخه تون داشتين.

[ شنبه بیست و هفتم مهر ۱۳۸۷ ] [ 16:13 ] [ حامی منجی ] [ ]

 

 

[ شنبه بیست و هفتم مهر ۱۳۸۷ ] [ 16:11 ] [ حامی منجی ] [ ]
 

ایمیل های زیادی در رابطه با مزیت زن بودن در جواب ایمیل مزیت های مرد بودن از طرف دختر های غیرتی گروه ارسال شدbig grin از همه ی عزیزان تشکر و قدردانی میشه! ما یکیش که از همه جالب تر و کامل تر بود رو همون طور که قول داده بودیم ارسال کردیم.

البته آقایون زیاد جدی نگیرند این فقط جنبه ی طنز داره... whistlinghee hee

 

50 نکته برای اینکه به زن بودنت افتخار کنی در جواب به مزیت های مردانه! cowboy

The image “http://mbselc.persiangig.com/image%20part%203/evknivsmlozvblut6b9t.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

1_هیچ وقت مجبور نیستی به تعداد موهای سرت بری خواستگاری.کافیه فقط یه "بله" کوچولو بگی اونم با هزار منت و ناز و کرشمه. batting eyelashes

2_به سادگی اب خوردن می تونی چند تا پسر رو تو کوچه به جون هم بندازی.(روشش رو خود خانما بهتر می دونن.پس نیازی به نوشتن نیست)

3_لازم نیست صبح به صبح صورتتو اصلاح کنی.ماهی یه بارم کافیه.حالا از مناطق ناجور دیگه بگذریم!!!!!.

4_هیچ وقت از بوی گند زیربقل خودت عق نمی زنی.

5_مجبور نیستی وقت دستشویی رفتن زیر اواز بزنی که اهالی خونه، بقیه صداهای نافرم رو نشنون.

6_هیچ موجود دیگه ای مثل تو تا این حد ریزبین و بادقت نیست که در یک نگاه، مارک کفش زری خانم یا مدل موهای عقدس خانم رو بفهمه.

7_خوب می تونی نقش بازی کنی.

8_انقدر زود همه چی رو می گیری که شش سال زودتر از اقایون به تکلیف می رسی. thumbs up

9_بزرگترین پوئن:خیالت از بابت سربازی راحته!.صد سال سیاهم که دانشگاه قبول نشی ککتم نمی گزه.

10_تو اماکن عمومی با خیال راحت می تونی جیغ و داد راه بندازی چون به هر حال کی وجودشو داره که رو یه دختر صداشو و احیانا خدایی نکرده دستشو بلند کنه؟!!.

11_در تاریخ جهان به زیرکی معروفی.

12_می تونی هزار بار هم فیلم رومئو و ژولیت رو ببینی و باز گریه کنی.

13_و مهم تر اینکه هیچ وقت از گریه کردنت خجالت نمی کشی.

14_یه چیز باحال:هم دامن می پوشی و هم شلوار!. smug

15_بهشتم که زیر پای امثال شماست.

16_بیشتر از اقایون عمر می کنی(از لحاظ علمی ثابت شده).

17_فقط تویی که می دونی بوی خاک بارون زده تو شبای پاییزی چه جوریه.

18_از قدیم گفتن:پشت هر مرد موفقی زنی باذکاوت بوده.

19_هیچ کی نمی دونه دقیقا تو فکرت چی می گذره؟ خود فروید، پدر روانشناسی جهان گفته:بزرگترین سوالی که هرگز پاسخ داده نشده و من هم هرگز پاسخ ان را نیافته ام این است که یک زن چه می خواهد؟.

20_چند تا از جنگ های بزرگ تاریخ جهان به خاطر عشق شدید مردها به جنس تو بوده.

21_این یکی دیگه کاملا مستنده:باهوش ترین انسان دنیا یک زنه!.

22_با اینکه ممکنه از جنس دوم بودنت ناراحت باشی ولی یادت بمونه که زنی، سال ها پیش با هوش و ذکاوتش یکی از مردان قدرتمند دنیا رو شکست داد(شکست شرم اور فیلیپ، پادشاه اسپانیا از الیزابت، ملکه انگلستان1533_1603)

23_نماد الهه عشق، زیبایی، جنگ و عقلانیت در یونان باستان به شکل زنه.

24_یادت باشه که خداوند، تمام جهان رو به خاطر برکت وجود یک زن افرید.(خانم فاطمه زهرا)

25_با اینکه از مردا ضعیف تری ولی لازم نیست صدتا کلاس کاراته و تکفاندو و از این جور چیزا بری...به یه چنگ و گیس کشی بسنده می کنی.

26_جورابات بوی پنیر کپک زده نمی ده.

27_با موهای پا و زیربغلت نمی شه کلاه گیس ساخت.(راستی این یه پوئن واسه اقایون نیست؟...)

28_می تونی در سکوت و فقط با طرز نگاهت حرف بزنی اگرچه شاید هیچ کدوم از اقایون معنیشو متوجه نشن.

29_سال ها پیش دختری 18 ساله فرماندهی ارتش فرانسه رو بر عهده گرفت و اسمش رو در تاریخ جهان ماندگار کرد(ژاندارک).

30_درهای کعبه تنها به روی یک زن باز شد.

31_سر ابوالهول مجسمه دانش و خرد به شکل زنه.

32_با قوس کمرت چه کارا که نمی تونی بکنی.....

33_خداوند در وجودت دستگاهی رو تعبیه کرده که هیچ مردی نداره و اگر به خاطر وجود اون نبود نسل بشریت تداوم پیدا نمی کرد.(اطلاع رسانی برای اون دسته از اقایونی که تو واحد تنظیم خانوادشون ضعیفن:اسم این دستگاه اعجاب انگیز رحمه).

34_واقعا تا حالا هیچ مردی شب ها به اسمون نگاه کرده؟.

35_عذر موجه زیاد داری.

36_هزار جور مدل خنده ،داری که هر کدوم رو یه موقع تحویل بقیه می دی.

37_توانایی صوتیت بالاست.(کدوم مردی بلده جیغ بنفش بکشه؟).

38_خیانت عشقی نمی تونی بکنی(علم روانشناسی به این نتیجه رسیده که زن ها هرگز نمی تونن دو مرد رو همزمان و به یک شکل و اندازه دوست داشته باشن اما مردها چرا).

39_شاید از طرز کار کامپیوتر یا تکنیک های فوتبال سر در نیاری ولی اگه یه  هفته طرف اشپزخونه نری اقایون حتما یه بلایی سرشون می یاد.(توضیح اینکه در چنین مواردی دو حالت وجود داره:1_اقایون خسیس از گشنگی می میرن 2_دست و دلبازاش که غذای حاضری خریدن واسشون خیالی نیست یا ورشکست می شن یا مسموم.)

40_دو هفته هم که حموم نری بوی ترشیدگی نمی دی.

41_هیچ وقت خودتو واسه این فکر که زیر لباس اقایون چه شکلی ممکنه باشه ازار نمی دی.

42_مجبور نیستی واسه اینکه یه نفر به خواهرت چپ نگاه کرده ،خون و خونریزی راه بندازی.نه اینکه رگ غیرت نداشته باشیا ! درواقع اپن مایندی(open minde).

43_بلدی چه طوری بدون اینکه زور بازویی لازم داشته باشی روی بقیه رو کم کنی.(با زبونت)

44_اگه زشت باشی(که خیلی کم چنین چیزی پیش می یاد)می تونی خودت رو با ارایش خوشگل کنی.اگه قدت کوتاهه می تونی کفش پاشنه دار بپوشی. اگه موهات کم پشته مسئله ای نیست چون روسری داری.

45_تو بچگی بخشی از عضو بدنت رو به عنوان یه چیز اضافه نمی کنن.(منظورم چیزی غیر از بند نافه). rolling on the floor

46_اوه البته یادم رفته بود که همه اقایون هم(حداقل ایرانی هاش) یه یار تو زندگیشون دامن پوشیدن!.(کل فامیل هم بهشون تا یه شبانه روز خندیدن).

47_ در دنیا هرگز به اندازه ای که در حق تو اجحاف شده در حق موجود دیگه ای نشده با این حال امروزه زن ها رو در هر عرصه ای می بینیم:سیاست، اقتصاد، علم و حتی ورزش!.

48_و غم انگیزترین مزیت اینه که روزی مادر می شی و به موجودی زندگی می بخشی.

49_چراغ هر خونه ای یک زنه.

50_و در اخر اینکه فقط با یک حرکت ناچیز می تونی صد تا مرد رو از خود بی خود کنی.(توضیحی لازم نیست).

http://i38.tinypic.com/axibcz.jpg

[ شنبه بیست و هفتم مهر ۱۳۸۷ ] [ 16:8 ] [ حامی منجی ] [ ]

http://i36.tinypic.com/2uysumr.gif

 

تحقیقات نشان داده که فقط 20% مردها عقل دارند
.......
80% بقیه زن دارند !!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟
thumbs up

مردها بر اثر کمبود عاطفه ازدواج می کنند
بر اثر کمبود حوصله طلاق می دن
ولی نکته جالب اینه که بر اثر کمبود حافظه دوباره ازدواج می کنند !!!! ؟؟؟؟؟؟؟
d'oh

مردها سه تا آرزو دارن :
- اونقدر که مامانشون می گن خوش تیپ باشن !
- اونقدر که بچه شون می گن قوی باشن !
و مهمتر از همه اینکه :
- اونقدر که زنشون بهش شک داره دوست دختر داشته باشن !!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟

- بیشتر مردان موفقیت شون رو مدیون زن اولشون هستند و
زن دومشون رو مدیون موفقیت شون !!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟
peace sign

مرد اولی : امان از دست این زنها !؟ زنم تمام دارائیمو برداشت و رفت !
دومی : خوش به حالت ! زن من تمام دارائی مو برداشت و نرفت !!!! ؟؟؟؟؟
not worthy

- زن به شوهر : من احمق بودم که باهات ازدواج کردم !
مرد : عزیزم چرا عصبانی می شی ! خب من هم عاشقت بودم اینو نفهمیدم !!!! ؟؟؟؟؟

فرق پیر دختر با پیر پسر:
- اولی موفق نشده ازدواج کنه
ولی دومی موفق شده ازدواج نکنه !!! ؟؟؟
rolling on the floor

- یه ضرب المثل آموزنده هست که می گه :
مردن برای زنی که عاشقشی از زندگی باهاش آسون تره !!!!! ؟؟؟؟؟؟

مرد به زن : عزیزم ممنونم ازت ! تو اعتقاد به دین رو به زندگیم آوردی!
چون من قبل از ازدواج معتقد بودم جهنم اصلا' وجود نداره !!!!! ؟؟؟؟؟؟
hee hee

http://miandeh.files.wordpress.com/2008/04/2manwoman-wwwmiandehcocc.jpg

http://i8.tinypic.com/8az0ktk.jpg

 

1-فردوسي حكيم بزرگ ايراني كه همه قبولش دارن ميگه:

كه پيش زنان هرگز راز مگوي چو گويي سخن بازيابي به كوي.
معني:هرگز رازت رو به يه زن نگو كه اگه بگي پس فردا رازت رو از زبون در و همسايه ميشنوي خندیدن حقيقت محض!

2-اين حكيم در جاي ديگه ميگه:
زنان را نباشد به جز یک هنر نشینند و زایند شیران نر
اينم كه احتياج به معني نداره.

3-ارنست همينگوي ميگه:

زن ها جنگ ها را شروع مي کنند و مردها آن ها را ادامه مي دهند.

4-منكن جان هم ميگه:

مردها و زن ها دست کم در يک مورد اتفاق نظر دارند. هيچ کدام به زن ها اعتماد ندارند!

البته زياد ناراحت نشو (خانم‌ها رو ميگم).چيزهاي خوبي هم راجه به زنها گفتن مثل:

5-ناپلئون كه ميگه:

اگر زن نبود نوابغ جهان را چه کسي پرورش مي داد

 

The image “http://www.aftablog.com/uploads/e/emami_mahdi/6288.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

 

قابل توجه خانمها Arrow


خانمی در زمین گلف مشغول بازی بود. ضربه ای به توپ زد که باعث پرتاب توپ به درون بیشه زار کنار زمین شد. خانم برای پیدا کردن توپ به بیشه زار رفت که ناگهان با صحنه ای روبرو شد.
قورباغه ای در تله ای گرفتار بود. قورباغه حرف می زد! رو به خانم گفت؛ اگر مرا از بند آزاد کنی، سه آرزویت را برآورده می کنم.
خانم ذوق زده شد و سریع قورباغه را آزاد کرد. قورباغه به او گفت؛ نذاشتی شرایط برآورده کردن آرزوها را بگویم. هر آرزویی که برایت برآورده کردم، ۱۰ برابر آنرا برای همسرت برآورده می کنم!
خانم کمی تامل کرد و گفت؛ مشکلی ندارد.
آرزوی اول خود را گفت؛ من می خواهم زیباترین زن دنیا شوم.
قورباغه به او گفت؛ اگر زیباترین شوی شوهرت ۱۰ برابر از تو زیباتر می شود و ممکن است چشم زن های دیگر بدنبالش بیافتد و تو او را از دست دهی.
خانم گفت؛ مشکلی ندارد. من زیباترینم، کس دیگری در چشم او بجز من نخواهم ماند. پس آرزویش برآورده شد.
بعد گفت که من می خواهم ثروتمند ترین فرد دنیا شوم. قورباغه به او گفت شوهرت ۱۰ برابر ثروتمند تر می شود و ممکن است به زندگی تان لطمه بزند.
خانم گفت؛ نه هر چه من دارم مال اوست و آن وقت او هم مال من است. پس ثروتمند دشد.
آرزوی سومش را که گفت قورباغه جا خورد و بدون چون و چرایی برآورده کرد.
خانم گفت؛ می خواهم به یک حمله قلبی خفیف دچار شوم!
نکته اخلاقی: خانم ها خیلی باهوش هستند. پس باهاشون درگیر نشین.
قابل توجه خواننده های مونث؛ اینجا پایان این داستان بود.
worried


لطفاً صفحه را ببندید و برید حالشو ببرید.
rock on!big grin

The image “http://www.al-hurriya.com/picture/images_file/022.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

[ شنبه بیست و هفتم مهر ۱۳۸۷ ] [ 16:0 ] [ حامی منجی ] [ ]

فيلم جنجالي اليور استون جشنواره تورين را افتتاح مي‌كند http://www.iranalive.org/join

فيلم جنجال‌برانگيز و سياسي «دبليو» ساخته «اليور استون» در افتتاحيه بيست و ششمين جشنواره بين‌المللي فيلم تورين در ايتاليا به نمايش درخواهد آمد.

به نقل از سايت سينمايي مووي وب،جشنواره مستقل سينماي ايتاليا، تورين، به رياست «ناني مورتي» امسال با نمايش فيلم «دبليو»، آخرين ساخته «اليور استون» افتتاح خواهد شد.

بنا براين گزارش، در اين افتتاحيه كه 21 نوامبر برگزار مي‌شود، انتظار مي‌رود كه «استون» نيز حضور داشته باشد.

اين فيلم كه داستان زندگي بوش از زمان جواني تا زمان رسيدن به قدرت و پس از آن را به تصوير مي‌كشد، قرار است كه از جمعه آينده، دقيقا 18 روز پيش از برگزاري انتخابات رياست جمهوري آمريكا در 4 نوامبر، به نمايش درآيد.
به گزارش هافينگتون پست، فيلم «دبليو» كه هنوز در ايتاليا توزيع‌كننده‌اي ندارد، قرار است كه اين ماه در جشنواره فيلم لندن نيز به نمايش درآيد.
در جشنواره امسال تورين، تعدادي از آثار قبلي «رومن پولانسكي» با حضور خود وي به نمايش درخواهد آمد.
بنا براين گزارش، اسامي كامل جشنواره تورين كه از 21 تا 29 نوامبر در ايتاليا برگزار مي‌شود، 7 نوامبر اعلام خواهد شد


ونسا پارادايس از فرش قرمز مي ترسد  http://www.iranalive.org/join

ونسا پارادايس نه تنها از مراسم فرش قرمز خوشش نمي آيد، بلكه از آن مي ترسد.

اين خواننده فرانسوي كه با جاني دپ زندگي مي كند ، مي گويد حضور در مراسم افتتاحيه فيلمها اذيتش مي كند. او دوست ندارد خيلي با ستاره ها ارتباط نزديك داشته باشد. او مي گويد : من اصلا نمي فهمم چرا فيلم بايد فرش قرمز داشته باشد. من از آن مي ترسم. احساس مي كنم زيادي لاغرم. همسايه هاي ما آدم هاي خيلي معروفي نيستند ولي اگر هم بودند، من با آنها ارتباط برقرار نمي كردم.

چون دوست ندارم. او ادامه مي دهد :‌« من واقعا خوشبختم ، ما خانه خوبي داريم،‌وقتي به سفر مي رويم در هتل هاي مجلل اقامت مي كنيم و خيلي به مراسم افتتاحيه فيلم ها نمي رويم. »

به گزارش ، ونسا - 35 ساله - 10 سال است كه با بازيگر دزدان درياي كارائيب در ارتباط است و از ارتباطي كه با جاني دارد ، واقعا خشنود است. او مي گويد حتي نمي توانم فكر كنم كه ممكن است روزي با مرد ديگري در ارتباط باشم. ما رابطه واقعا خوبي با هم داريم. ونسا و جاني ، دو فرزند دارند. ليلي رز 9 ساله و جك 6 ساله است


جرارد باتلر بازجويي مي شود  http://www.iranalive.org/join

جرارد باتلر به خاطر حمله كردن به خبرنگاري كه سعي داشت در لس آنجلس از او عكس بگيرد ،‌مورد بازجويي قرار مي گيرد.

بعد از اينكه پليس متوجه مي شود ستاره فيلم راكنرولا - جرارد باتلر - عكاسي به نام مورگان كروچ را مورد ضرب و شتم قرار داده ، آنهم به اين دليل كه عكاس مزبور تنها به انجام وظيفه مشغول بوده ، بازجويي از او را جزو وظايف خود قرار داده است. جرارد با حمله كردن به مورگان ، 3 دندان او را شكسته و باعث پارگي لب او شده است و به منظور پيشگيري از بروز هرگونه آسيب مغزي ، تحت نظر پزشكان است.

به گزارش ، مورگان مي گويد : وقتي جرارد 38 ساله از ساختمان خارج شد ، خواستم از او عكس بگيرم كه پرسيد چه كار مي كني ؟ من با آرامش كامل توضيح دادم كه عكاسم و مي خواهم عكس بگيرم. اما او عصباني شد و بعد از اينكه در ماشين نشست، شيشه را پايين كشيد و با مشت محكم به صورتم زد.

او ادامه مي دهد : او سه يا چهار بار به صورتم زد و در حالي كه به شدت عصباني بود، فرياد مي زد و چيزهايي مي گفت ،‌اما من هيچي نمي شنيدم چون از شدت ضربات گيج شده بودم.
سخنگوي پليس لس انجلس - آنا آگورا - تاييد كرده كه از جرارد باتلر بازجويي به عمل خواهد آمد


ماجراهاي آيشواريا و سلمان خان و منت كشي سلمان خان  http://www.iranalive.org/join

در حالي كه علت تلاش هاي سلمان خان براي آشتي با خانواده باچان ها خيلي واضح به نظر نمي رسيد، بالاخره معلوم شد چون سلمان خان و آيشواريا قرار است در فيلمي هم بازي شوند، سلمان خان اينقدر براي اين آشتي تاكيد داشته است.

آبيشك و آيشواريا هر دو از ستاره هاي باليوود هستند ولي ظاهرا سلمان خان علاقه بيشتري به آيشواريا دارد. سلمان خان كه به خاطر اخلاق بدش در باليوود معروف است - به خاطر علاقه زيادش به آيشواريا - حتي حاظر به معذرت خواهي از آيشواريا شده است.

چون آنها قرار است در فيلم بازي كنند كه Priyadarshan نام دارد و آيش نقش اصلي را بازي مي كند.

به گزارش ، با اينكه آيش هنوز جواب قطعي نداده ولي سلمان خان هيجان زده و خوشحال به نظر مي رسد . ما هم اميدواريم اين دو معشوق سابق ، كينه هاي قديمي را كنار بگذارند تا بتوانند بازي خوبي ارائه دهند


ريدلي اسکات جنگ هميشگي را مي‌سازد  http://www.iranalive.org/join

ريدلي اسکات كارگردان نامزد اسكار، بر اساس رمان «جنگ هميشگي» نوشته جو هالدمن(1974) فيلمي با همين نام مي سازد که سومين تجربه او در حوزه سينماي افسانه‌اي علمي پس از فيلم‌هاي «بليد رانر» و «بيگانه» است.
اسکات از مدت‌ها پيش ايده ساخت «جنگ هميشگي» را در ذهن داشت، اما مشکلات مربوط به کسب حقوق ساخت فيلمي از روي رمان هالدمن که 1974 منتشر شد، توليد اين پروژه را بيش از دو دهه به تعويق انداخت.

خالق «گلادياتور» در اين باره گفت: "من اولين بار 25 سال پيش به فکر ساخت اين فيلم افتادم و از آن زمان به بعد کتاب هالدمن بيشتر مناسبت زماني و موضوعي پيدا کرده است. اين يک حماسه افسانه‌اي علمي است و فرض داستاني آن عالي و گيج‌کننده است."

داستان درباره سربازي است که پس از تنها چند ماه نبرد با يک دشمن در فضاي دور به خانه بازمي‌گردد اما با سياره‌اي رو به رو مي‌شود که زمان در آن حدود 20 سال گذشته و ديگر هيچ چيز برايش آشنا نيست.فيلمنامه‌نويس پروژه «جنگ هميشگي» به زودي مشخص مي‌شود.

اسکات 71 ساله که فيلم جديد او «مجموعه دروغ‌ها» با بازي لئوناردو دي کاپريو و راسل کرو از جمعه در سينماهاي دنيا اکران شده، به زودي پروژه «ناتينگهام» را باز هم با بازي کرو جلو دوربين مي‌برد که روايتي مدرن از داستان رابين هود است.


زندگي بروس‌لي سريال مي‌شود  http://www.iranalive.org/join

اين ستاره ورزش‌هاي رزمي كه از افتخارات كشور چين محسوب مي‌شود، در اوايل دهه‌ي 1970 در يكسري فيلم‌هاي رزمي بازي كرد و باعث شد سينماي چين به تمام جهان شناسانده شود.
فيلم‌هاي سينمايي كه بروس‌لي درآنها بازي كرد دردهه‌ي 1980 در قالب ويدئو به تمام كشورهاي دنيا پخش شد؛ اين درحالي بود كه او در سال 1973 به‌دليل ورم مغزي درگذشت.

به نقل از خبرگزاري آسوشيدپرس، مسوولان تلويزيون چين اميدوارند كه با اختصاص مبلغي معادل 70 و نيم ميليون دلار بتوانند زندگي بروس‌لي را به تصوير بكشند. اين سريال كه با عنوان «افسانه‌ي بروس‌لي» معرفي مي‌شود، اولين فيلم يا سريال تلويزيوني است كه درباره‌ي اين هنرپيشه ساخته شده است.

برهمين اساس، يوشنگلي تهيه‌كننده اين سريال خاطرنشان كرد: سريال «افسانه‌ بروس‌لي» در كشورهاي چين، هنگ‌كنگ، مسكو، آمريكا، ايتاليا و تايلند فيلمبرداري مي‌شود و ساخت آن 9 ماه به‌طور مي‌انجامد. اين سريال قرار است درساعات پربيننده روز از شبكه‌ي ملي چين (CCTV) به روي آنتن برود.

بازيگر هنگ‌كنگي كه نقش لي را بازي مي‌كند نيز به آسوشيتدپرس گفت: برخلاف فيلم‌هايي كه تا به‌حال درباره‌ي بروس‌لي ساخته شده است، سريال «افسانه ي بروس‌لي» جزييات زندگي او را به تصوير مي‌كشد. اين سريال از زمان نوجواني بروس‌لي كه در هنگ‌كنگ زندگي مي‌كرده شروع مي‌شود و تا مهاجرت او به آمريكا و تحصيل دردانشگاه، حضور درعالم سينما و مرگ زود‌هنگام وي در سن 32سالگي را به تصوير مي‌كشد


فرزندان جنيفر لوپز آموزش مذهبي مي بينند  http://www.iranalive.org/join

جنيفر لوپز مي خواهد دوقلوهايش را به مدرسه ساينتولوژي بفرستد.

اين بازيگر و خواننده هاليوودي كه پدرش از طرفداران پر و پا قرص مذهب تازه تاسيس ساينتولوژي است، اصرار دارد دوقلوهاي هفت ماهه اش - مكس و امي - از سن پايين تحت تعليم ساينتولو‍‍‍ژي قرار بگيرند. او مي گويد من واقعا نمي دانم چرا مردم درباره ساينتولوژي اينطوري فكر مي كنند. اي كاش مردم ياد بگيرند قبل از اينكه درباره چيزي قضاوت كنند، ‌درباره اش تحقيق كند.

به گزارش، جنيفر ، هنوز تاييد نكرده است كه از طرفداران ساينتولوژي هست يا نه ولي مي گويد به اين مذهب علاقه مند شده است. تام كروز و جادا پينكت از طرفداران ساينتولوژي هستد.

او مي گويد : من چيزهاي زيادي درباره ساينتولوژي مي دانم و تمام دستورات آن را هم بلدم. پس شايد بتوان گفت من هم يك ساينتولوژيست هستم.

در ماه ژوئن ، همسر جادا - ويل اسميت - براي ساخت مدرسه اي كه قرار بود ساينتولوژي در آن تدريس شود، يك ميليون دلار كمك كرد.
با اين حال ، ويل اسميت ساينتولوژيست بودش را تكذيب كرده است


هلن ميرن و روابط عاطفی او و راسل  http://www.iranalive.org/join

اين ستاره 63 ساله به خاطر تعريفي كه راسل از او كرده بود،‌ از خوشحالي در ابرها سير مي كرد و جواب تعريف او را با تعريف داد.

اين ستاره 63 ساله به خاطر تعريفي كه راسل از او كرده بود،‌ از خوشحالي در ابرها سير مي كرد و جواب تعريف او را با تعريف داد. هلن مي گويد : «‌شنيده ام راسل از من خوشش مي آيد . من هم راسل را دوست دارم ، مقاومت كردن در برابر چنين مرد جذابي كار واقعا سختي است. » راسل كه حدود 30 سال از هلن جوان تر است ،‌قول داده سر فيلمبرداري " طوفان " ‌شكسپير او را اغوا كند.

هلن كه با تايلر هكفورد - كارگردان - ازدواج كرده است مي گويد : « داشتن چنين طرفداراني واقعا دل انگيز است . اين كه شوهر داشته باشي و با اين حال مردان جواني روز به روز شيفته تو شوند ، واقعا اميد بخش است .

به گزارش ، هلن ميرن هفته پيش جايزه Inspiration Awards را در رقابت با كابرا نايتلي ، ياسمين لبن ، فرن كاتن و آگنس دين ، از آن خود كرده بود.
Inspiration Awards ،‌ مراسمي است كه توسط انجمن خيريه اي در انگليس برگزار مي شود و برگزيدگان آن توسط كاربران اينترنتي انتخاب مي شوند.


بيپاشا و لارا هم بازي مي شوند  http://www.iranalive.org/join

شاهرخ خان قرار است در جديدترين فيلم كمپاني ياش كوپرا به نام Rab Ne Bana Di Jodi بازي كند.

اين فيلم كه قرار است به كارگرداني آديتا چوبرا تهيه شود و در آن ستارگان جذاب هاليوودي چون كاجول ، پريتي زينتا ، راني موكرجي ، بيپاشا و لارا دوتا بازي خواهند كرد.

منبع موثقي افزود : اين فيلم به سبك فيلمهاي قديمي ساخته خواهد شد و در آن سلمان خان آواز خواهد خواند و با بازيگراني كه اسمشان در بالا آمده، خواهد رقصيد. البته جدا جدا و شيامك داور هم مربي تعليم رقص اين گروه خواهد بود .

به گزارش ، شاهرخ خان قرار است در اين فيلم با دو گريم متفاوت ظاهر شود. يكي مردي سبيلو و عينكي . ديگري هم جوان و شهر نشين با موهاي سيخ سيخي . تصورش كمي مشكل است. نه


والبرگ هم بالاخره داماد مي شود http://www.iranalive.org/join

بعد از يك نامزدي طولاني مدت - مارك والبرگ در ماه اگوست با نامزدش "رآ دورهام " ازدواج خواهد كرد. اين ستاره 37 ساله كه مدت طولاني است با رآ نامزد كرده است و از اين نامزدي سه فرزند هم دارد ، بالاخره اعلام كرده كه در اگوست ( تابستان آينده ) با هم ازدواج مي كنند.

مارك كه براي افتتاحيه فيلمش - مكس پين - در نيويورك به سر مي برد : گفت ما تصميم گرفته ايم در آگوست با هم ازدواج كنيم چون مي گويند اگوست ماه خوش يمني است.

به گزارش اوايل امسال ، در مراسن جشن تولدش ، مارك گفته بود دوست دارد با رآ ازدواج كند و در حال حاضر دارد روي اين مسئله فكر مي كند.

مارك و رآ ، الان سه فرزند دارند. " الا " چهار ساله است،" مايكل " دو ساله و " برندان " يك ماهه است.
مارك مي گويد: وقتي" الا " فهميد صاحب برادر شده است خيلي ناراحت شد . چون منتظر دختري بود كه لباس هاي قشنگ دخترانه تنش كند و با او عروسك بازي كند ! وقتي فهميد برندان به دنيا آمده ، خيلي گريه كرد چون نقشه هايش نقش بر آب شده بود. ولي من به او گفتم : اصلا نبايد ناراحت باشي. تو هنوز هم دختر لوس ما هستي


چرا مجموعه دروغها شکست خورد  http://www.iranalive.org/join

عدم اعتماد به صداقت هالیوود در فیلم‏های مرتبط با سیاست خارجی ایالات متحده دلیل شکست تجاری فیلم مجموعه دروغ‏هاست.

 


به گزارش "الف"، لس‏آنجلس تایمز در یادداشتی تحت عنوان "چرا آمریکا مجموعه دروغ‏ها را نخواهد پسندید"، دلیل عدم اقبال به فیلم مجموعه دروغ‏ها را عدم اعتماد افکار عمومی ایالات متحده به فیلم‏های باموضوع سیاست خارجی این کشور ارزیابی کرد.

این یادداشت دلیل عدم فروش خوب فیلم را این گونه تحلیل کرده است که افکار عمومی ایالات متحده، به رفتار هالیوود درباره موضوعاتی همانند عراق و/یا نیروهای نظامی ایالات متحده و/یا سیاست خارجی امریکا اعتماد ندارد و انتظار ندارد فیلم‏های ساخته هالیوود در این موضوعات صادقانه و منصفانه باشند و همین نکته نیز دلیل شکست تجاری فیلم‏هایی همانند استاپ-لس و سایر موضوعات مرتبط با عراق و سیاست خارجی آمریکا بوده است.

مطلب منتشره در لس‏آنجلس تایمز، با توجیه دانستن دلایلی همانند تاثیر عملکرد رقبای توزیع کننده در شکست تجاری فیلم افزوده است، تا زمانی که افکار عمومی به عملکرد هالیوود درباره موضوعات سیاست خارجی ایالات متحده اعتماد ندارد، فیلم‏های پروپگندا حتی با داشتن ستاره‏های بزرگ و صحنه‏های اکشن چشم‏گیر نیز موفق نخواهند بود


نامزدي دي جي سامانتا و لوهان با يك حلقه هشتاد و هشت هزار دلاري http://www.iranalive.org/join

سامانتا رانسون با يك حلقه هشتاد و هشت هزار دلاري از ليندسي لوهان خواستگاري كرد.

بازيگر فيلم دختران خسيس وقتي شنيد دي جي سامانتا از او خواستگاري مي كند و يك حلقه زيباي مارك كارتيه را جلويش گرفته ، خيلي هيجان زده شد.

آنها براي سفر به مكزيك رفته بودند و در حالي كه داشتند در يك رستوران ساحلي شام مي خوردند ، سامانتا به گارسون اشاره اي كرد و گارسون در حالي كه با حلقه را در يك سيني سيلور پنهان كرده بود، نزديك آمد. وقتي سامانتا جواب " بله " را از ليندسي گفت ، گارسون يك بطري شامپاين قديمي برايشان باز كرد.

به گزارش سامانتا براي مراسم خواستگاري اش تدارك مفصلي ديده بود. او جمعي از خواننگان مكزيكي را دعوت كرده و شام مفصلي سفارش داده بود. حاضران در مراسم مي گويند : با هواي خوب آن شب و تداركات مفصل سامانتا ، همه چيز رويايي بوده و هر دو خيلي خوشحال بودند. آنها تا دو صبح بيدار بودند و رقصيدند و خوش گذراندند و نزديك صبح بود كه به اتاقشان رفتند.

ليندسي - 22 ساله - خيلي از شرايطش راضي است و تا به الان سه جلسه ترك اعتياد را گذرانده است ، با اين حال دي جي سامانتا را مسئول اين اتفاق مهم زندگي اش نمي داند

[ شنبه بیست و هفتم مهر ۱۳۸۷ ] [ 15:56 ] [ حامی منجی ] [ ]
 

عکس های فانتزی رومانتیک

Потрясающие фантастические рисунки

Потрясающие фантастические рисунки

Потрясающие фантастические рисунки

Потрясающие фантастические рисунки

Потрясающие фантастические рисунки

 Потрясающие фантастические рисунки

Потрясающие фантастические рисунки

Потрясающие фантастические рисунки

Потрясающие фантастические рисунки

Потрясающие фантастические рисунки

[ شنبه بیست و هفتم مهر ۱۳۸۷ ] [ 10:10 ] [ حامی منجی ] [ ]
آیا می‌توانیم از آنفلوآنزا در امان باشیم؟
با نزدیك ‌شدن به فصل پاییز و شیوع سرماخوردگی، خیلی‌ها به این فكر‌ می‌افتند قبل از اینكه هوا سرد‌تر شود، واكسن آنفلوآنزا بزنند تا سراسر زمستان از شر این بیماری در امان باشند. همه ما بارها تجربه كرده‌ایم كه شایع‌ترین علت غیبت از كار و مدرسه در این فصل سرماخوردگی است. و این علاوه بر تحمیل بار مالی به خانواده ما، سبب می‌شود تمامی برنامه هفتگی خانواده دستخوش تغییرات شود.
با نزدیك ‌شدن به فصل پاییز و شیوع سرماخوردگی، خیلی‌ها به این فكر‌ می‌افتند قبل از اینكه هوا سرد‌تر شود، واكسن آنفلوآنزا بزنند تا سراسر زمستان از شر این بیماری در امان باشند. همه ما بارها تجربه كرده‌ایم كه شایع‌ترین علت غیبت از كار و مدرسه در این فصل سرماخوردگی است. و این علاوه بر تحمیل بار مالی به خانواده ما، سبب می‌شود تمامی برنامه هفتگی خانواده دستخوش تغییرات شود. در این گزارش سعی كرده‌ایم با ذكر پاره‌ای از اصول علمی در خصوص پیشگیری و درمان آنفلوآنزا، شما را با این بیماری و راه‌های مقابله با آن آشنا كنیم.
● آنفلوآنزا چیست؟
آنفلوآنزا شایع‌ترین بیماری ویروسی فصل سرما است كه دستگاه‌ تنفسی‌ را درگیـر می‌كند و شدیدا مسری است. شاید كسی آنفلوآنزا را جدی نگیرد و حتی اگر از مردم پرسیده شود كه فرق بین سرماخوردگی و آنفلوآنزا را بگویند شاید میان آنها فرقی قائل نباشند اما عمق فاجعه ابتلا به ویروس‌ها خیلی بیشتر از این حرف‌هاست. در سال‌های اخیر محققان به این باور رسیده‌اند كه آنفلوآنزا به عنوان یك قاتل مهلك، از ایدز پیشی گرفته است. آنفلوآنزا مسوول مرگ ۳۶هزار آمریكایی در سال است. تحقیقات در این كشور نشان می‌دهد كه مرگ و میر، بیشتر در افراد میانسال و پیر صورت می‌گیرد چون آسیب‌پذیرتر هستند.
‌مدت‌ زمان‌ شروع‌ علائم‌ از زمان‌ وارد شدن‌ ویروس‌ به‌ بدن‌ ۴۸-۲۴ ساعت‌ است‌. سه‌ نوع‌ اصلی‌ ویروس‌ آنفلوآنزا (A,B,C) وجود دارد، اما این‌ ویروس‌ها توانایی‌ جهش‌ به‌ انواع‌ گوناگونی‌ را دارند. این ویروس‌ها پیوسته تغییر می‌كنند و زیرنوع‌ها یا سوش‌هایی را تولید می‌كنند كه با ویروس اولی تفاوت دارند اما برخی از ویژگی‌های آن را حفظ كرده‌اند. سوش‌های ویروس آنفلوآنزا كه باعث آنفلوآنزا می‌شوند ممكن است از سالی به سال دیگر تفاوت داشته باشد. شیوع‌ ناگهانی‌ انواع‌ مختلف‌ آنفلوآنزا تقریبا با سرد شدن هوا رخ‌ می‌دهد ولی شدت‌ آنها متفاوت‌ است‌. آنفلوآنزا و عوارض آن سالیانه باعث مرگ و میر هزاران نفر در سراسر جهان می‌شود. هر چند سال یك‌بار نوع جدیدی از آنفلوآنزا پیدا می‌شود و چنان به سرعت انتشار جهانی می‌یابد كه زندگی میلیون‌ها نفر را به خاطر می‌اندازد، وحشتناك‌ترین همه‌‌گیری جهانی آنفلوآنزا در قرن بیستم مربوط به سال ۱۹۱۸ میلادی بود كه حدود ۴۰ میلیون نفر یعنی بیش از آمار كل كشته‌شدگان جنگ جهانی اول را به كشتن داد. این بیماری تقریبا هر زمستان با وسعت و شدت‌های مختلفی شایع می‌شود و تا اردیبهشت‌ماه ممكن است گریبان افراد مختلف را بگیرد.
● علائم‌ شایع
علائم و نشانه‌های آنفلوآنزا ناگهان آغاز می‌شوند. آنها به میزان زیادی غیر اختصاصی و شبیه دیگر بیماری‌های تنفسی هستند
لرز و تب‌ متوسط‌ تا بالا
دردهای‌ عضلانی‌ و استخوانی، از جمله‌ كمردرد
چشم‌درد و گلودرد
سرفه‌های خشك
آبریزش‌ از بینی‌
سردرد
ضعف، خستگی و كوفتگی
آنفلوآنزا همچنین در كودكان ممكن است سبب تهوع، استفراغ و اسهال شود. ضمنا نباید فراموش كرد كه تمام علایم آنفلوآنزا می‌توانند توسط بیماری‌های بسیاری غیر از آنفلوآنزا ایجاد شوند.
تفاوت آنفلوآنزا و سرماخوردگی
سرماخوردگی و آنفلوآنزا علائم مشابهی دارند با این تفاوت كه سرماخوردگی معمولا خفیف‌تر است و ممكن است بدون تب و یا با تب پایین باشد اما آنفلوآنزا به‌طور ناگهانی شروع می‌شود و با تب بالا همراه است. همچنین مدت زمان بیشتری طول می‌كشد تا آنفلوآنزا بهبود یابد اما این مدت در سرماخوردگی كوتاه‌تر است.
عوامل‌ افزایش‌‌‌دهنده‌ خطر
استرس‌
خستگی‌ شدید
تغذیه‌ نامناسب‌ و ضعف قوای جسمانی
وجود بیماری‌ اخیر كه‌ موجب‌ كاهش‌ مقاومت‌ بدن‌ شده‌ باشد.
بیماری‌ مزمن‌، خصوصا بیماری‌ مزمن‌ قلبی‌، ریوی‌ و كلیوی
ضغف یا نقص سیستم ایمنی
بارداری‌
افرادی‌ كه‌ در یك‌ محیط‌ بسته‌ با تهویه نامناسب زندگی‌ یا كار می‌كنند.
مكان‌های‌ شلوغ‌ به‌ هنگام‌ بروز همه‌‌گیری‌ ویروس
راه‌های انتقال بیماری
افرادی كه به ویروس آنفلوآنزا آلوده شوند، یك روز پیش از اینكه نشانه‌های بیماری بروز كند تا پنج روز پس از بروز آن، می‌توانند دیگران را آلوده كنند. بنابراین، ممكن است شما زمانی كه هنوز نمی‌دانید به این بیماری دچار شده‌اید، آن را به دیگران انتقال دهید.
ویروس به راحتی از طریق ترشحات تنفسی از جمله عطسه و سرفه و نیز از طریق تماس نزدیك، نظیر دست دادن و روبوسی از فرد بیمار به افراد سالم منتقل می‌شود.
رطوبت و درجه حرارت در انتشار ویروس نقش دارد، این بیماری در كشورهای مناطق معتدل در فصل سرما (زمستان و پاییز) به علت بارندگی و رطوبت بیشتر است.
از دیگر علل افزایش بروز آنفلوآنزا در فصل سرما، عدم استفاده از تهویه مناسب در فضاهای بسته همچون كلاس درس، وسایل نقلیه و محل كار است.
● پیشگیری‌
رعایت نكات بهداشت فردی از سوی بیماران از جمله استفاده از وسایل و ظروف جداگانه، استفاده از دستمال در هنگام عطسه و سرفه، اجتناب از حضور در اماكن عمومی، مصرف مایعات فراوان، شست‌‌وشوی مداوم دست‌ها دهان شویه با آب نمك مهم‌ترین وظیفه مبتلایان به آنفلوآنزا در قبال سلامت اطرافیان و جامعه است. شما می‌توانید خطر ابتلا به آنفلوآنزا را با توجه كردن به واقعیات علمی در خصوص این بیماری از قبیل اینكه آنفلوآنزا چگونه گسترش می‌یابد، كاهش دهید. اما باتوجه به تحقیقات علمی گسترده در رابطه با آنفلوآنزا باید اعتراف نمود كه تنها راه پیشگیری از آنفلوآنزا، علاوه بر رعایت نكات بهداشت عمومی و فردی، استفاده از واكسن آنفلوآنزاست.
رعایت نكات بهداشتی از سوی فرد بیمار از جمله استفاده از وسایل و ظروف جداگانه و استفاده از دستمال در هنگام عطسه و سرفه
استراحت فرد بیمار در منزل كه هم باعث كاهش علائم و بهبود بیماری می‌شود و هم مانع انتقال بیماری به سایر افراد می‌شود.
شستشوی مداوم دست‌ها از سوی بیماران و نیز اطرافیان آنها
كاهش مسافرت‌های غیرضروری
استفاده از پوشش مناسب در روزهای سرد
خودداری‌ از تماس‌ غیرضروری‌ با افرادی‌ كه‌ دچار آنفلوآنزا هستند
تزریق واكسن آنفلوآنزا ایمنی ۸۰ درصدی را برای یك‌سال ایجاد می‌كند.
تزریق واكسن آنفلوآنزا برای چه كسانی ضروری است
شما با واكسینه‌شدن سالانه علیه ویروس آنفلوآنزا می‌توانید از این بیماری پیشگیری كنید. این واكسن به بدن شما تزریق می‌شود و بهترین زمان برای این كار ماه‌مهر و آبان است. در بیماران با بیماری‌های خاص و مزمن، از قبیل بیماری ریوی، یا قلبی، آنفلوآنزا ممكن است بیماری اصلی را شدیدتر كند، كه نیاز به جلوگیری از آنفلوآنزا را در این بیماران از طریق واكسیناسیون افزایش می‌دهد. واكسیناسیون برای بیماران آسیب‌پذیر خصوصا دارای ضعف سیستم ایمنی به‌خصوصی به منظور جلوگیری از بستری شدن در بیمارستان و كاهش خطر مرگ توصیه می‌شود. واكسیناسیون همچنین خطر بیماری تنفسی و ویزیت‌های پزشكی بعدی را كم می‌كند، كه غیبت از محل كار و مدرسه را كاهش می‌دهد، هزینه‌های مراقبت‌های سلامت را كم كرده و مولد بودن را افزایش می‌دهد. در كودكان، واكسیناسیون می‌تواند خطر اوتیت مدیا، یك نتیجه احتمالی آنفلوآنزا را كاهش دهد.
به‌طور كلی هر كسی كه می‌خواهد احتمال ابتلا به آنفلوآنزا كاهش دهد باید واكسینه شوند. افرادی كه در خطر احتمال ابتلا به آنفلوآنزا شدید و مهلك هستند یا افرادی كه با آنها زندگی می‌كنند یا از آنها مراقبت می‌كنند هر فصل پاییز باید واكسن بزنند. این واكسن برای افراد زیر سفارش می‌شود:
● همه افراد بالای‌ ۵۰ سال‌
افراد مبتلا به‌ بیماری‌های‌ مزمن‌ ریوی، آسم و برونشیت، بیماران كلیوی، بیماران قلبی، افراد مبتلا به اچ‌آی‌وی، بیماران دارای نقص سیستم ایمنی، بیماران دیابتی و تالاسمی.
همه كودكان بالای شش ماه
كودكان مستعد آلرژی، آسم، بیماری‌‌های قلبی، مرض قند
كودكان مبتلا به عفونت‌های مكرر
كودكانی كه مجبورند آسپرین طولانی‌مدت استفاده كنند،
كودكانی كه در مهدكودك و در تماس با سایر كودكان ‌هستند
كاركنان مراكز بهداشتی و درمانی
زنانی كه طی فصل آنفلوآنزا باردار هستند.
توجه داشته باشید كه شیردهی منع مصرف واكسیناسیون آنفلوآنزا نیست، و این واكسن برای مادران شیرده و نوزادانشان بی‌خطر است.
چه كسانی نباید واكسینه شوند؟
برخی از افراد قبل از مشاوره با پزشك نباید واكسینه شوند كه عبارتند از:
۱ - افرادی كه حساسیت شدیدی به تخم مرغ دارند
۲ - افرادی كه قبلا واكنش و حساسیت شدیدی به واكسن آنفلوآنزا داشته‌اند.
۳ - نوزادان كمتر از شش ماه
۴ - افرادی كه مریضی شدید یا معمولی همراه با تب دارند باید تا كم شدن علائم بیماری صبر كنند.
● نیاز به واكسیناسیون سالانه
مصرف كنندگان ممكن است از داروساز سوال كنند چرا متخصصان واكسیناسیون هر ساله آنفلوآنزا را توصیه می‌كنند؟ ویروس آنفلوآنزا انواع مختلفی دارد كه دائما تغییر شكل می‌دهد و به همین دلیل است كه ساخت واكسن برای آن آسان نیست و بر اساس تحقیقات گسترده برای هر سال به‌صورت ویژه و خاص تولید می‌شود. تغییرات ویروسی آنفلوآنزا به ویژه هنگامی خطرناك‌تر می‌شوند كه دو ویروس مختلف با یكدیگر تركیب شوند و یك ویروس جدید را به وجود آورند كه با ویروس‌های قبلی متفاوت است. . انواع مختلف ویروس هر سال از طریق روشی كه به عنوان «رانش آنتی ژن» شناخته می‌شود جهش پیدا می‌كند. این مسئله معضلات متعددی ایجاد می‌كند. افراد ممكن است از موارد بسیار آنفلوآنزا در طول زندگیشان رنج ببرند، چراكه معمولا ایمنی كم یا هیچ ایمنی از مدت سال گذشته وجود ندارد. به علاوه، واكسن‌های جدید هر سال با استفاده از برآوردهایی كه كدام نژادهای ویروس برای آن سال فعال‌ترین خواهند بود، ساخته می‌شوند. در حالی‌كه واكسن‌هایی كه در سال ۷ـ۲۰۰۶ بكار رفت برای این فصل محافظت فراهم می‌كند، از اثر بخشی آنها برای فصل ۸ـ۲۰۰۷ نمی‌توان اطمینان حاصل كرد. قابل توجه است كه بدانیم استفاده از واكسن ضدبیماری آنفلوآنزا در كاهش میزان مرگ و میر ناشی از سكته‌های قلبی نیز موثر است پژوهشگران در آرژانتین به‌تازگی با بررسی شماری از مبتلایان به سكته‌های قلبی و همچنین برخی از افرادی كه برای درمان انسداد رگ‌های كرونری قلب تحت عمل جراحی و تعویض این عروق قرار گرفته بودند دریافتند تزریق واكسن آنفلوآنزا در فصل زمستان مرگ و میر این بیماران را به میزان ۷۲ درصد كاهش می‌دهد بر پایه نتایج این بررسی كه در شماره آوریل مجله سیركیولیشن منتشر شده است. تنها یك نوبت تزریق واكسن آنفلوآنزا خطر مرگ و میر این بیماران را به میزان چشمگیری كاهش می‌دهد در واقع تزریق واكسن آنفلوآنزا با افزایش گونه‌ای از سلول‌های دستگاه ایمنی احتمال پاره شدن و میزان بروز التهاب در دیواره رگ‌ها و در نتیجه احتمال بروز سكته‌های قلبی و مغزی را كاهش می‌دهد از این رو پژوهشگران استفاده از واكسن آنفلوآنزا را در فصل زمستان برای مبتلایان به سكته‌های قلبی و بیمارانی كه تحت جراحی تعویض رگ‌های قلب قرار گرفته‌اند سودمند می‌دانند.
● اقدامات درمانی
بیشتر مردم بدون مشكل جدی از این بیماری رهایی می‌یابند، اما گاهی بیماری به عفونت باكتریایی، از جمله عفونت گوش، عفونت سینوس‌ها یا عفونت مجراهای تنفسی(برونشیت)، می‌انجامد. كه در این صورت باید بی‌درنگ به پزشك مراجعه كنید البته، با نگهداری مناسب از بیمار در خانه می‌توان از این عفونت‌ها پیشگیری كرد. آنفلوآنزا به طور معمول طی پنج تا هفت روز فروكش می‌كند. البته، خستگی آن ممكن است ادامه داشته باشد. استفاده از داروهای مسكن و تب بر نظیر استامینوفن و در خصوص ابریزش استفاده ارآنتی‌هیستامین (با نظر پزشك) موثر است. به یاد داشته باشید به صرف وجود سرماخوردگی به هیچ وجه آنتی بیوتیك تجویز نمی‌شود. تنها در صورتی انتی بیوتیك از سوی پزشك توصیه می‌شود كه آنفلوآنزا سبب ایجاد عفونت میكروبی ثانویه شود.
مصرف داروحتما باید با صلاحدید و تجویز پزشك انجام شود.
به‌خاطر داشته باشید كه از مصرف خودسرانه آسپرین خودداری كنید. زیرا مصرف خودسرانه آسپرین باعث عوارضی چون حساسیت‌های پوستی و مشكلات گوارشی خواهد شد.
● اقدامات موثر برای بهبود بیماری
استراحت در منزل به‌ویژه در هنگام تب
استفاده از مایعات فروان مانند آب، آب میوه و سوپ رقیق
غرغره آب یا آب نمك ولرم
خودداری از استمعال دخانیات
استفاده از قطره‌های بینی حاوی آب و نمك برای‌ تخفیف‌ گرفتگی‌ بینی‌، موثر است.
برای‌ افزایش‌ رطوبت‌ هوا از یك‌ دستگاه‌ بخور استفاده‌ نمایید. رطوبت‌ كمك‌ می‌كند تا ترشحات‌ ریه‌ رقیق‌ و بنابراین‌ راحت‌تر تخلیه‌ شوند.
● رژیم‌ غذایی
تغذیه یكی از فاكتورهای موثر در عملكرد سیستم ایمنی است، بنابراین سوء‌تغذیه در بروز بیماری‌های مختلف نقش مهمی را ایفا می‌كند. در حقیقت با تغذیه مناسب هم می‌توان تا حدودی از بیماری‌های مختلف در امان بود و هم دوره درمان را كوتاه‌تر یا سهل‌تر گذراند. در گذشته‌ای نه چندان دور نگاه به علم تغدیه نگاهی حاشیه‌ای بود اما امروز به خوبی می‌دانیم برای ارتقای سلامت، پیشگیری از بیماری‌ها، برای موفقیت در امر درمان و بازتوانی به این علم به شدت محتاجیم. بی‌توجهی به تغذیه می‌تواند عوارض جبران ناپذیری را برای هر جامعه‌ای به بار آورد
معمولا اشتها به‌ هنگام‌ آنفلوآنزا كم‌ می‌شود، شاید در ابتدا فقط‌ اشتها به‌ مایعات‌ داشته‌ باشید، پس‌ از مدتی‌ به‌ وعده‌های‌ غذایی‌ كوچك‌ حاوی‌ مواد نشاسته‌ای‌ بدون‌ ادویه‌ (نان‌ سوخاری‌، برنج‌، پوره‌، غلات‌ پخته‌ شده‌، سیب‌زمینی‌ پخته‌) اشتها پیدا كنید.
در آنفلوآنزا مخاط بینی و دستگاه تنفسی دچار احتقان و التهاب شده، پس مصرف مداوم مایعات، استفاده از بخور در تسكین علایم و سیر بهبود آن نقش دارد.
روزانه‌ حداقل‌ هشت لیوان‌ آب‌ بنوشید (خصوصا اگر تبتان‌ بالا باشد). نوشیدن‌ مایعات‌ بیشتر مثل‌ آب‌ میوه‌، چای‌ و نوشیدنی‌های‌ غیر گازدار نیز به‌ رقیق‌ شدن‌ ترشحات‌ كمك‌ می‌كنند.
استفاده از مواد غذایی حاوی ویتامین C ونیز مواد معدنی همچون سلنیوم و روی در كاهش طول مدت بیماری موثر است.
از مصرف غذاهای چرب، سرخ كرده، ادویه‌دار بپرهیزید
متاسفانه امروزه مصرف غذاهای غربی مانند Fast Food و غذاهای كارخانه‌ای همچون سوسیس و كالباس باعث كاهش قدرتو مقاومت بدن شده است، مصرف نكردن غذاهای توصیه شده در طب سنتی و كمبود مصرف میوه امكان ابتلا به تمامی بیماری‌ها از جمله سرماخوردگی را افزایش می‌دهد.

سعید اویس
گزارش : روزنامه کارگزاران
[ شنبه بیست و هفتم مهر ۱۳۸۷ ] [ 8:51 ] [ حامی منجی ] [ ]
مخملباف سوم؛ مخملباف فیلمساز
سه جور مخملباف داریم .هنوز هم هیچ کارگردانی در سینمای ایران به شهرت و اعتبار و محبوبیت مخملباف سوم دست نیافته است. او نخستین کارگردان/ ستاره یی بود که نامش تضمینی بود بر فروش فیلم هایش.
هنوز هم هیچ کارگردانی در سینمای ایران به شهرت و اعتبار و محبوبیت مخملباف سوم دست نیافته است. او نخستین کارگردان/ ستاره یی بود که نامش تضمینی بود بر فروش فیلم هایش. او یک دهه اینچنین در اوج بود و مردم برای تماشای «فیلمی از محسن مخملباف» سر و دست می شکستند؛ دهه یی که با بایکوت در سال ۱۳۶۴ آغاز شد و با گبه در سال ۱۳۷۴ به پایان رسید. داستان مخملباف سوم را از نیمه آغاز کردیم، اما حقیقت این است که تا پیش از این، مخملباف سوم به هیچ وجه نزد عامه مردم و منتقدان و اهالی سینما هویت و اعتباری نداشت.
او از بایکوت به بعد بود که به گفته خودش سینما را «بلد» شد؛ وگرنه تا پیش از آن مخملباف سوم تصویرکننده افکار و منویات مخملباف ایدئولوگ بود. اما دوره دوم فیلمسازی او در این یک دهه درخشان، دوران صمیمیت مخملباف های دوم و سوم و به حاشیه رفتن موقت و تا حدودی مصلحتی مخملباف اول بود. او نخستین پدیده سینمای پس از انقلاب بود. نخستین «بچه مسلمان انقلابی» فیلمسازشده یی که به اعتبار و شهرت و مشروعیت توامان رسیده بود. او البته کاربلد و موقعیت شناس بود، ذیل حمایت های بی دریغ مخملباف دوم قرار داشت و فرزند زمانه خود بود و به همین اعتبار موفقیت های خاص و عام اش بی سبب نبود اما یکی از معماهای بزرگ تاریخ سینمای ما این پرسش است که او چگونه اینچنین از اوج محبوبیت و موفقیت به یک ورشکسته فرهنگی -دست کم در داخل کشور- تبدیل شد و به کنج عزلت و تبعیدی خودخواسته فرود آمد؟ برخی معتقدند مخملباف سربه راه و موفق آن دهه طلایی را عباس کیارستمی ناخواسته با ساخت فیلم کلوزآپ که مستقیماً به «پدیده مخملباف» در فضای اجتماعی آن سال های ایران می پرداخت، بی آنکه قصد و نیت شومی داشته باشد از راه به در کرد، گرچه لابد خود مخملباف هم زمینه های لازم را برای این از راه به در شدن داشته است.
مخملباف در سال ۶۷ بایسیکل ران را ساخته بود و در حالی که به حکم مخملباف اول خود را به مدت یک سال به اتاق فکر تبعید کرد تا با رهبر فکری اش علی شریعتی خلوت کند و خود را در مناسبات نوین جامعه ایران پس از جنگ بازشناسد، در فیلم کیارستمی هم در نقش خود ظاهر شد. البته تاثیرات کیارستمی و جهان بینی سینمایی و ویژگی های منحصر به فرد سینمای او روی مخملباف به این زودی ها خود را نشان نداد، زیرا مخملباف هنوز یک مرحله دیگر تا دگردیسی کیارستمیانه خود فاصله داشت. اما امروز کسی نیست که نداند خشت اول رویای بزرگ مخملباف برای جهانی شدن با همان یک فیلم گذاشته شد. اما برگردیم به اصل داستان. جلسه توجیهی یک ساله مخملباف اول با دو مخملباف دیگر که به آخر رسید، ثمره اش شد دو فیلم جنجالی و هرگز به نمایش درنیامده شب های زاینده رود و نوبت عاشقی که نشان می داد مخملباف مطلق گرای اول این بار به مخملبافی «مطلقاً نسبی گرا» تبدیل شده است.
گرچه تعبیر «مطلقاً نسبی گرا» در ذات خود متناقض و غیرقابل وقوع است، اما این بهترین توصیفی است که می توان برای محسن مخملباف با همه تناقض ها و تضادهایش یافت. او خود نیز پدیده یی است دیریاب و بلکه نایاب. گردش ایدئولوژیک مخملباف اول که در ویترین مغازه دو نبش مخملباف سوم عرضه شده بود، به راستی انقلابی بود در فضای فرهنگی آن سال های کشور. بسیاری این دگردیسی را سرنوشت محتوم همه انقلابی های دیگر می دانستند و مخملباف را به دلیل هوش سرشاری که داشت طلایه دار این انقلاب بزرگ می دانستند. در آن سوی میدان اما حامیان گذشته مخملباف اول قرار داشتند که مخملباف سوم را فرزند ناخلف آموزه های خود می دیدند و این تغییرات بنیادین را نتیجه توطئه بزرگ دشمن تلقی می کردند که با تشویق ها و جایزه های فستیوال های جهانی عملی شده بود. مخملباف به استغفار و بازگشت به گذشته فراخوانده شد. فیلم هایش توقیف شد و اندک اندک چماق های تکفیر برای مخملبافی که روزگاری ایدئولوگ فرهنگی نظام انقلابی بود، بالا رفت. او را بïریده از انقلاب خواندند و بحث تازه یی گشودند پیرامون تلاش گسترده دشمن برای به انحراف کشاندن فرزندان انقلاب. مخملباف البته چندان هم در این میدان تنها نبود. او علاوه بر حامیانی که در فضای روشنفکری کشور برای خود دست و پا کرده بود، توانسته بود در صف نیروهای خودی داخل حکومت نیز شکافی عمیق - و بی سابقه- ایجاد کند. از آن به بعد جغرافیای فرهنگی بسیاری از این نیروها با توجه به دوری یا نزدیکی شان به حرف ها و اندیشه های محسن مخملباف تعریف می شد.
ورای این جنجال های سیاسی اما مخملباف تازه یی پا به دنیا گذاشته بود. او نخستین کسی بود که از اردوگاه روشنفکری - گرچه تازه به آن پیوسته بود- فیلم پرفروش می ساخت و همزمان در جشنواره های جهانی هم می درخشید. مخملباف نویسنده و مخملباف فیلمساز به اتحادی چشمگیر رسیده بودند و مخملباف ایدئولوگ در حاشیه قرار گرفته بود.
اما دیری نپایید که او باز و این بار در شکل و هیئتی دیگر سربرآورد. هرچه می گذشت ردپای او بیشتر در فیلم های مخملباف سوم دیده می شد و این طرفداران «محسن» را نگران می کرد. او اما سرمست از محبوبیت داخلی و موفقیت های خارجی گوش اش به این حرف ها بدهکار نبود. مصاحبه هایش باز تبدیل شدند به خطابه های ملال آور یک دهه پیش، به رنگ و زبانی متفاوت اما به همان اندازه بی ارتباط به مقوله یی به نام هنر. مخملباف باز شروع کرد برای هنر و سینما مانیفست صادر کردن و نسخه پیچیدن، عیناً همان کاری که یک دهه پیش، از موضعی دیگر کرده بود و سرانجامی جز ندامت نیافته بود. او در فیلم سلام سینما این تصویر را از خود کامل کرد.
او پس از آن گبه را به عنوان آخرین شاهکار خود ساخت؛ فیلمی سرشار از شعار اما به شدت شاعرانه. شعریتی که شعارها را تلطیف و قابل تحمل می کرد. سخنرانی ها را در ترکیب درخشان رنگ ها و موسیقی جادویی اش هضم می کرد و اتفاقاً همین شد تیر خلاصی به مغز مخملباف ً سوم. او پس از آن با مخملباف دوم قطع رابطه کرد، چون تصور می کرد مخملباف اول یک متفکر جهانی است و مخملباف دوم در بهترین حالت یک قصه نویس خوب با مخاطب پنج شش هزار نفری داخلی، به تعداد نسخه های کتاب هایی که می نویسد. و این گونه شد که مخملباف سوم در جدال و ستیز ابدی مخملباف های اول و دوم، طرف اولی را گرفت و خود و تریبون و مدیوم اش را دودستی تقدیم او کرد. او می خواست جهانی باشد و فکر می کرد وظیفه مخملباف فیلمساز فیلمبرداری کردن از سخنرانی های مخملباف اول است برای نجات بشریت. او ابتدا بازیگران را از فیلم های خود حذف کرد و پس از آن سنت داستانگویی را. سفر قندهار را ساخت و قلم را به دست مخملباف اول داد تا در نبود مخملباف دوم، به جای داستان، سخنرانی طویل و ملال آور «بودا در افغانستان از شرم فرو ریخت» را بنویسد.
او می خواست تکمیل کننده سینمای کیارستمی باشد - گرچه خودش این تاثرپذیری را مطلقاً انکار می کند. او به سیاق سینمای کیارستمی که در آن سال ها در همه جهان مïد بود، قصه و بازیگر را از فیلم هایش حذف کرد و از دهان نابازیگران یا بازیگرانی که ادای نابازیگران را درمی آوردند باز شروع کرد به شعار دادن. تفاوت مخملباف توبه نصوح و مخملباف فریاد مورچه ها در این بود که در اولی فرج الله سلحشور زبان مخملباف بود و در آخری لونا شاد. حقیقت این است که تغییرات در مخملباف های اول و سوم در حد همین تفاوت ظاهری است، اما هر دو فیلم به طرز شگفت انگیزی به هم شبیه هستند. در هر دو فیلم مخملباف دوم پرده سینما را با تریبون سخنرانی اشتباه گرفته است. او به شیوه کیارستمی که فیلم هایش در ظاهر قصه ندارند، می خواست فیلم بسازد، پس قصه را فراموش کرد اما از این نکته غافل بود که آدم های فیلم های کیارستمی هرگز افکار و ایدئولوژی خود را فریاد نمی زنند.
فیلم های کیارستمی درباره انسان هاست اما فیلم های مخملباف درباره آنچه در مغز انسان های فیلسوف و عارف می گذرد. مخملباف دوم باز ثابت کرد مجموعه تناقض هاست. مگر می شود کسی که به این دشواری فیلمسازی را «بلد» شده است و یک دهه با ساخت دست کم سه فیلم از شاهکارهای سینمای ایران درخشیده است این «بلد» بودن را فراموش کند؟یک به علاوه یک همیشه و در هرجا حاصلی یکسان دارد. چه در حوزه اندیشه و هنر اسلامی با شرکت فرج الله سلحشور و محمدکاسبی و مجید مجیدی این مساله را حل کنی، چه در هند و تاجیکستان با کمک لونا شاد و رقص و فلسفه و...
تحلیل : روزنامه اعتماد
[ شنبه بیست و هفتم مهر ۱۳۸۷ ] [ 8:49 ] [ حامی منجی ] [ ]
مرگ 2 زن در هر روز زیر تیغ جراحی های زیبایی

دردسرهای زیباتر شدن: جراحی زیبایی همچنان قربانی می‌گیرد.

در ایران جراحی‌های زیبایی چند سالی است در کنار دیگر اقلام لوکس وارد سبد خانوار خانواده‌ها شده و در کنار هزینه‌های زیادی که به خانواده‌ها تحمیل می‌کند، عوارض زیادی نیز به دنبال داشته و سلامت افراد را به خطر می‌اندازد. دکتر عبدالجلیل کلانتر هرمز، رییس اسبق انجمن جراحان پلاستیک کشور در گفتگو با یکی از روزنامه‌های اقتصادی صبح کشور اعلام کرده که 50 درصد پرونده‌های موجود در دادسراها مربوط به عمل‌های زیبایی بوده و 15درصد پرونده‌های مذکور شکایت از افرادی است که پزشک نیستند و با تبلیغات گمراه‌کننده اقدام به جذب مشتری و عمل‌های زیبایی می‌کنند و این موضوع در ابعادی گسترده بروز خطاهای پزشکی و متعاقب آن صدمات بدنی را دامن می‌زند. البته این گونه خطاها در عمل‌های زیبایی به عوامل دیگری نیز بستگی دارد که مکان‌های انجام عمل جراحی از مهم‌ترین آنها است. وی معتقد است که مرگ و میر، آسیب‌های جدی جسمی ‌و روحی و صرف هزینه‌های سرسام آور از جمله مهم ترین عوارض است. گروهی از بیماران بدون مطالعه و بررسی دقیق تنها به توصیه دوستان و آشنایان یا به خاطر چشم و هم‌چشمی‌ به پزشکان مراجعه می‌کنند که این دسته از بیماران بعد از عمل جراحی یا در طول درمان گرفتار عارضه‌های دیگر می‌شوند.

خطر مرگ
عبدالرضا کردی، استاد دانشگاه تهران دو سال پیش با اشاره به افزایش تمایل افراد به انجام جراحی زیبایی، می‌گوید: «هر روز به طور میانگین دو زن در ایران زیر تیغ جراحی‌های زیبایی جان خود را از دست می‌دهند.» وی پایین بودن اعتماد به نفس، وجود فضاهای مجازی در جامعه، بی‌هویت شدن آدم‌های مجازی، پایین آمدن کیفیت زندگی و افزایش کمیت آن را از مواردی ذکر کرد که گرایش به نیازهای کاذب در جامعه به‌ویژه در میان نسل جوان را سبب شده است. آماری که کردی اعلام کرد را می‌توان تنها آمار اعلام شده در این زمینه دانست. البته ‌این نوع جراحی‌ها تنها به یک قشر منحصر نشده بلکه پیر و جوان، فقیر و غنی و تحصیل کرده و بی سواد را تحت تاثیر قرار داده به نحوی که سه سال پیش خبری مبنی بر فوت همسر یکی از مسوولان کشوری زیر تیغ جراحی زیبایی از نوع لیپوساکشن منتشر شد که این موضوع می‌تواند گواه بر همه‌گیر شدن این نوع جراحی‌ها باشد.

زیبایی‌هایی که گران تمام می‌شود.
در یکی از پرونده‌های موجود در دادسراهای پزشکی آمده است؛ زن جوانی که برای برداشتن چربی‌های بدنش، خود را به تیغ جراحی سپرده بود، پس از عمل لیپوساکشن جان باخته است. شوهر این زن درباره مرگ همسرش به بازپرس دادسرا گفته حدود هفت سال پیش با همسرم ازدواج کردم، او پس از دو بار زایمان، از اینکه به شدت چاق شده بود، احساس نارضایتی می‌کرد، سرانجام به اتفاق همسرم به کلینیک پزشک به اصطلاح متخصص زیبایی رفتیم و پزشک هم به همسرم گفت چربی‌های بدن شما زیاد است و باید با سوزن برداشته شود. بعد هم قرار شد با دریافت چهار میلیون تومان این عمل را انجام دهد، همه چیز در مدت یک ساعت آماده شد و همسرم به اتاق عمل رفت؛ اما با گذشت چهار ساعت از او خبری نشد، تا اینکه پزشک جراح با دستپاچگی نزد من آمد و گفت بیمار باید هرچه سریع‌تر به بیمارستان منتقل شود، سپس با آمبولانس او را به بیمارستان منتقل کردند اما همسرم پیش از رسیدن به بیمارستان جان باخت.

چند ماه پیش نیز رسانه‌ها خبر از آن دادند که یک متخصص گوش و حلق و بینى به علت قصور در جراحى زیبایى باشکایت پنج تن از بیمارانش به پرداخت دیه محکوم شد. این پزشک یکى از بیمارانش را هفت بار تحت عمل جراحى قرار داده بود اما بینى دختر دانشجو به طور کامل از بین رفت. به همین علت او بینى خود را هفت بار دیگر به تیغ جراحان سپرد. این دختر که گلناز نام دارد، گفت:«از مدت‌ها پیش وسوسه شده بودم، بینى‌ام را عمل کنم. یکى از دوستانم که از تصمیم من با خبر شده بود، نشانى یک پزشک متخصص گوش و حلق و بینى را در اختیارم گذاشت و گفت: «جراحى زیبایى این پزشک از هر نظر قابل تأیید است.» بنابراین پس از دریافت وقت پیشى به مطب وى رفتم. آقاى دکتر پس از انجام معاینات لازم، زمان عمل جراحى در مطبش را تعیین کرد. یک هفته پس از عمل جراحى وقتى پانسمان بینى‌ام را باز کردم، متوجه‌ هاله‌اى از کبودى در اطراف وروى بینى‌ام شدم. اما پزشک جراح گفت که این کبودى‌ها، به زودى از بین می‌رود و هیچ جاى نگرانى نیست. چند روز بعد به دلیل آنکه شکل بینى‌ام به همان صورت باقى مانده بود، دوباره به پزشکم مراجعه کردم. این بار او سعى کرد تا کبودى‌هاى روى بینى‌ام را بر طرف کند اما ناگهان بخشى از پوست ومحل جراحى کاملاً کنده شد. در همین هنگام پزشک چاره‌اى اندیشید. او در یک عمل جراحى دیگر عصب گوش چپم را به بینى‌ام پیوند زد اما این راه حل هم کارساز نشد. به‌ این ترتیب او مرا پنج بار دیگر به بهانه‌هاى گوناگون تحت عمل جراحى قرار داد. سرانجام، پس از یک سال به دلیل آنکه درمان‌هاى این پزشک بى نتیجه مانده و ظاهر صورتم نیز به شدت به هم ریخته بود، تصمیم گرفتم تا به پزشک دیگرى مراجعه کنم. پزشک با تجربه، پس از معاینه ام گفت که پزشک پیشى نوک بینى ات را بیش از اندازه نازک کرده که همین عمل به قطع عصب بینى و کنده شدن آن انجامیده است.» این دختر جوان ادامه داد: «سرانجام پزشک معالج فعلى‌ام نیز طى هفت بار جراحى قسمتى ازاستخوان بازوى راستم را به بینى‌ام پیوند زد. حال آنکه براى بهبودى کامل هم باید هشت بار دیگر جراحى شوم.» مشابه چنین پرونده‌هایی در دادسرای جرایم پزشکی و دادگاه‌های عمومی ‌و جزایی زیاد است.

تمایل افراد به انجام جراحی زیبایی در جامعه ما بسیار زیاد شده و روز به روز در حال گسترش بیشتری است. جوانان و نوجوانان به سبب گرایش‌ها و اقتضای سنی خود و با صرف هزینه‌های گزاف و قبول عواقب جسمی، روانی و حتی جانی درصدد کسب مقام بهتر در این مسابقه زیبایی هستند. حدود ?? درصد بیمارانی که بینی‌شان را عمل می‌کنند، دچار مشکل تنفسی می‌شوند و اگر در جریان یک جراحی بینی اشتباهی رخ دهد و تیغ جراحی لحظه‌ای دچار انحراف شود، بیمار تا پایان عمر با مشکلات تنفسی روبه رو خواهد شد. مشکلات تنفسی، خواب آلودگی، خواب منقطع، خستگی و خشکی دهان به هنگام بیدار شدن از جمله عوارض یک اشتباه کوچک در عمل جراحی بینی است. پزشکان ایرانی چندی پیش در کنگره جراحان گوش، حلق و بینی اعلام کردند که به دلیل تبلیغات زیاد و تمایل فراوان افراد به انجام عمل جراحی تعداد متقاضیان زیبایی بینی در ایران بسیار بیشتر از دیگر کشورهای جهان است. اما آنچه که جای سوال است سکوت مسوولان در قبال آمارهای مرگ و میر متقاضیان جراحی زیبایی است، آماری که از 120 تا730 نفر در سال ذکر شده و اعلام شفاف آن و اطلاع رسانی درباره عواقب جراحی‌های زیبایی بینی می‌تواند به کاهش چشم‌گیر حجم انبوه متقاضیان این اعمال منجر شود.

[ یکشنبه بیست و یکم مهر ۱۳۸۷ ] [ 14:20 ] [ حامی منجی ] [ ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

برچسب‌ها وب

امکانات وب